PDA

Zobacz pełną wersję : Darmowe piwo w Warszawie!



marten
07-09-2007, 22:31
Witam forumowiczow.
Wlasnie stalem sie posiadaczem uzywanego (5000 zdjec) 400D. Niestety nie znam sie na tyle na fotografii, zeby sprawdzic czy aparat nie ma wad. No a przede wszsytkim nie kupilem jeszcze obiektywu. Mialem to zrobic dzisiaj (tamron 17-50 2.8), ale okazalo sie, ze na wbudowanej lampie jest jakas plama (??? - nie wiem jak to opisac dokladnie, wyglada jakby byla przytopiona powierzchnia /mniej wiecej centymetr na centymetr/, sprzedajacy mowi, ze to 'zmeczenie materialu' i wogole nie zmienia efektywnosci pracy lampy, a jesli mi przeszkadza to wymienia mi za darmo w serwisie w ramach gwarancji). Odpowiedz z serwisu dostane najwczesniej we wtorek, a czas nagli. Chcialbym to skonsultowac z kims kto sie na tym zna. Po prostu potrzebuje pomocy kogos uczynnego. Moglibysmy sie gdzies jutro (czyli w sobote) umowic na piwko (oczywiscie ja funduje) i troche ten model sprawdzic. No i obejrzec ta lampe, ktora mi nie daje spokoju (narazie musi mi wystarczyc wlasnie ta wbudowana). Jezeli ktos moze mi pomoc to prosze o informacje na PM.
A jesli ktos zna ten problem z lampa (mozliwe, zeby takie przytopienie bylo efektem dzialania wlasnie samej lampy???) to prosze tez o odpowiedz na forum.

pzdr.
marten

nagor
08-09-2007, 22:21
może podrzuć jakieś fotki jak to wyglada.. ta plamka jest w środku na zewnątrz a moze na zarniku? jakieś informacje daj dokładniejsze.

marten
09-09-2007, 21:02
Niestety nie mam czym zrobic tego zdjecia. Moze moglbym w lustrze zrobic, ale jeszcze obiektywu nie ma :(.
Plamka jest na zewnatrz - przynajmniej tak to wyglada. Tzn. na zewnatrz jest na pewno, a nie wiem czy w srodku tez. Jutro zaniose do serwisu i zobacze co powiedza.