PDA

Zobacz pełną wersję : [Battle] On/Ona/Ono/Oni jak kamień



titit
22-08-2007, 13:42
Witam, walczyli, walczą i będą walczyć :) więc może ktoś powalczy w tym temacie? Temat chyba prosty więc może będzie ktoś chętny. Proponuje na początek po 1 fotce, termin do 05-09-2007. Jak wszyscy sie wyrobią to można go skrócić. Kto chętny?

1. titit
2. Wats0n
3.

Wats0n
22-08-2007, 13:59
Hmmm. Temat dość obszerny. Czas wyrwać się z chwilowego marazmu fotograficznego - w sumie przyda mi się jakaś mobilizacja, a nic tak nie motywuje jak duch rywalizacji ;)

Wchodzę.

titit
22-08-2007, 14:05
Hmmm. Temat dość obszerny. Czas wyrwać się z chwilowego marazmu fotograficznego - w sumie przyda mi się jakaś mobilizacja, a nic tak nie motywuje jak duch rywalizacji ;)
Wchodzę.
hmmm obszerny? no w sumie troche :) ale mysle ze zawsze mozna cos wymyslec ciekawego :)

Wats0n
22-08-2007, 14:57
hmmm obszerny? no w sumie troche :)

Obszerny w sensie mnogości i dowolności interpretacji. Zaczynam zasanawiac sie nad czymś zaskakującym.

titit
22-08-2007, 15:26
Obszerny w sensie mnogości i dowolności interpretacji. Zaczynam zasanawiac sie nad czymś zaskakującym.
Hahaha, mam nadzieje ze nie polecimy całkowicie w różne klimaty ale pożyjemy zobaczymy, oczywiście jeśli jest ktoś chętny to tego battla to zapraszamy :mrgreen: ja sobie dzisiaj siadam i tez muszę coś wymyślić bo zbyt dobrego sprzętu to nie mam więc może przez pomysł wygram :mrgreen: :mrgreen:

michalab
24-08-2007, 10:14
Chętnie wezmę udział.

titit
24-08-2007, 23:08
Chętnie wezmę udział.
No to witamy i zachecamy do wspolnej zabawy :) ok to jest nas juz 3 osoby :)

1. titit
2. Wats0n
3. michalab
4.

Oczywiscie jesli ktos ma jeszcze ochote to smialo :) co prawda coraz mniej czasu ale jak ktos sie wyrobi i cos ustrzeli w dwa dni to nie widze problemu :) ja pomysla juz mam i w weekendzik bede strzelal :)

danny
30-08-2007, 14:01
-ehm- patrzcie co znalazlem....
http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=34029

titit
30-08-2007, 16:15
-ehm- patrzcie co znalazlem....
http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=34029
no fajne zdjecia tam maja :)

danny
30-08-2007, 16:21
swoja droga przegladalem pare innych batli co tam dziatwa robi -ehm- no niezle, niezle....

5y12u3k
30-08-2007, 16:43
swoja droga przegladalem pare innych batli co tam dziatwa robi -ehm- no niezle, niezle....

szczegolnie to... http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=22221

danny
30-08-2007, 17:19
do tego nie doszedlem ale.... oj...oj... grabia sobie.....

titit
30-08-2007, 17:34
swoja droga przegladalem pare innych batli co tam dziatwa robi -ehm- no niezle, niezle....
no robia sobie foteczki :) wiec jesli kolega chce moze dolaczyc do tematu jeszcze zostalo pare dni na zaprezentowanie jakiejs fajnej sztuki :)

danny
30-08-2007, 21:12
[...] wiec jesli kolega chce moze dolaczyc do [...]

zaczepiasz sie czy tylko mi sie wydaje...?

titit
31-08-2007, 15:02
zaczepiasz sie czy tylko mi sie wydaje...?
nie bardzo kumam o co chodzi :) chodzi mi ze jak masz ochote to mozesz wziasc udzial w tym battlu !! wiec ... ??

michalab
05-09-2007, 09:52
Niestety nie zdążyłem skończyć, jutro wyjeżdżam i dziś na pewno też nie skończę.

titit
05-09-2007, 23:59
Hmmm. Temat dość obszerny. Czas wyrwać się z chwilowego marazmu fotograficznego - w sumie przyda mi się jakaś mobilizacja, a nic tak nie motywuje jak duch rywalizacji ;)

Wchodzę.
No i jak tam z naszym battlem ?? prosze wszystkich chetnych o wyslanie zdjecia do dnia ??-09-2007 i poinformowanie na forum ze zdjecie poszlo, po tej dacie uznaje ze jest walkower :)
ps. na prosbe uczesnika termin przesuniety

Wats0n
15-09-2007, 13:25
Zdjęcie poszło.
Proszę wybaczyć spóźnienie.
Na swoje usprawiedliwienie mam tylko padniętego Seagate'a :)

titit
15-09-2007, 19:24
Moje juz tez poszlo wiec czekamy na pubikacje i zycze powodzenia przeciwnikowi :) pozdrawiam

Wats0n
21-09-2007, 11:46
Stanowczo domagamy się podjęcia odpowiednich kroków przez moderatora! ;)
Zdjęcia leżą na koncie battlowym juz od tygodnia.

Tomasz1972
22-09-2007, 21:06
http://www.canon-board.info/showthread.php?t=26133

danny
23-09-2007, 20:10
-ehm- czy ktos moglby mnie oswiecic, bo nie widze zwiazku miedzy tematem a tym co jest na pracach.

korona-pl
23-09-2007, 20:14
-ehm- czy ktos moglby mnie oswiecic, bo nie widze zwiazku miedzy tematem a tym co jest na pracach.

1. skamieniałe (z plastiku)
2. jak kamień... w wodę

:mrgreen:

chyba...:confused:

Mantas
23-09-2007, 22:08
-ehm- czy ktos moglby mnie oswiecic, bo nie widze zwiazku miedzy tematem a tym co jest na pracach.
czyzby kolega byl az tak bardzo nie kumaty? przeciez to proste jak barszcz w zrozumieniu tego co autorzy chcieli przekazac, ja to rozumie ze chodzi o zamiane czegos co bylo kiedys zywe w cos co teraz przypomina kamien. Tak wiec prace jak najbardziej na temat. pozdro
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!

(z plastiku)
mysle ze nie koniecznie z plastiku, trzeba sie zapytac gdzie mozna takie cudo zobaczyc i sie przekonac czy to plastik czy beton.

danny
24-09-2007, 13:14
Mantas: bardzo ciekawa interpretacja tematu. niech bedzie - to jak sie ma 2-ga praca do zmiany czegos co bylo zywe w kamien? but sie zeskamieni? koszulka zesztywnieje do twardosci kamienia?

korona-pl: dobra interpretacja; to do mnie przemawia. w dzisiejszych czasach potrzebuje pare browarow zeby tak otworzyc (skamienialy) umysl ;)

Mantas
24-09-2007, 18:44
Mantas: bardzo ciekawa interpretacja tematu. niech bedzie - to jak sie ma 2-ga praca do zmiany czegos co bylo zywe w kamien? but sie zeskamieni? koszulka zesztywnieje do twardosci kamienia?

korona-pl: dobra interpretacja; to do mnie przemawia. w dzisiejszych czasach potrzebuje pare browarow zeby tak otworzyc (skamienialy) umysl ;)
Co do odpowiedzi na Twoje pytanie to nie mam zielonego pojecia o co chodzi na 2 fotce ale widocznie autor moal w tym jakis zamysl i mysle ze po battlu trzeba poprostu zapytac o co kaman :) hahaha fakt z tymi browarami to przyznaje racje ze w dzisiejszych czasach trzeba czasem sporo wypic aby skumac o co artystom chodzi :) tez czasem se chlapne zanim pojde do galerii ogladac jakies stwory :mrgreen: pozdro

danny
25-09-2007, 09:36
swoja droga, czasem sie zastanawiam czy to ja juz taki niekumaty i ten caly swiat poszedl tak do przodu ze nie lapie co autor mial na mysli, czy zwyczajnie nie ma zwiazku...
niezaleznie... browar dobre rozwiazanie :) i nie trzeba go interpretowac....

theremin
29-09-2007, 19:36
W!


mysle ze nie koniecznie z plastiku, trzeba sie zapytac gdzie mozna takie cudo zobaczyc i sie przekonac czy to plastik czy beton.

- żelbet (przynajmniej tak było ze dwadzieścia lat temu)


swoja droga, czasem sie zastanawiam czy to ja juz taki niekumaty i ten caly swiat poszedl tak do przodu ze nie lapie co autor mial na mysli, czy zwyczajnie nie ma zwiazku...
niezaleznie... browar dobre rozwiazanie :) i nie trzeba go interpretowac....

jakie "artysty" - taki przekaz...

Pzdr!

titit
30-09-2007, 11:19
To gratulacje wygranego battla panie Wats0n :) a wszystkim tym ktorzy glosowali na moja prace bardzo dziekuje i pozdrawiam !!

Wats0n
01-10-2007, 06:50
Ja również dziękuję - zarówno za głosy, jak i rywalowi za pojedynek.
No i raz jeszcze przepraszam za problemy sprzętowe, które odpowiadają za pierwsze 10 dni opóźnienia.