PDA

Zobacz pełną wersję : Proshow - fatalna jakosc zdjec!!!



robsonikus
05-09-2007, 08:13
Koledzy miałem okazje pobawic sie wczoraj po raz pierwszy tym cudenkiem i powiem tylko tyle, program jest swietny. Niestety roza ma kolce. Macie moze na to jakas rade. Do prezentacji dodaje fotki bardzo dobrej jakosci z ktorych robie odbitki 20x30 i niestety nie potrafie tego rozgryzc, ale po puszczeniu podgladu slideshow jakosc tych zdjec jest fatalna(jestem esteta i zwracam bacznie uwage na takie drobiazgi:)). Co robie źle? Zapisywalem wynikowo do DVD, do pliku wyjsciowego EXE, probowalem roznie kadrowac, rozne rozdzielczosci i za kazdym razem to samo .......kiepska jakosc fotki w slideshow:( Bede wdzieczny za pomoc. Mam nadzieje ze da sie to jakos rozwiazac, nie wierze ze tak rozbudowany program moze tak kiepscic fotki-pewnie blad lezy po mojej stronie:)
Pozdrawiam

heniek
05-09-2007, 10:40
może zerknij tutaj:
http://canon-board.info/showthread.php?p=359067#post359067

u mnie po zastosowaniu tych ustawień jakość pokazu jest taka jak oryg. zdjęcia..

rysiaczek
05-09-2007, 11:37
a nie dzialasz przypadkiem na viscie?

2marekm
05-09-2007, 14:30
A właśnie ...co ma wspólnego Vista do jakości fotek ? U siebie też zaobserwowałem pogorszenie, po przejściu na ten system.

rysiaczek
05-09-2007, 17:54
co dokladnie ma wspolnego to niestety nie wiem, ale u mnie wyglada to tak:
1) prezentacja robiona na viscie - na viscie kicha, na xp kicha
2) prezentacja robiona na xp - na viscie kicha, na xp ok
3) prezentacje innych osob z forum - na xp ok, na viscie roznie. I wlasnie to roznie mnie zastanawia... rozne wersje programow?

Powyzsze wypadki opisuja korzystanie z najnowszego psg dostepnego na stronie domowej programu.

CYNIG
05-09-2007, 18:50
do prezentacji wstaw zdjecie w docelowej wielkosci. Nie pozwalaj zeby automatyka sama ci je pomniejszala.

2marekm
30-10-2007, 23:31
Wstawiać można w niezmienionej rozdzielczości. Ale już w "Create Output", należy bezwzględnie rozdzielczość dopasowywać pod konkretne urządzenie, aby mieć najlepszą jakość z możliwych. Posiadam monitor 21" i rozdzielczość ustawiałem na 1600x1200 /PC Executable/.
Wstepnie było ustawione na 800x600 i przy zoomie było tragicznie.