PDA

Zobacz pełną wersję : avatarki - pierdu pierdu ja tez chce taki



Vitez
28-03-2005, 04:38
OT: czemu niektorzy faceci zamieszczaja w avatarkach portrety kobiece? Wannabe? ;)

Chyba ze pomylka przy podawaniu plci przy rejestracji :roll: .

tomsong
29-03-2005, 02:41
haha.. no wlasnie... a tak to by ktos pomyslal ze w danej miejscowosci mieszka jakas ladna pani fotograf i by mogl sie umowic na jakis plenerek ;)


Pozdrawiam

Nemeo
29-03-2005, 11:46
1. Czy umieszczanie takich zdjęć jest zakazane regulaminem ?
2. Czy mogę prosić o pomoc w rozwiązaniu mojego problemu.

pozdrawiam

Vitez
30-03-2005, 23:06
1. Czy umieszczanie takich zdjęć jest zakazane regulaminem ?


Pytam z ciekawosci. Jako Vitez a nie jako moderator :roll: :? .

Unikanie odpowiedz na zwykle pytanie postawione wprost... zenski avatarek... hmmm... paranoja mi sie wlacza 8)

Pszczola
31-03-2005, 00:20
Albo i fobie jakies :mrgreen:

Czankra
31-03-2005, 00:22
Albo i fobie jakies :mrgreen:

No taaa...bo tacy calkiem normalni to wstawiaja sobie zdjecia psow albo kotow :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Yooreck
31-03-2005, 08:16
Grunt to dyskutować na temat.

Vitez
31-03-2005, 08:22
Grunt to dyskutować na temat.

Powiedzial ten bez avatara :roll: .
Ot taki urok podforum "dla poczatkujacych" chyba - wiekszy freestyle niz Hydepark :P .

Nemeo
31-03-2005, 12:23
Jestem nowy na forum i niestety nie znam tutejszych obyczajów.

Nie mam pojęcia czy każdy nowy forumowicz musi dokładnie wyjasniać dlaczego umieścił takie a nie inne zdjęcie, czy tylko ja, ale skoro takie są tu zwyczaje, to oczywiście je uszanuję.

Wyjaśnienie :

Zdjecie które tu zamieściłem nie jest mojego autorstwa, nie przedstawia wizerunku mojej osoby / jestem facetem / a umieściłem je dlatego, bo poprostu ta kobieta mi się podoba.

Jeśli to krótkie wyjaśnienie wystarczy będę rad, jeśli nie, prosze pytać dalej, chętnie odpowiem.

A teraz prosiłbym o pomoc w wyborze obiektywu szerokokątnego, do 20D który wybrać :

1. Canon EF-S 10-22mm f/3.5-4.5 USM
2. Tamron SP AF11-18mm F/4.5-5.6 Di II LD Aspherical (IF)

Z góry WIELKIE dzięki za pomoc.

pozdrawiam

Vitez
31-03-2005, 14:35
Jestem nowy na forum i niestety nie znam tutejszych obyczajów.

Nie mam pojęcia czy każdy nowy forumowicz musi dokładnie wyjasniać dlaczego umieścił takie a nie inne zdjęcie, czy tylko ja, ale skoro takie są tu zwyczaje, to oczywiście je uszanuję.

Nie zadne tam zwyczaje tego forum tylko zwykla, Vitezowa ciekawosc :roll: .
Nie pisalem tego z zadnego oficjalnego punktu widzenia forum Canona.
Tylko po prostu przyzwyczajony jestem z wielu for dyskusyjnych ze obrazek w avatarze to obrazek ktory przedstawia uzytkownika w jakis sposob (sama nazwa 'avatar' to wyjasnia), czyli albo kim on jest (prawdziwe zdjecie), kim chcialby byc (zdjecia roznych Conanow czy Aragornow ;) ), charakter (zdjecie ptaszka Tweety :> ), podejscie do zycia (kadr z filmu Las Vegas Parano ;) )...
Dziwi mnie po prostu umieszczanie przez facetow zdjec kobiet w avatarach... jakis taki sobie stereotyp wbilem do glowy i takie zdjecie w avatarze faceta mowi do mnie "chcialbym byc tak piekny jak ta kobieta" - co u faceta rzeczywiscie moze wydac sie dziwnie, nieprawdaz? 8)

Ale po twoich wyjasnieniach, ktore w koncu wymeczylem (az tak bolalo? ;) ) juz wiem ze akurat twoj avatarek znaczy mniej wiecej: chcialbym robic zdjecia tak pieknym kobietom jak ta... albo nic nie znaczy, zwykly kaprys.

Przepraszam za wscibskosc, ciekawosc, dociekliwosc - taki juz jestem 8) , tylko prosze nie miej wyobrazenia ze to jakis wymog forum czy moderatora. Nie - to tylko moja osobista skaza czy przywzyczajenie kojarzenia i niejako oceniania osob po avatarkach (po to glownie sa :roll: ).

Pszczola
31-03-2005, 15:06
1. Nie ma czym sie przejmowac - jak free style to free style. Ludziska pytaja bo ich to zainteresowalo i tyle.

2. Faceci z kobecymi avatarami sie zdarzaja, ale to nie 'norma statystyczna' - a 'marginesy' zwykle wzbudzaja ciekawosc

3. Niestety/stety* niektorzy faceci wygladaja jak kobiety (z natury, albo po 'przerobkach')
*niepotrzebne skreslic

4. Chyba jednak Canon

Yooreck
31-03-2005, 15:34
Grunt to dyskutować na temat.

Powiedzial ten bez avatara :roll: .
Ot taki urok podforum "dla poczatkujacych" chyba - wiekszy freestyle niz Hydepark :P .

A jakie to ma znaczenie ?? Meritum jest takie, ze gośc zadał pytanie, a Tyś się przypiał do avatara. Ot fachowa porada. ZAWANSOWANY UŻYTKOWNIKU.

Vitez
01-04-2005, 09:06
Grunt to dyskutować na temat.

Powiedzial ten bez avatara :roll: .
Ot taki urok podforum "dla poczatkujacych" chyba - wiekszy freestyle niz Hydepark :P .

A jakie to ma znaczenie ?? Meritum jest takie, ze gośc zadał pytanie, a Tyś się przypiał do avatara. Ot fachowa porada. ZAWANSOWANY UŻYTKOWNIKU.

Zadne znaczenie... zwykly zart. Zgubiles gdzies poczucice humoru?
I jakies kompleksy z tym zaawansowaniem czy co? :roll:

zabol
01-04-2005, 09:47
a moze faceci wstawiają fotki kobiet bo kobiet na forum jak na lekarstwo.
Czy płeć piękna nie foci :?: :!: hmmmmm....
KOBIETKI aparaty w dłoń :!: :!: :!: :D

Venio
04-04-2005, 15:50
a moze faceci wstawiają fotki kobiet bo kobiet na forum jak na lekarstwo.
Czy płeć piękna nie foci :?: :!: hmmmmm....
KOBIETKI aparaty w dłoń :!: :!: :!: :D

Hehe no ja jestem od ponad roku z dziewczyną ktora tesh bardzo duzo fotografuje razem ze mną :mrgreen: ale nie przebywa tutaj bo raz ze nie interesuje sie jako tako samą konstrukcją aparatu i techniką tylko samą fotografią. Udziela sie duzo na stronach gdzie wystawia sie fotki i można je oceniac :)

Aszu
04-04-2005, 16:11
Wygląda jak MIRIAM

zabol
05-04-2005, 11:24
Aszu tekst z Miriam jest niesmaczny....

Matias
05-04-2005, 12:56
ja tak OT, ale tu chyba to nie zaszkodzi, a nowego wątkui nie chcę zakładać.

<b>Vitez</b> to forum po zamianie adresu dziwnie wygląda, czy to już tak zostanie, czy tak jak adres jest tymczasowe?

tpop
05-04-2005, 12:58
czy to już tak zostanie, czy tak jak adres jest tymczasowe?
a byles tu http://canon-board.info/index.php ??

Czacha
05-04-2005, 13:00
o matko... Matias .. skad sie urwales?
i prosze zmien swojego avatara na mniej oczojebnego

edit: dzieki

Vitez
05-04-2005, 15:07
<b>Vitez</b> to forum po zamianie adresu dziwnie wygląda, czy to już tak zostanie, czy tak jak adres jest tymczasowe?

To chyba pytanie do administratora forum a nie moderatorow... ja nie wiem o co ci chodzi pod wzgledem "ziwnie wyglada" . A czy tak zostanie to "dziwnie" - to do hazana napisz.
U mnie wszystko gra, ale na poprzednim forum uprzedzalismy ze to bedzie inne :roll:

Nemeo
05-04-2005, 19:38
Jeśli chodzi o obecne forum, to pod względem szaty graficznej jest o niebo lepsze niż stare.

pozdrawiam

Pszczola
05-04-2005, 20:04
Sila przyzwyczajenia bardziej podoba mi sie forum 'stare'. Ale zapewne za kilka dni zmienie zdanie ;-)

Kubaman
05-04-2005, 23:13
Vitez, aby zaspokoić Twoją ciekawość - moim avatarem jest zdjęcie mojej żony ulubionego tematu moich fotografii. Uwierz mi, mnie nie chciałbyś codziennie oglądać ;)

Tomasz Golinski
05-04-2005, 23:29
Kubaman, zawsze można ad-blockiem :)

tiberek
06-04-2005, 10:00
Uwierz mi, mnie nie chciałbyś codziennie oglądać ;)

Podziwiamy małżonkę za wytrwałość ;) :lol: