PDA

Zobacz pełną wersję : błyska flesza po wlaczeniu Power Shot A520



cocroack
05-08-2007, 20:06
Witam, od niedawna jestem szczesliwym posiadaczem aparatu Power Shot A520. Mam jednal pewien problem, nie wiem czy to normalne czy nie, ale praktycznie po kazdym wlaczeniu aparatu blyska lampa flesza. Czy to jest normalne, ewentualnie gdzie mozna to wylaczyc, bo troche jest to denerwujace.
pozdrawiam

FlatEric
06-08-2007, 09:51
Tzn. błyska po włączeniu aparatu jako takiego (tzn. włączeniu zasilania), nawet jeśli nie robisz żadnych zdjęć?
W takim razie nie jest to w żadnym razie normalne - aparat nie powinien błyskać, jeśli nie wciska się spustu.

Pzdr

Grzesiu

cocroack
06-08-2007, 11:15
Aparat to Canon Power Shot A520, po nacisnieci przyciku power aparat sie wlacza i 1xblyska flesz. Pozniej normalnie mozna robic zdjecia. Poza tym aparat nie wykazuje jakis nieprawidlowosci w dzialaniu. Zdjecia wychodza ostre.
Nie ma znaczenia czy jest ciemno czy jasno, lampa po prostu sama 1 raz blyska. Na poczatku myslalem ze to normalne lampa moze sie naladowala. Aparat ma juz nie jest na gwarancji i mam nadzieje ze obedzie sie bez koniecznosci zanoszenia go do serwisu.

FlatEric
06-08-2007, 11:22
Zdecydowanie jest to objaw patologiczny i nie powinno czegoś takiego być. Pytanie teraz, czy - skoro poza tym aparat działa bez zarzutu - trzeba z tym lecieć do serwisu, czy też da się to polubić? Skoro nie masz już gwarancji, to nie ma potrzeby się śpieszyć - o ile aparatowi się nie pogorszy. Co najwyżej mógłbyś zanieść aparat do serwisu, żeby zrobili wycenę ewentualnej naprawy.

Pzdr

Grzesiu

cocroack
06-08-2007, 11:29
I wlasnie chyba na to sie zdecyduje. Polubic mozna chociaz szczegolnie w nocy jest to przykre bo kiedy zapomne to znajomi najpierw dostaja po oczach lampa a potem pstrykam im fotke z wykrzywiona mina :).