PDA

Zobacz pełną wersję : problem z IP 6700D



MiEB
24-07-2007, 11:09
Witam. Od niedawna mam powyższą drukarkę i same z nią problemy. Okazało się, że podczas drukowania zdjęć na papierze Canon Photo Pro pojawiają się ślady po przejściu głowicy (tusz Canona). Co ciekawe wydruki na Kodaku Premium Photo ich nie miały ( niestety gorsze odwzorowanie kolorów). Oddałem drukarkę do autoryzowanego serwisu w W-wie. Wymienili głowicę. Siadam do drukowania (skończył mi się papier Canona, dopiero go zamówiłem) na Kodaku i.... tym razem również na nim zaczęły pojawiać się ślady głowicy ! Ręce opadły mi z szelestem (cytuję żonkę).
Proszę o radę, jakąkolwiek pomoc bądź sugestie. Czy ktoś z Was miał (ma) podobne problemy.
Pewnie znów przejadę się do serwisu. Krew mnie zalewa.

Harnash
27-07-2007, 15:43
Mam tą drukarkę od niedawna i nie zauważyłem podobnych problemów ale dziś się dokładniej temu przyjrzę. Zauważyłem że od kilku dni podczas drukowania pod koniec strony słychać jak głowica (czy też mechanizm) szoruje po papierze. U Ciebie jest podobnie? Próbowałeś z różnych podajników?

Harnash
30-07-2007, 13:51
No dobra... sprawdziłem. Mimo dziwnych odgłosów i 'chrobotania' o papier drukarka nie pozostawia śladów. Jedyne co zauważyłem że zdjęcia są poprzesuwanie/lekko obrócone gdy drukuję z kasety. Po przełożeniu do górnego podajnika problem znika.