PDA

Zobacz pełną wersję : czy da rade wgrac soft firmware z 30D do 20D ?



SajGoN
08-09-2007, 12:07
Witam!
Pytanie tak jak w temacie.
Najnowszym softem (2005rok) na 20D jest wersja 2.0.3 napewno gdyby im sie chcialo to by moglo powstac jeszcze nowsze wersje bo zawsze mozna cos udoskonalac. Zastanawiam sie czy mozna zrobic operacje z wgraniem softa z 30D do 20D. Mysle ze w prosty sposob tego nie da rade tak jak z softem przeznaczonym do 20D ale moze mozna przerobic najnowszy soft z 30D z zapisanym kodem weryfikujacym z 20D tak zeby sprzet oszukac.

Sorry jesli zle umiescilem temat, jesli tak to prosze o przeprowadzke. Proszetez o wyrozumialosc, to moj pierwszy post :)
Pozdrawiam wszystkich!

Kolaj
08-09-2007, 13:00
Było już maglowane. Póki co, nikomu się to jeszcze nie udało, a w każdym razie nikt się jeszcze takim sukcesem nie pochwalił.

Kolekcjoner
08-09-2007, 14:43
Po za tym co Ci to da? Ekranik się od tego nie powiększy ;).

Kolaj
08-09-2007, 14:47
Po za tym co Ci to da? Ekranik się od tego nie powiększy ;).E tam, złe by nie było. Trójkolorowy histogram z pewnością, a może i pomiar punktowy by się dało wycisnąć. Reszta raczej nieistotna.

SajGoN
08-09-2007, 15:02
Dziekuje Wam za odpowiedz.
Sorry ze zadaje pytanie ktore juz bylo.
Sadzac po minie KOLAJa jest na mnie zly :-)
Wyszukiwarka google nie sluzy mi, o wiele lepiej jest gdy mozesz szukac w tematach postow a nie w tresci bo gdy ktos kogos cytuje wyswietla jako element wyszukiwany. Zazwyczaj 70% to nie to co potrzebujesz a czasami jest tego 20 stron po 15 watkow.

A czy jest jakas skrakowana wersja jak do 300D ?
Pozdro

Kolekcjoner
08-09-2007, 15:07
(...)A czy jest jakas skrakowana wersja jak do 300D ?
Pozdro

Z tego co słyszałem to nie. Po za tym nie bardzo jest co crack-ować ;). Po trzecie wreszcie. Po wiadomej historii z wasiaware do 300D canon się wycwanił i nie sądzę żeby to obecnie było już takie proste.