PDA

Zobacz pełną wersję : [Łask] V RAJD ŁASKIE WYDMY



Nawrot
24-08-2007, 22:47
"Urząd Miejski w Łasku oraz Automobilklub Łódzki zapraszają na V Rundę Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych (runda specjalna). Zawody odbędą się w dniu 25 sierpnia 2007 r. (sobota) w godz. od 8.00 do 17.30 na terenach miejscowości Łask - Anielin - Łask. W dniu zawodów zaplanowano również wiele imprez towarzyszących m.in.: występy zespołów muzycznych, gry i zabawy dla dzieci oraz wystawę samochodów i pojazdów terenowych.

Szczegółowy plan imprezy oraz mapkę z zaznaczonymi odcinkami specjalnymi znajdą Państwo w linkach poniżej."

Miasta w pobliżu: Pabianice, Zd. Wola, Sieradz, Łódź, Szadek, Warta, Bełchatów, Piotrków Trybunalski, Wieluń. Ktoś się pojawi...? może coś fajnego się ustrzeli wspólnymi siłami :)

szczegółowy plan imprezy (http://www.lask.pl/pliki/program_v_wydmy.pdf)
mapa rajdu (http://www.lask.pl/pliki/mapka_wydmy_07.gif)

esteper
24-08-2007, 23:00
ja, Amper, oraz pawelpaciorek, będziemy :)

Nawrot
24-08-2007, 23:05
ja, Amper, oraz pawelpaciorek, będziemy :)

w Łasku czy w Anielinie? :)

esteper
24-08-2007, 23:10
Znając nas to będziemy i na pierwszym i na drugim OSie, ale to już wyjdzie w praniu. Tylko pytanie który OS ciekawszy. Może się orientujesz, gdzie jest ciekawiej i bardziej widowiskowo ?

Nawrot
24-08-2007, 23:15
Znając nas to będziemy i na pierwszym i na drugim OSie, ale to już wyjdzie w praniu. Tylko pytanie który OS ciekawszy. Może się orientujesz, gdzie jest ciekawiej i bardziej widowiskowo ?

powiem tak... i tu i tu rajdy są poraz pierwszy... do tej pory były na kopalni piasku w zupełnie innym miejscu. Znam tereny Łasku jak i Anielina. Myślę że w Łasku nie będzie tak najgorzej i powinno być dużo "lotów" bo teren taki chopkowaty ;) A Anielin... no tam to nie do końca wiem czy ten teren o którym myśle... ale jezeli tak to ciekawszy pod względem do fot. W Łasku impreza bedzie raczej bardziej nastawiona na masówke (rodziny z dziećmi, zabawy, muza , piwo i szybkie pokazy) niż na jakiś wielki wyścig. Tak mi sie przynajmniej wydaje widząc co tam się dzisiaj dzieje.

esteper
24-08-2007, 23:18
No to pewnie (jeszcze nie wiem, to tylko moje gdybanie), skończy się tak jak zrobiliśmy na I Rundzie RMPST, czyli zaliczymy I i II OS :p

Nawrot
26-08-2007, 12:22
No to pewnie (jeszcze nie wiem, to tylko moje gdybanie), skończy się tak jak zrobiliśmy na I Rundzie RMPST, czyli zaliczymy I i II OS :p

No i jak się udało... moim zdaniem w Łasku kicha totalna...

esteper
26-08-2007, 20:18
To fakt Łask był tragiczny... 3/4 wszystkich zdjęc które mamy, to zrobiliśmy w Anielinie... Dużo ciekawszy był ten OS :)