PDA

Zobacz pełną wersję : [Battle] MMM vs VanMurder



MMM
21-07-2007, 19:46
Dawno nie brałem udziału w bitwie, czas najwyższy :-)
Temat oczywiście wg zasad wybierasz Ty, ale myślę że coś z portretu obydwu nas zadowoli. Może coś konkretnego i mniej ogólnego niż tylko "portret", wymyśl coś. Foto oczywiście świeże, nie z szuflady. Termin ze dwa tygodnie, muszę mieć trochę czasu żeby zrobić coś godnego takiego przeciwnika :-)

c42
21-07-2007, 20:16
to bedzie starcie tytanow :P

ps. tak jakos z ogame mi sie zwiazalo ;-)

VanMurder
22-07-2007, 00:52
...nie sypiam ostatnio zbyt długo, teraz chyba nie będę spał wcale :)
dzięki za wyróżnienie, rękawica została podniesiona i wyzwanie przyjęte :)
myślę że termin spokojnie możemy przedłużyć do trzech tygodni... nie wiem jak u ciebie? ...ale u mnie to Giga Bajty plików RAW czekają tygodniami na przesortowanie i obrobienie :)

Kategoria jak najbardziej mi pasuje, myślałem żeby, zacieśnić ją do trzech pokrewnych tematów: sport, piękne kobiety, dzieci :)
(tak na marginesie to uważam że wszystkie kobiety są piękne, tylko czasami fotograf do d.. niczego;) )

pisząc:
Foto oczywiście świeże, nie z szuflady...
to masz na myśli nie publikowane w żadnych galeriach internetowych, bo jeżeli mam jakieś RAW'y (nie "zgrane" z kart) powiedzmy z zeszłej soboty to chyba mogę je użyć?

Rozumiem że wszelkie manipulacje PS'owe są dopuszczone:)

MMM
22-07-2007, 01:26
myślę że termin spokojnie możemy przedłużyć do trzech tygodni... nie wiem jak u ciebie?
Jasne. Jeśli wcześniej będą zdjęcia to możemy zawsze przyśpieszyć bitwę.



Kategoria jak najbardziej mi pasuje, myślałem żeby, zacieśnić ją do trzech pokrewnych tematów: sport, piękne kobiety, dzieci :)
Piękne kobiety mi pasują :-)



to masz na myśli nie publikowane w żadnych galeriach internetowych, bo jeżeli mam jakieś RAW'y (nie "zgrane" z kart) powiedzmy z zeszłej soboty to chyba mogę je użyć?
Rozumiem że wszelkie manipulacje PS'owe są dopuszczone:)

Myślałem o tamatyce na tyle konkretnej że akurat posiadanie takiego zdjęcia będzie mało prawdopodobne i trzeba się będzie wysilić trochę na coś nowego. Ale ok, jeśli niepublikowane to może być. PSem można robić wszystko po za oczywiście jakimś drastycznym fotomontażem typu tło z innego zdjęcia.

Picia
22-07-2007, 08:53
ajjjj .. :)
już czekam na zdjęcia!

VanMurder
22-07-2007, 20:55
Cierpię teraz na chwilowy brak koncepcji twórczej ...a ty MMM widzę że w świetnej formie:)
MMM daj mi jakieś dwa dni na ukonkretnienie tematu battle (żeby było ciekawiej)... muszę też wypracować sobie jakieś POLE POSITION, lub poszukać jakiegoś dopingu by swe szanse wyrównać w pojedynku z tak mocnym przeciwnikiem ;)
...a chwilowy brak koncepcji twórczej wygląda tak:)

https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://adammphoto.com/xml/brak_veny.jpg)

MMM
23-07-2007, 11:02
MMM daj mi jakieś dwa dni na ukonkretnienie tematu battle (żeby było ciekawiej)... muszę też wypracować sobie jakieś POLE POSITION, lub poszukać jakiegoś dopingu by swe szanse wyrównać w pojedynku z tak mocnym przeciwnikiem ;)
Spoko, mam już kilka pomysłów jak ufocić te 'piękne kobiety', jak chcesz to możemy przy tym zostać.

chyrus
23-07-2007, 15:45
VanMurder, nie bój żaby ;) ten sympatyczny czworonożny przyjaciel Ci pomoże, widać, że ma zainteresowanie do fotoklamotów ;)

VanMurder
23-07-2007, 18:16
Spoko, mam już kilka pomysłów jak ufocić te 'piękne kobiety', jak chcesz to możemy przy tym zostać.

No nie, tak byłoby za łatwo :) ale już mam pomysł:) powiedzmy ...
Portret - Kadr z Filmu (oczywiście może być z piękną kobietą), pisząc o filmie mam na myśli kinematografie.
Zdjęcie wystawione do battle musi się kojarzyć jednoznacznie z filmem(tak jak twój matrix), w grę wchodzi tylko kadr poziomy(żeby było ciekawiej), nie musi się kojarzyć z konkretnym filmem...
Trzeba tylko ustalić po ile zdjęć - 3?
co TY na to?
pozdrawiam

MMM
24-07-2007, 11:15
Trzeba tylko ustalić po ile zdjęć - 3?
Zdjęcie jedno ale konkretne. Na razie pomysłu nie mam, pomyślę do wieczora :-)

MMM
26-07-2007, 12:40
Ok, niech będzie "Portret - Kadr z Filmu" w dowolnej interpretacji :-)

VanMurder
29-07-2007, 08:09
Ok, niech będzie "Portret - Kadr z Filmu" w dowolnej interpretacji :-)

Ok! zaczynamy!! proponuje termin do niedzieli 19 sierpnia bo to akurat moje urodziny:)

VanMurder
19-08-2007, 18:06
z pewnych powodów technicznych, termin rozpoczęcia "battle" przesuwamy na piątek 24 sierpnia.
z nieudogodnienia przepraszamy:)

Kreon
19-08-2007, 19:45
z pewnych powodów technicznych [...]

Pewnie zapiles :mrgreen:
BTW Happy Birthday!!!

VanMurder
22-08-2007, 03:00
Pewnie zapiles :mrgreen:
BTW Happy Birthday!!!

kto zapił ten zapił ;)

dzięki za życzenia:)

Kreon
22-08-2007, 11:28
kto zapił ten zapił ;)

[...]
No, co racja to racja, mnie sie w piatek tak rece trzesly, ze wypuscilem na gleboka wode okolo 2m przez okolo 4-5 minut (po wczesniejszym parokrotnym odbijaniu sie o b. twarde podloze) 35L i teraz jest u Canona w naprawie :cry:

MMM
25-08-2007, 10:44
Bitwa chwilowo wstrzymana ponieważ nie mam jeszcze zdjęcia :]

ArturBonoVox
25-08-2007, 21:31
No to co z ta walka Panowie?

Zielony
19-09-2007, 16:21
? ? ? ? ?

VanMurder
19-09-2007, 19:20
? ? ? ? ?

MMM się przeprowadza, musimy poczekać :)

MMM odezwij się na priv'a.

MMM
05-10-2007, 14:41
Posypuję głowę popiołem... niedawno sie przeprowadziłem i zmieniłem prace, nawet nie mam czasu wziąć aparatu do ręki.
Ale ostatniego słowa jeszcze nie powiedziałem :-)

kucza21
08-12-2007, 15:40
Ale daliście du... Spodziewałem się walki tytanów i beż żadnych pretekstów do zmian, ale jednak minęło już trochę. A o walce ani słych ani nic....

MMM
08-12-2007, 21:10
Ale daliście du... Spodziewałem się walki tytanów i beż żadnych pretekstów do zmian, ale jednak minęło już trochę. A o walce ani słych ani nic....
Nie "daliście" tylko ja dałem. Zrobiłem foto, które uznałem że nie pasuje do tematu i postanowiłem zrobić coś innego. W międzyczasie zająłem się rzeczami przez które do tej pory nie mam czasu na nic i prawie wogóle nie robię zdjęć.
A moje foto na battle, którego nie wystawiłem to oczywiście było to:


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://www.obiektywni.pl/upload/real/39/193940_307564.jpg)

VanMurder
08-12-2007, 22:04
do rzucam jeszcze swoje - by dopełnić wątek :)

https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://adammphoto.com/battle/battle.jpg)

z perspektywy czasu myślę MMM że mogłeś spokojnie wystawić to zdjęcie do battle - dużo filmów kręci się teraz w takiej konwencji np 300 czy Beowulf, po za tym dostałeś wysokie noty za ta fotkę na obiektywnych
pozdrawiam

sniper88
09-12-2007, 00:08
Zawsze jeszcze mozecie poprosic o wystawienie sondy;) To ze wiadomo ktore jest czyje nie musi oznaczac jakiejs stronniczosci w glosowaniu:p

Adam Kasprzak
09-12-2007, 00:41
ja bym ogłosił remis :D

VanMurder
09-12-2007, 01:43
Zawsze jeszcze mozecie poprosic o wystawienie sondy;) To ze wiadomo ktore jest czyje nie musi oznaczac jakiejs stronniczosci w glosowaniu:p

bezstronność ? chyba jestem za szczery w swoich postach żeby liczyć na brak stronniczości w takiej sondzie :lol:

remis brzmi nieźle :)

Biperek
09-12-2007, 09:19
Jak dla mnie oba zdjęcia są pierwszy sort. Głosuję za remisem.

Vitez
09-12-2007, 19:46
A ja głosuję za dogrywką 8)

Adam Kasprzak
09-12-2007, 20:13
z drugiej strony zdrowa konkurencja jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziła ;)

apie
09-12-2007, 22:00
Ciężki wybór............... bardzo dobre zdjęcia.
Musząc jednak cos wybrać wybrałbym o ułamek przewagę dla MMM.

PS. chętnie jednak obejrzę dogrywkę :)

robgr85
10-12-2007, 01:52
świetne fotki, bardzo wyrównany poziom... ale jeśli miałbym głosować to na MMM. Chętnie bym dogrywkę zobaczył bo fajne fotki strzelacie.

Pozdr.

yaro78
13-12-2007, 12:05
dogrywka, dogrywka.....

Dżobert
17-12-2007, 21:06
Obie fotki świetne. Z chęcią zobaczyłbym dogrywkę.

MMM: Jak uzyskać efekt podobny do tego z twojego zdjęcia