PDA

Zobacz pełną wersję : ProShow - problem z rozmiarem thumbnails (menu)



makatka
10-09-2007, 21:56
witam,

mam proshow gold 2.5 i jeden maly (choc nie do rozwiazania samodzielnie) problemik:

przy tworzeniu dvd slide show zawierajacego dwa show'y program z uporem maniaka dziwnie rozciaga jednen z dwoch thumbnails w menu glownym.

nie wiem dlaczego?
obydwa zdjecia wstawialam oddzielnie w options kazdego z tych show (wczesniej zdjecia odp przygotowalam zeby mialy rozmiar kwadratu) a jak lacze w jeden projekt tworzac dvd to na menu glownym pierwszy thumbnail zawsze sie rozciaga do ksztaltu prostokata...

czy wam tez sie cos takiego przytrafilo?
bede wdzieczna za pomoc jak to zmienic - wg mnie takie pofixowane menu wyglada malo profesjonalnie - thumbnails powinny byc jednakowe....

mam nadzieje , ze jasno sie wyrazilam,
jeszcze raz wielkie dzieki kazdemu kto wspomoze :)

makatka
14-09-2007, 09:56
czy tylko moje zapytanie jest bez zadnej odpowiedzi na tym forum???

why???

Cichy
14-09-2007, 10:32
Widocznie nie. Ja używam PShow, ale nie spotkałem się z takim problemem, wiec jak Ci pomóc..

makatka
14-09-2007, 11:08
a powiedz mi prosze czy majac np. dwa show'y (do kazdego 1 thumbnail) moge skorzystac z layout'u menu np. three on the left? czy powinnam wybierac tylko te gdzie jest rozlozenie dwoch pozycji?

2marekm
31-10-2007, 16:42
Makatka, spróbuj w oknie "Create Output-->PC Executable-->Menus". W oknie...lewy, dolny róg jest "Aspect" ustawiasz Custom, następnie wpisujesz rozdzielczość monitora.
Powyższe dotyczy wersji 3.........
Jeśli chodzi o Twoją wersję /w niej okna są trochę inne/, musisz odrobinę pokombinować.
Pozdrawiam, mam nadzieję, że o to chodziło.