PDA

Zobacz pełną wersję : jesli grip ci za maly



rosmaryna
21-07-2007, 00:28
to polecam to
http://www.camerarmor.com/details.html
na razie drozyzna ale stanieje

Mac
21-07-2007, 11:05
Tytuł wątku nie pasuje do zawartości, to co pokazujesz to ochrona dla body a nie powiększanie gripa lub samej puszki.
Poza tym już ktoś to kiedyś pokazywał na forum.
Co do Twojego optymizmu, że stanieje to jest on przesadny ten gadżet nie będzie miał zbyt wielu chętnych i nie stanieje znacząco.

franker
21-07-2007, 11:15
Ale bezsens! Wchodzę z nadzieją że mi się 400D z gripem jeszcze powiększy... a tu tandetna osłonka na aparat z allegro za 250zł... i jeszcze ten tytuł:|

Mac
21-07-2007, 11:42
400D to dSLR kieszonkowy, raczej go nie powiększysz ale musisz się przyzwyczaić do rozmiarów.

zajec3
21-07-2007, 14:25
to cos w rodzaju kondona , zeby klawiaturka sie nie porysowala:PP ( w przenośni oczywiscie:))

Peri Noid
21-07-2007, 22:00
Problem polega na tym, że albo camera armor, albo grip (battery) - nie da się używać obu na raz. Grip to dla mnie konieczność (z przyzwyczajenia). Armor kupiłem z ciekawości, teraz leży w szafie. Jakby się nadawał włącznie z gripem to może bym się zastanowił. A tak - jest póki co bezużyteczny.

Kolekcjoner
22-07-2007, 00:01
Ale bezsens! Wchodzę z nadzieją że mi się 400D z gripem jeszcze powiększy... a tu tandetna osłonka na aparat z allegro za 250zł... i jeszcze ten tytuł:|

Mam nadzieję że piszesz to jako użytkownik tego patentu, a nie na zasadzie, że nie podoba mi się (na zdjęciu) = bezsens :roll:.


Problem polega na tym, że albo camera armor, albo grip (battery) - nie da się używać obu na raz. Grip to dla mnie konieczność (z przyzwyczajenia). Armor kupiłem z ciekawości, teraz leży w szafie. Jakby się nadawał włącznie z gripem to może bym się zastanowił. A tak - jest póki co bezużyteczny.
Fakt gripa się nie zapnie - w przypadku 30D to IMO nie jest wada ale przy 400D być może. Ja uważam że w ekstremalnych warunkach (np. góry) się przydaje. I tak jak napisał Mac: to rzecz bardzo niszowa i nie sądzę żeby specjalnie taniała.

franker
22-07-2007, 01:50
Mam nadzieję że piszesz to jako użytkownik tego patentu, a nie na zasadzie, że nie podoba mi się (na zdjęciu) = bezsens :roll:.




napisałem to z uwagi na tytuł tematu, który ma się praktycznie nijak do jego treści na temat tego armora.

rosmaryna
22-07-2007, 03:52
chlopaki,chodzilo mi o gripa (uchwyt aparatu),nie o battery gripa.
tylko ciekawostka taka.wrzuccie troche na luz.
pozdrawiam

Kolekcjoner
23-07-2007, 10:40
napisałem to z uwagi na tytuł tematu, który ma się praktycznie nijak do jego treści na temat tego armora.

Napisałeś: "a tu tandetna osłonka na aparat z allegro za 250zł... i jeszcze ten tytuł" co raczej zawiera Twoją jednoznaczną (IMO nieuprawnioną) ocenę tego ustrojstwa. Co do tytułu wątku to każdy kto miał do czynienia z owym armorem wie o co chodzi.

Vitez
23-07-2007, 17:24
Jeszcze jeden post klasy "napisales to a to a tytul watku swoje" i zamkne watek :roll: .

enter
24-07-2007, 18:22
napisales jedno a tytul watku drugie :D

było zamykaj
http://canon-board.info/showthread.php?t=18013&highlight=armor

Vitez
24-07-2007, 19:28
było zamykaj
http://canon-board.info/showthread.php?t=18013&highlight=armor

No i to jest dobra wymowka by zamknac ;)