PDA

Zobacz pełną wersję : Lampa błyskowa CANON Macro MR-14EX



grzbiet
23-08-2007, 11:51
Poniewaz mało informacji można "zasięgnąć" z sieci na temat komfortu użytkowania tej lampy proszę o opinie ich posiadaczy. Przede wszystkim jaki jest komfort focenia macro z lampą, czy rzeczywiście sprzęt wart jest tej ceny (np. w porównaniu do http://www.fotopolis.pl/index.php?n=5865), czy może amatorowi wystarczy poprzestać na zamienniku, jakie korzyści (ewentualnie negatywne skutki) może mieć focenie macro lampą w porównaniu do focenia ze światłem zastanym, czy można w sposób zasadniczy skrócić czas, wszystkie inne uwagi mile widziane. Ponieważ nie miałem nigdy do czynienia z lampą do macro z przyjemnością wysłucham wszelkich uwag, zarówno za jak i przeciw. Pozdrawiam.

grzbiet
24-08-2007, 23:50
Czy brak wypowiedzi i opinii na temat tej lampy należy traktować jako odradzanie jej zakupu? Są chyba osoby używające tego sprzętu... i może chciałyby podzielić się swoimi doświadczeniami w tym zakresie. Z góry dziękuję.

komw
28-08-2007, 12:29
ja wlasnie na dniach zrobilem sobie cos podobnego tylko swiecacego swiatlem ciaglym. 24 diody LED hiper-jasne i wszystko na plytce ladnie zamontowane.. za pare dni powinienem to skonczyc wiec moze wrzuce jakies screeny jak bedzie zainteresowanie..

grzbiet
28-08-2007, 13:42
czekam z nieukrywana niecierpliwością...