PDA

Zobacz pełną wersję : Focenie Warszawy



Makudonarudo
07-08-2007, 10:41
Witam
Mam takie raczej pytanko odnośnie pleneru niż jego organizacji.
ja z dwoma kolegami zamierzam wpaść do Warszawy na ogólnodzienne focenie i właśnie chciałem się zapytać jakie miejsca byście polecili?

W planach mamy łazienki , zoo a na nocne focenie starówkę.
Ale gdzieś jeszcze by się skoczyło:) Macie jakieś ciekawe pomysły?

tpop
07-08-2007, 10:43
mocnych wrazen moze dostarczyc nocne focenie na brzeskiej lub ząbkowskiej. Dobrze miec statyw.

Makudonarudo
07-08-2007, 10:54
A jakieś szczególiki co tam można zastać?:) te mocne wrażenia to w pierwszej kolejności skojarzyły mi się z oprychami:)

Stara Praga - architektura nawet ciekawa , ale to chyba raczej na dzienne focenie niż nocne ?? :)

BelYaal
07-08-2007, 16:32
30 pieterko z pajaca kultury

https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img346.imageshack.us/img346/8201/6dz5.jpg)

na Dobrej jest biblioteka, czyms naprawde szerokim mozna poprobowac z jej wnetrzem, a obok zaraz syrenka i most, plus w nocy zapalone na czerwono renifery :), ale to kiczowato strasznie wyglada

tpop
07-08-2007, 16:38
troszke Ci w LD rogu nie wyszla ta panoramka :). Ale i tak jest bardzo fajna.


A jakieś szczególiki co tam można zastać?:) te mocne wrażenia to w pierwszej kolejności skojarzyły mi się z oprychami:)
to nawet dobrze Ci sie skojarzylo :). Ale pomysl - takich portretow jak z brzerskiej to nikt nie ma :lol:

Blindseeker
07-08-2007, 16:44
mocnych wrazen moze dostarczyc nocne focenie na brzeskiej lub ząbkowskiej. Dobrze miec statyw.

Najlepiej to mieć jeszcze kilku znajomych ze statywami / monopodami. :)

BelYaal
07-08-2007, 16:45
A to nie panoramka, tylko sigma 10-20, a pozniej hdr i faktycznie, jakis dziwny ten dol, ze tez nie widzialem tego wczesniej, a tym bardziej dziwny objaw, bo jak mowilem fotka nie byla skladana w panorame.

Mutt
07-08-2007, 17:30
A co tam dziwnego? to poprostu KDT jest tak zbudowane

BelYaal
07-08-2007, 17:54
kurna mieszkam w wawie i nawet nie wiedzialem, ze to takie krzywe jest :)

Mac
15-08-2007, 21:13
Ból jest taki, że Warszawa jest mało ciekawym miastem do focenia poza kilkoma miejscami. Zdecydowanie polecam Tobie nocne ujęcia lub o wschodzie słońca. Masz do dyspozycji starówkę i mosty. Na Pragę lepiej sam się nie wybieraj.

daszek
16-08-2007, 18:27
Na Pragę lepiej sam się nie wybieraj.
w ogóle lepiej sam sie nie wybieraj. Praga jest synonimem rozboju, szczególnie zloty trójkącik, ale chętny na twój sprzęt może się znaleźć i pozostałych dzielnicach.
No chyba, ze jesz i robisz to co Pudzian :mrgreen:

Mac
17-08-2007, 00:06
Oj niestety to prawda, przyjazne miasto to nie jest ale jeśli chcesz przeżyć niezapomniane chwile...to czemu nie.

petryczk
24-08-2007, 12:43
a tak dookoła Warszawy - polecacie jakiś plenerek na wekend? pozdrawiam

mungo
24-08-2007, 12:52
Praga jest spoko, tylko trzeba najpierw poważnie nad terminem porozkminiać. Trzeba dobrać taki, kiedy drechy będą spały, bo będą zmęczone po imprezce[tutaj polecam sobota lub niedziela rano], albo kiedy te drechy będą na imprezie - noce weekendowe. Tylko zawsze można mieć pecha i trafić na takich, którzy na imprezkę nie poszli.
Jak nie będziesz się*kozaczył sprzętem, zmieniał eLki na coraz większe, to powinieneś wrócić bez problemu, a foty możesz mieć typowo warszawskie. Czy na dresów nie wystarczy kupić im jeden litr czystej?

Avadra_K
24-08-2007, 13:37
a tak dookoła Warszawy - polecacie jakiś plenerek na wekend? pozdrawiam

:?: Pytanie brzmi co chcesz focić:
- kwiatki (ogród botaniczny PAN w Powsinie):lol: ,
- plenerki (koryto Wisły w okolicach Góry Kalwarii + jako bonus zamek w Czersku), :razz:
- drzewa, roślinki i moze przez przypadek jakieś zwierzątka (KPN - kampinowski Park Narodowy):o

to tylko takie moje małe sugestie:rolleyes:

mungo
24-08-2007, 14:05
wojsko, poligon, bunkry, czołgi, łuski - Zielonka, Kobyłka

oddech
24-08-2007, 14:09
Prostytutki stoją na Poznańskiej i Hożej... gdybyś chciał kilka zdjęć tego folkloru :)

Avadra_K
24-08-2007, 14:26
wojsko, poligon, bunkry, czołgi, łuski - Zielonka, Kobyłka

+ filia Muzeum WP na Sadybie (dawne forty) są czołgi, samoloty, działa, śmigłowce, rakiety i masa innych rzeczy:razz:

petryczk
25-08-2007, 09:18
Sorry o plenerki mi chodził, ale dziękuję za wszystkie rady....ja taki pczątkujący warszawiak jestem, pozdrawiam

Mac
25-08-2007, 15:44
Okolice Góry Kalwarii i dalej w kierunku na Warszawice są atrakcyjne do fotografowania, właśnie zamierzam się tam wybrać, efekty pokażę po powrocie czyli wieczorem...