PDA

Zobacz pełną wersję : [KATOWICE] Ustawki na wspólne robienie zdjęć !!!



titit
18-07-2007, 11:08
Witam, tak przeglądam ten dział i nie zauważyłem wcale aby ktoś z mojego miasta uczestniczył we wspólnym robieniu zdjęć a przecież tyle pięknych miejsc jest na terenie śląska że aż się prosi o to żeby sie ustawić i wyruszyć popstrykać, tym bardziej że jest lato i pogoda nawet dopisuje :) Więc czy ktoś miałby ochotę na ustawienie się na jakiś termin ?? Niech ten wątek temu właśnie posłuży, pozdrawiam i może do zobaczenia ;)

Kubak82
19-07-2007, 12:41
no jak nie jak tak :mrgreen:

choc nie da sie ukryc, ze malo sie ostatnio u nas dzieje i dlatego tez uwazam, ze warto byloby rozruszac towarzystwo i zorganizowac jaki plenerek :D .. ja koncze wlasnie drobny remont i mysle ze od nastepnego weekendu bede mogl sie juz zadeklarowac z konkretna data :D

tak czy inaczej - na zlot na Śląsku pisze sie na 100% :mrgreen:

Krzych
19-07-2007, 12:46
Jo tysz.

tdfoto
19-07-2007, 13:53
Slask albo cos na Jurze....
slask - postindustrail
jura - landskapisci np. skalki Rzedkowickie, jest tam i gdzie pofocic i browara zrobic w Hoteliku skalnym, bylem tam kilka dni temu...

ecki74
19-07-2007, 14:02
Może i ja bym sie przyłączył, choc wiele zależy od terminu , gdyż ja się dopiero wybieram na urlopek

thinredline
19-07-2007, 15:12
i ja
termin rzecz ważna

mruczek
19-07-2007, 15:27
a Gorole zza Brynicy też mogą się przyłączyć?

orzeh
19-07-2007, 15:35
a Gorole zza Brynicy też mogą się przyłączyć?

jak masz ważny paszport to nie ma problemu 8-)
a tak na poważnie to też chętnie wybiorę się na jakiś plenerek, tylko z czasem może być problem :-(

serbio
19-07-2007, 17:00
Jestem na tak , ja również się pisze co do plenerku.
Pozdrawiam

merciful
19-07-2007, 17:14
i'm ready :) gdzie i kiedy?

RNz
19-07-2007, 19:31
I ja, i ja! wybierz mnie! :D
pon-pt, 9-17, ale jak trzeba będzie w innym terminie...

Hellfire
19-07-2007, 19:55
Jak coś to jak najbardziej w to wchodze :D Brakuje mi robienia zdjęć dla samego siebie.

titit
19-07-2007, 23:11
hallo, widze ze cos sie ruszylo w tym watku :) bo troche bylem zszokowany ze taka cisza :) nie wiem jak Wy ale ja bym proponowal moze 2007-07-28 gdyz zostaje troche czasu na podjecie dycyzji i ewentualne ustalenie miejsca co, gdzie bedziemy focic. Mysle tez ze nie ma sensu na pierwszy raz wybierac sie daleko bo przeciez jest na miejscu co focic i na pewno kazdy bedzie sie mogl wykazac i pokazac swiatu ze robi fajne fotki :) wiec prosze podawac komu pasuje ta data i pozniej bedziemy myslec co dalej :) pozdro !!

ecki74
20-07-2007, 08:09
Z przykrością stwierdzam , że odpadam .... na 3 tygodnie

Kubak82
20-07-2007, 08:55
2007-07-28

I'm in, ze tak powiem :mrgreen:

a co do miejsc - industrialem nigdy sie nie zajowalem wiec nie bede sie wypowiadal ale park chorzowski jest w sumie ciekawym miejscem do fotografowania, z licznymi knajpkami ktore umilą kazdy zlot ;-)

to odnoscie samego "centrum", ew. jesli bedzie pare aut to mozemy sie przemieszczac po okolicy, kosztem niestety wspomnianych knajpek dla kierowców :wink:

titit
20-07-2007, 12:58
I'm in, ze tak powiem :mrgreen:

a co do miejsc - industrialem nigdy sie nie zajowalem wiec nie bede sie wypowiadal ale park chorzowski jest w sumie ciekawym miejscem do fotografowania, z licznymi knajpkami ktore umilą kazdy zlot ;-)

to odnoscie samego "centrum", ew. jesli bedzie pare aut to mozemy sie przemieszczac po okolicy, kosztem niestety wspomnianych knajpek dla kierowców :wink:
Czy ja wiem czy to ma byc jakis zlot ?? bardziej wspolne poznanie sie a pozniej za jakis czas mozna organizowac jakies zloty :) ja bym byl bardziej za jakimis starymi dzielnicami choc park chorzowki jest jak najbardziej OK wiec poczekajmy niech sie wypowiedza inni i zobaczymy co sie wykluje :) pozdr.

theremin
20-07-2007, 19:45
W!


(...) nie zauważyłem wcale aby ktoś z mojego miasta uczestniczył we wspólnym robieniu zdjęć a przecież tyle pięknych miejsc jest na terenie śląska (...)

Niektórzy po prostu nie potrzebują towarzystwa w "robieniu zdjęć", czasami wręcz to przeszkadza. Inni organizują foto-wypady ze swoimi znajomymi...


(...)park chorzowski jest w sumie ciekawym miejscem do fotografowania(...)

Dla mnie knockout... Przecież na Śląsku co krok można natrafić na super temat. Ulice, rudery, einfarty, haźle, dworce, meliny, zakłady pracy mające - że tak powiem - czasy świetności za sobą...

Parki są wszędzie... a w chorzowskim to obciach z kobitą na spacer wyjść (chyba, że "chodź, obalimy jabola, pokażę Ci małpę...") :roll:

Pzdr!

titit
20-07-2007, 21:04
Niektórzy po prostu nie potrzebują towarzystwa w "robieniu zdjęć", czasami wręcz to przeszkadza. Inni organizują foto-wypady ze swoimi znajomymi...
Zgadzam sie, wiec nikt nikomu nie karze aby sie meldowal w danym dniu i o danej godzinei :) jesli ktos chce sie poznac i spotkac to mysle ze temu bedzie sluzyl ten post :)

Dla mnie knockout... Przecież na Śląsku co krok można natrafić na super temat. Ulice, rudery, einfarty, haźle, dworce, meliny, zakłady pracy mające - że tak powiem - czasy świetności za sobą...
Parki są wszędzie... a w chorzowskim to obciach z kobitą na spacer wyjść (chyba, że "chodź, obalimy jabola, pokażę Ci małpę...") :roll:
Pzdr!Tutaj sie calkowicie z Toba zgodze i ja zdecydowanie bym wolal udac sie wlasnie w taku klimat niz latac po parku wsrod .... :) pozyjemy zobaczymy

theremin
20-07-2007, 22:28
W takim razie industrialem (itp.) jestem zainteresowany...

Zakk Wylde
20-07-2007, 22:50
Dlaczego w soboty są plenerki :D Ja mam weselka i nie mogę na żadny plener wyjechać.

titit
20-07-2007, 23:08
Dlaczego w soboty są plenerki :D Ja mam weselka i nie mogę na żadny plener wyjechać.
No wiesz zawsze mozesz powiedziec mlodej parze ze wpadnie jeszcze 5 fotografow pofocic i beda miec zdjec a zdjec :mrgreen:

Zakk Wylde
21-07-2007, 09:41
Szczerze fajnie by było jak na plenerku było by 5 fotografów. Inne pary młode były by mocno zdziwione :D

titit
21-07-2007, 10:20
Wiesz, zawsze jest taka mozliwosc tylko to trzeba dograc z para mloda i uzyskac ich zgode :) a wtedy montujemy ekipe i focimy :) wtedy maja w czym wybierac a fotoludzie moga sobie popstrykac i zobaczyc jak to jest :)

ecki74
21-07-2007, 17:17
Wiesz, zawsze jest taka mozliwosc tylko to trzeba dograc z para mloda i uzyskac ich zgode :) a wtedy montujemy ekipe i focimy :) wtedy maja w czym wybierac a fotoludzie moga sobie popstrykac i zobaczyc jak to jest :)

No to jest super pomysł , biorąc pod uwagę, że jestem w dziedzinie fotografii amatorem to taka szansa na fotografię ślubną nie zdarza sie często. :grin:

titit
21-07-2007, 22:32
No to jest super pomysł , biorąc pod uwagę, że jestem w dziedzinie fotografii amatorem to taka szansa na fotografię ślubną nie zdarza sie często. :grin:
To trzeba rzucic haslo: "czy jest tutaj ktos, kto zamierza sie pobrac w najbliższym czasie? to jak chcecie duuuzo fotek to zglaszac sie" !! moze ktos sie zglosi :) a inne rozwiazanie topoprostu wparowac w jakas sobote do kosciola i poprostu focic :) to tez moze byc ciekawy wypad i nie musi byc wcale w plenerze :)

Grzesiek K
22-07-2007, 23:05
Kubak82, moze teraz uda nam sie na siebie trafic. :) ustalajcie jakies konkrety, tez bylbym chetny.

Kubak82
23-07-2007, 07:45
Dla mnie knockout... Przecież na Śląsku co krok można natrafić na super temat. Ulice, rudery, einfarty, haźle, dworce, meliny, zakłady pracy mające - że tak powiem - czasy świetności za sobą...

Parki są wszędzie...

to zalezy co focisz.. dla mnie industrial jest malo ciekwy i glownie foce przyrode.. wiecej jej w parku niz w miejsach o ktorych pisales..


Kubak82, moze teraz uda nam sie na siebie trafic. :) ustalajcie jakies konkrety, tez bylbym chetny.

no ja tez mam taka nadzieje :-) .. choc na razie poza ogolnym gadaniem o sobocie, konkretow co do spotkania w Katowicach brak :wink: .. najwyzej znow umowimy sie na jakas chora poranna godzine nad j. Goczalkowickim :mrgreen:

titit
23-07-2007, 08:46
.. choc na razie poza ogolnym gadaniem o sobocie, konkretow co do spotkania w Katowicach brak :wink: ...
No wiec moze trzeba zrobic liste kto jest chetny i prosze sie wpisywac co do godziny to ktora wchodzi w gre ??
LISTA:
1. TiTiT
2. ...

Kubak82
23-07-2007, 09:11
ja od poczatku deklarowalem sie ze bede i nic sie nie zmienilo :-)

godzina tez jest mi obojetna ale jako ze od czegos trzeba zaczac to zaproponuje 10 8-)

titit
23-07-2007, 09:39
ja od poczatku deklarowalem sie ze bede i nic sie nie zmienilo :-)
godzina tez jest mi obojetna ale jako ze od czegos trzeba zaczac to zaproponuje 10 8-)
ok czyli 28-07-2007 godzina 10:00
1. TiTiT
2. Kubak82
3. ... ??

adamtg
23-07-2007, 09:50
Kurka... mieszkam w Tarnowskich Górkach i do Katowic mam w sumie niedaleko, a chętnie bym się spotkał na takim mini Plenerze... ale właśnie 28 wyjeżdżam...:neutral:
Jeśli tylko jeszcze kiedyś będzie się coś takiego organizować, ja jestem bardzo chętny ;)

Grzesiek K
23-07-2007, 10:59
ja sie pisze.

titit
23-07-2007, 12:08
ja sie pisze.
28-07-2007 godzina 10:00
1. TiTiT
2. Kubak82
3. Grzesiek K
4. ...??


!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!

Jeśli tylko jeszcze kiedyś będzie się coś takiego organizować, ja jestem bardzo chętny ;)
Na pewno bedzie cos takiego jeszcze nie raz w tym watku wiedz sledz uwaznie :)

Hellfire
23-07-2007, 14:39
28 mam robote, więc niestety nic z tego :(

Grzesiek K
23-07-2007, 21:53
a co do zdjec to jakies konkretne plany co do miejsc?

serbio
23-07-2007, 23:43
Ja również wypada ,robota .
Pozdrawiam

thinredline
24-07-2007, 06:39
28-07-2007 godzina 10:00
1. TiTiT
2. Kubak82
3. Grzesiek K
4. ...??


!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!

Na pewno bedzie cos takiego jeszcze nie raz w tym watku wiedz sledz uwaznie :)

a ja w tym terminie będę się pakować na wakacje.
No cóż nie wszystkim dogodzisz :)

Krzych
24-07-2007, 07:13
28-go niestety inne plany.

titit
24-07-2007, 10:09
28-07-2007 godzina 10:00
1. TiTiT
2. Kubak82
3. Grzesiek K
Ja mam pytanie do Kubak82 i Grzesiek K co do tego 28-07-2007 bo w tym czasie jest w Tychach festiwal im. Ryśka Riedla i sie mam zamiar wybrac, tylko powiedzcie mi jaki czas bedziemy focic bo chcialbym to jakos polapac bo na tej imprezce tez chcialbym z 500 fotek walnac i posluchac troche, to jaki czas zarezerwowac jesli nam ten plenerek wypali ?? No chyba ze tez sie wybieracie to co innego :)

Kubak82
24-07-2007, 12:42
mnie tez ciagnie nad paprocany ale to juz musze pozostawic laskawosci mojej polowicy :roll: .. szkoda ze tyle ludzi sie wykruszylo ale moze nast. razem z frekfencja bedzie lepiej :smile:

titit, napisz o ktorej chcialbys jechac do Tychów.. mysle ze nie musimy nastawiac sie na jakies sztywne godziny - po prostu zrobimy jakis maly wypad fotograficzno/towarzysko/zapoznawczy a na kolejne wymyslimy juz jakis gryplan 8-)

titit
24-07-2007, 15:07
mnie tez ciagnie nad paprocany ale to juz musze pozostawic laskawosci mojej polowicy :roll: .. szkoda ze tyle ludzi sie wykruszylo ale moze nast. razem z frekfencja bedzie lepiej :smile:
Kobiety zawsze w takich sytuacjach maja najwiecej do gadki :) przeciez my faceci nie pozwalamy im isc do solarium tylko poprostu ida a jak jest fajna imprezka to oczywiscie 5 gr. zawsze musza wtracic :mrgreen: no szkida ze ludzie maja inne plany ale mysle ze za jakis czas mozna ponowic pomysl plenerowy :) ja jestem ZA :)

titit, napisz o ktorej chcialbys jechac do Tychów.. mysle ze nie musimy nastawiac sie na jakies sztywne godziny - po prostu zrobimy jakis maly wypad fotograficzno/towarzysko/zapoznawczy a na kolejne wymyslimy juz jakis gryplan 8-)
co do godziny to impreza zaczyna sie od 16 pomijajac wystepy zespolow konkursowych wiec chcialem jechac prawdopodobnie tak na 16 aby jeszcze troche pofocic jakichs motorkow i ciekawych ludzi, tylko oczywiscie zastanawiam sie czy mozna wnosic sprzed fotograficzny bo z tego co wiem na koncerty chyb anie mozna ale szukalem w regulaminie i nic takiego nie znalazlem wiec chyba mozna :) juz wiem ze mozna bo dzwonilem do biura organizacyjnego :) wiec wracajac do spotkania sobotniego to im szybciej bysmy focili tym lepiej bo pozniej i tak bede musial jeszcze na moment isc do chaty, to o ktorej ??

Kubak82
25-07-2007, 09:15
im szybciej bysmy focili tym lepiej bo pozniej i tak bede musial jeszcze na moment isc do chaty, to o ktorej ??

ja mysle ze jak na pierwszy meeting to 10 spokojnie wystarczy :-) .. troche popstrykamy, cos bez/alkoholowego wypijemy (zalezy kto bedzie autem ;-) ) .. mysle jeszcze nad miejscem - macie jakies propozycje :-) ??

ps. patrze za okno i mam nadzieje ze pogoda bedzie lepsza niz teraz ;)

titit
25-07-2007, 11:58
ja mysle ze jak na pierwszy meeting to 10 spokojnie wystarczy :-) .. troche popstrykamy, cos bez/alkoholowego wypijemy (zalezy kto bedzie autem ;-) ) .. mysle jeszcze nad miejscem - macie jakies propozycje :-) ??
ps. patrze za okno i mam nadzieje ze pogoda bedzie lepsza niz teraz ;)
co do pogody to na pewno bedzie GIT :) a jesli chodzi o miejsce to nie chcialbym gdzies za daleko wyruszac bo pozniej powrot jeszcze na chate mam a nie jestem zmotoryzowany. Godzina 10:00 moze byc i moze gdzies w centrum no chyba ze juz konkretnie wiemy co bedziemy focic to moze na miejscu ale nie gdzies w Dabrowie G. bo tam nigdy nie dojade na ta 10:00 :mrgreen: wlasnie a co bedziemy pstrykac ?? moze cos pod jakis konkurs zeby to przynajmniej pozniej gdzies wyslac :roll: co o tym myslicie ??

Kubak82
25-07-2007, 13:13
jesli chodzi o miejsce to nie chcialbym gdzies za daleko wyruszac bo pozniej powrot jeszcze na chate mam a nie jestem zmotoryzowany.

no to moze jednak wspomniany park?? jest zoo, jest skansen - w drodze powrotnej ew. jakies streetfoto w centrum :smile: .. chyba je ktos ma jeszcze jakies inksze pomysly 8-)


...moze cos pod jakis konkurs zeby to przynajmniej pozniej gdzies wyslac :roll: co o tym myslicie ??

jak chcesz konkurs to mozna przed plenerkiem jakis temat wybrac i spotkamy sie potem w trojke (Grzesiek K cos sie nie odzywa ale zakladam, ze sie zjawi :-) ) w battle cage :twisted:

titit
25-07-2007, 14:34
no to moze jednak wspomniany park?? jest zoo, jest skansen - w drodze powrotnej ew. jakies streetfoto w centrum :smile: .. chyba je ktos ma jeszcze jakies inksze pomysly 8-) jak chcesz konkurs to mozna przed plenerkiem jakis temat wybrac i spotkamy sie potem w trojke (Grzesiek K cos sie nie odzywa ale zakladam, ze sie zjawi :-) ) w battle cage :twisted:
Nie widze problemu z tym ZOO tylko czy nas wpuszcza do niego z aparatami ?? mozna tez zaliczyc skansen jak juz mowimy o parku :) streetfoto to ja bym wolal na samym poczatku bo pozniej juz bym nie wracal do centrum tylko kierowal sie do chaty a co do konkursowych fotek to trzeba wybrac temat: LINK (http://www.national-geographic.pl/konkursfoto/kategorie.htm) i zobaczyc czy cos z tego wyjdzie :) moze ktos ma inny pomysl to prosze pisac :) co do Grzesiek K to ja chlopka nie znam :) wiec nie wiem czy bedzie :) wiec moze dla przypomnienia sobota 28-07-2007 g. 10:00 w Katowicach jest organizowany wypad plenerowo-zapoznawczy wiec wszyscy chetni nie bac sie tylko sie umawiac :) ok a gdzie sie spotkamy ?? moze centrum tzw. zaba na stawowej ?? pozniej wspomniane streetfoto i ZOO no chyba ze inne plany beda :)

Kubak82
25-07-2007, 14:43
Nie widze problemu z tym ZOO tylko czy nas wpuszcza do niego z aparatami ??

a czemu by mieli nie wpuscic 8-)


co do konkursowych fotek to trzeba wybrac temat: LINK (http://www.national-geographic.pl/konkursfoto/kategorie.htm) i zobaczyc czy cos z tego wyjdzie :)

wszystko super tylko poza tym malym tekstem w kolorze pomaranczowym ;-)


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img262.imageshack.us/my.php?image=76110392ee8.jpg)

ale popstrykac i tak mozna - w komcu chodzi o zabawe a nie o nagrody :)


a gdzie sie spotkamy ??

to juz sobie na PW ustalimy :-)

titit
25-07-2007, 15:38
a czemu by mieli nie wpuscic 8-)
No wiesz nie bylem w ZOO od chyba 30 lat :) wiec kiedys wisialy takie tabliczki ze zakaz fotografowania ale moze to sie zmienilo ale tego to ja juz nie wiem :)

wszystko super tylko poza tym malym tekstem w kolorze pomaranczowym ;-) ale popstrykac i tak mozna - w komcu chodzi o zabawe a nie o nagrody :)
pomaranczowy napis glosi ze ta kategoria jest przeznaczona tylko dla osob ktore prenumeruja i nie dotyczy to raczej wszystkich kategorii :) wiec luzik !! :mrgreen:

to juz sobie na PW ustalimy :-)
to pomysl gdzie co i jak i napisz na priv, wiec czekam na wiadomosc

maver1ck
25-07-2007, 21:14
No wiesz nie bylem w ZOO od chyba 30 lat :) wiec kiedys wisialy takie tabliczki ze zakaz fotografowania ale moze to sie zmienilo ale tego to ja juz nie wiem :)

pomaranczowy napis glosi ze ta kategoria jest przeznaczona tylko dla osob ktore prenumeruja i nie dotyczy to raczej wszystkich kategorii :) wiec luzik !! :mrgreen:

to pomysl gdzie co i jak i napisz na priv, wiec czekam na wiadomosc

To ja tez bym się pisał. Co prawda z Bytomia, ale wtedy mogłbym dołaczyć gdzieś w okolicach Żyrafy :)

Tylko niestety ZOO to dla mnie teraz nie najlepszy pomysł. Mój 70-200 został u dziewczyny i będzie u mnie dopiero w niedziele.

Prosiłbym o jakieś info na priv.

titit
25-07-2007, 21:50
To ja tez bym się pisał. Co prawda z Bytomia, ale wtedy mogłbym dołaczyć gdzieś w okolicach Żyrafy :) Tylko niestety ZOO to dla mnie teraz nie najlepszy pomysł. Mój 70-200 został u dziewczyny i będzie u mnie dopiero w niedziele. Prosiłbym o jakieś info na priv.
No wiesz nie koniecznie trzeba robic lwy z odleglosci 100 metrow :) sa przeciez inne ciekawe zwierzatka w ZOO :) ja tez nie mam super sprzetu wiec nie masz sie co martwic :) co do umowienia sie to spiszemy sie na PRIV ale mysle ze to mniej wiecej jutro wieczorkiem albo w ciagu dnia i juz konkretnie umowimy.

maver1ck
25-07-2007, 22:54
No wiesz nie koniecznie trzeba robic lwy z odleglosci 100 metrow :) sa przeciez inne ciekawe zwierzatka w ZOO :) ja tez nie mam super sprzetu wiec nie masz sie co martwic :) co do umowienia sie to spiszemy sie na PRIV ale mysle ze to mniej wiecej jutro wieczorkiem albo w ciagu dnia i juz konkretnie umowimy.

Ale przy najwiekszej ogniskowej w przeliczeniu 75 ciezko bedzie cos upolowac ptakopodobnego lub inna mniejsza zwierzyna. :( Jeszcze sie zastanowie.

theremin
25-07-2007, 22:55
W!

Niestety, termin jest ok, ale tematyka mi nie odpowiada. Jedyne co mi się kojarzy z ZOO to wielki smród i ograniczona odpowiedzialność...

To już może ś.p. Huta Kościuszko i dalej... co tam jeszcze jest w pobliżu...
stare szyby kopalniane np.: Prezydent...

Pzdr!

maver1ck
25-07-2007, 23:59
W!

Niestety, termin jest ok, ale tematyka mi nie odpowiada. Jedyne co mi się kojarzy z ZOO to wielki smród i ograniczona odpowiedzialność...

To już może ś.p. Huta Kościuszko i dalej... co tam jeszcze jest w pobliżu...
stare szyby kopalniane np.: Prezydent...

Pzdr!

Popieram pomysł. Pytanie czy do huty można się łatwo dostać.

Pozdrawiam

Kubak82
26-07-2007, 07:44
To już może ś.p. Huta Kościuszko i dalej... co tam jeszcze jest w pobliżu...stare szyby kopalniane np.: Prezydent...

no i jest pat bo mnie z kolei indostrial nie lezy - kupa zlomu i betonu ;-)

to moze zrobmy tak - jesli wiekszosc bedzie za "poprzemyslowym" plenerkiem to sprawa bedzie jasna.. mnie to jak mowilem srednio kreci, ale moze wpadne na troche tylko dajcie znac gdzie i o ktorej ;-)

titit
26-07-2007, 08:19
Popieram pomysł. Pytanie czy do huty można się łatwo dostać.
Plener naprawde nie jest wiążący wiec mozna wszystko pogodzic, dla mnie nie jest to problem! :) ja sie dostosuje!

to moze zrobmy tak - jesli wiekszosc bedzie za poprzemyslowym" plenerkiem to sprawa bedzie jasna
raczej nie ma czasu na glosownie tylko trzeba sie poprostu umowic i wtedy na pewno sie dogadamy i gdzies pojdziemy :) wiec czy umawiamy sie na PRIV czy na ogolnym ??

Kubak82
26-07-2007, 09:39
ogolne sprawy takie jak np. co bedziemy focic ustalmy najpierw na forum by i inni wiedzieli czy im to pasuje i mogli ew. dolaczyc.. szczegoly takie jak dokladne miejsce ustalimy na PW :smile:

a co do glosowania to nie powinno byc problemu - niech sie kazdy okresli i bedzie po sprawie - ja jestem za "wielkim smrodem i ograniczona odpowiedzialnośća" w zoo :twisted: :razz:

titit
26-07-2007, 10:03
ogolne sprawy takie jak np. co bedziemy focic ustalmy najpierw na forum by i inni wiedzieli czy im to pasuje i mogli ew. dolaczyc.. szczegoly takie jak dokladne miejsce ustalimy na PW :smile: a co do glosowania to nie powinno byc problemu - niech sie kazdy okresli i bedzie po sprawie - ja jestem za "wielkim smrodem i ograniczona odpowiedzialnośća" w zoo :twisted: :razz:
ok, to ja jestem neutralny wiec moj glos mozna przypisac do wiekszosci :) ja chce focic a pozniej sie bede zastanawial czy mi to psi czy nie :) ale jak sadze wszystko mi bedzie pasic :) no to kto nastepny sie wypowie za czym jest ??

Grzesiek K
26-07-2007, 10:27
co do tematu to ja staram sie nie ograniczac... moze byc street moze byc industrial moze byc zoo czy park (z zoo jedyny problem u mnie to brak tele, u mnie ogniskowe koncza sie na 70 ;) ) ale moze uda mi sie cos zalatwic.
a jak nie to najwyzej zrobie street'a w zoo :P

titit
26-07-2007, 11:03
co do tematu to ja staram sie nie ograniczac... moze byc street moze byc industrial moze byc zoo czy park (z zoo jedyny problem u mnie to brak tele, u mnie ogniskowe koncza sie na 70 ;) ) ale moze uda mi sie cos zalatwic. a jak nie to najwyzej zrobie street'a w zoo :P
to na razie 2 glosy neutralne i 1 za ZOO :) czy ktos cos dorzuci ?? :rolleyes:

maver1ck
26-07-2007, 12:52
to na razie 2 glosy neutralne i 1 za ZOO :) czy ktos cos dorzuci ?? :rolleyes:

To ja dorzucam głos za industrial.

titit
26-07-2007, 13:30
To ja dorzucam głos za industrial.
2 glosy neutralne i 1 za ZOO i 1 na industrial czy ktos chce przeglosowac i wyskoczyc z nami na maly plenerek?
ps. oczywiscie Ci co sie tak bronia przed tym czy tamtym niech pozniej nie wymiekaja tylko tez sie z nami wybiara! :)

Kubak82
27-07-2007, 12:59
dobra - aby zdazyc sie do jutra umowic zrobmy tak - jesli nikt nie dopisze sie do godziny 16 to zamykamy "sonde" i umawiamy sie w 4-ke juz na PW :-)

maver1ck
27-07-2007, 13:06
dobra - aby zdazyc sie do jutra umowic zrobmy tak - jesli nikt nie dopisze sie do godziny 16 to zamykamy "sonde" i umawiamy sie w 4-ke juz na PW :-)

OK.

Jakby jakieś inne formy komunikacji niż PW to mój numer GG to 870464.

Pozdrawiam

theremin
27-07-2007, 14:36
W!

O.K. ja też przyjdę, @titit proszę Cię prześlij mi na maila szczegóły:
theremin[na]tlen.pl ,
ponieważ wrócę bardzo późno z pracy i nie będę miał dostępu do forum.

Tematykę ustalcie już między sobą (mój głos: byle nie Z:evil: :evil: )

Pzdr!

mruczek
27-07-2007, 17:43
WIem, że jest po 16 i wątek jest teoretycznie zamknięty, ale kilka slów napiszę.
Opowiadam się za industrialem, (jakie to ładne słowo, hmm)
termin i miejsce wedle waszego uznania.

maver1ck
27-07-2007, 17:45
WIem, że jest po 16 i wątek jest teoretycznie zamknięty, ale kilka slów napiszę.
Opowiadam się za industrialem, (jakie to ładne słowo, hmm)
termin i miejsce wedle waszego uznania.

No to widzę, że mamy 6 osób. I wynik głosowania 3 (industrial) : 1 (ZOO) : 2 (obojętnie).

Kubak82: jakie miejsce proponujesz ?

Pozdrawiam

titit
27-07-2007, 18:03
No to widzę, że mamy 6 osób. I wynik głosowania 3 (industrial) : 1 (ZOO) : 2 (obojętnie). Kubak82: jakie miejsce proponujesz ?
hmmm no no no az 6 osob? :) no prosze prosze! :) to co spisujemy sie na PW bo trzeba w koncu cos ustalic bo nic procz godziny nie mamy :) wiec zostaje godzina 10:00 a miejsce na PW :) pozdro

maver1ck
27-07-2007, 18:16
hmmm no no no az 6 osob? :) no prosze prosze! :) to co spisujemy sie na PW bo trzeba w koncu cos ustalic bo nic procz godziny nie mamy :) wiec zostaje godzina 10:00 a miejsce na PW :) pozdro

titit: nie można do Ciebie PW wysłać !

A odpowiedź na Twoją wiadomość brzmi TAK.

Pozdrawiam

titit
27-07-2007, 18:20
titit: nie można do Ciebie PW wysłać ! A odpowiedź na Twoją wiadomość brzmi TAK. Pozdrawiam
chyba mozna tylko trzeba zaznaczyc Send message to users even if they are not on your buddy list. ja to zaznaczylem bo tez bylem zszokowany jak mi nie chcialo przejsc :) wiec sprobuj jeszcze raz ale odpowiedz juz znam :)

maver1ck
27-07-2007, 18:26
A moze zaznaczyłes :

"Receive Private Messages only from Buddies and Moderators" ??

titit
27-07-2007, 18:31
A moze zaznaczyłes : "Receive Private Messages only from Buddies and Moderators" ??
no mialem to zaznaczone :( sprobuj teraz :)

ps. wstepne informacje rozeslane do zainteresowanych wiec jakbym kogos pominal to sorry i piszcie na PW, pozdrawiam

Kubak82
27-07-2007, 18:56
ok, wiec bedzie industrial :wink:

do zobaczenia jutro 8)

maver1ck
28-07-2007, 15:38
ok, wiec bedzie industrial :wink:

do zobaczenia jutro 8)

No to battle :)

http://canon-board.info/showthread.php?p=343949

Kubak82
28-07-2007, 16:03
dzieki Panowie - bylo milo i mam nadzieje, ze to poczatek czestszych spotkan foto w Katowicach i okolicy 8)

zdjecia do ustawki wysylam dzis wieczorem :twisted:

theremin
28-07-2007, 19:26
W!

Dzięki wszystkim, również mam nadzieję, że nastąpi kontynuacja.

Pdzr!

maver1ck
28-07-2007, 20:25
W!

Dzięki wszystkim, również mam nadzieję, że nastąpi kontynuacja.

Pdzr!

Tylko nasŧępnym razem trzeba jakąś Panią też wyciągnąć ;)

A tak wogole to miło było :D

titit
28-07-2007, 20:37
Ja również dziękuje za mile spędzony czas i mila atmosferę !! Niech żałują Ci co nie byli :) ale sądząc po wypowiedziach to CDN i to właśnie w tym jest piękne !! Pozdrawiam

Kubak82
28-07-2007, 21:35
a tu nasza lotna szturmbrygada w pelnym skladzie 8)


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img248.imageshack.us/my.php?image=01ma2.jpg)

Grzesiek K
29-07-2007, 12:29
ale brakuje jeszcze panow ochroniarzy ktorzy potem do nas dolaczyli ;)

pozdro. G

Kubak82
29-07-2007, 13:19
byli bardzo niefotogeniczni ;)

titit
29-07-2007, 19:44
hahaha moze iść do nich i powiedzieć im zeby sobie weszli na stronke i zagłosowali jak już są wtajemniczeni i wiedzą ze tam sobie fotki pstrykaliśmy? :):)

serbio
06-08-2007, 13:53
Chcialbym się dowiedzieć gdzie w jakim miejscu odbyl się wasz plenerek industrial.

Kubak82
06-08-2007, 14:26
po przeciwnej stronie SSC - przechodzisz przejsciem podziemnym od strony TESCO, wchodzisz na ul. Żelazna i po ok. 100m (za kliniką 2000) skrecasz w prawo.. hala ktora na pewno zobaczysz po prawej to wlasnie mijsce naszego plenerku.. mozna focic spokojnie dopoki ochrona sie nie pojawi ;-)

titit
06-08-2007, 14:42
po przeciwnej stronie SSC - przechodzisz przejsciem podziemnym od strony TESCO, wchodzisz na ul. Żelazna i po ok. 100m (za kliniką 2000) skrecasz w prawo.. hala ktora na pewno zobaczysz po prawej to wlasnie mijsce naszego plenerku.. mozna focic spokojnie dopoki ochrona sie nie pojawi ;-)
mozna dla zainteresowanych dodac ze wskazana zgoda LIKWIDATORA HUTY bo to moze sie teraz roznie skonczyc !! :) ja np. 2 raz tam bym nie poszedl bez zgody :) bo wolalbym dolozyc 500 pln i kupic sobie jakies szklo :mrgreen:

serbio
06-08-2007, 16:35
A czy może ktoś byl na tylach Elektrowni Chorzów między Chorzowem II a Chorzowem Starym .Tak się zastanawiam czy tam jeszcze stoją opuszczone budynki na terenie Huty Kościuszko .
Czy może ktoś z Was tam byl ?

theremin
06-08-2007, 16:39
W!


A czy może ktoś byl na tylach Elektrowni Chorzów między Chorzowem II a Chorzowem Starym .Tak się zastanawiam czy tam jeszcze stoją opuszczone budynki na terenie Huty Kościuszko .
Czy może ktoś z Was tam byl ?

Jasne, że stoją :smile: ... Stoją też tablice "wstęp wzbroniony' i "obiekt chroniony" :evil:, w zeszły piątek byłem się rozejrzeć...

.... i bardzo chętnie tam bym się wybrał...

Pzdr!

serbio
06-08-2007, 16:50
Co byś powiedzial na poranny plenerek w sobote?

theremin
06-08-2007, 17:03
Co byś powiedzial na poranny plenerek w sobote?

Jeżeli tylko nie będę gdzieś wyjeżdżał (na 80% - nie) to OK, dam znać ,np.: na PW. Ewentualnie jakiś późniejszy termin, może ktoś jeszcze dołączy?

titit
06-08-2007, 17:05
Co byś powiedzial na poranny plenerek w sobote?
Ja mysle ze lepiej byloby aby najpierw zasiegnac informacji czy aby mozna tam wejsc i troche zdjec popstrykac. Najlepiej byloby osobiscie udac sie do jakiegos dyrektora z takim pytaniem. No chyba ze telefonicznie sprobowac bo lepiej nie ryzykowac (w tych czasach terroryzmu) z takim manewrem :)

serbio
06-08-2007, 17:17
Zdaje sobie sprawe że wchodzimy na prywatny teren ale jeśli już poraz enty robią sobie w te miejsce wycieczki fotografów to wydaje mi się że raczej nikt nie powinien robić problemów.
A tak nawiasem to nie powinien nikt się tam szwendać rano a tym bardziej w sobote.
Czy to jest te miejsce między ul. Katowicką a nową elektrocieplownią?

titit
06-08-2007, 17:27
Zdaje sobie sprawe że wchodzimy na prywatny teren ale jeśli już poraz enty robią sobie w te miejsce wycieczki fotografów to wydaje mi się że raczej nikt nie powinien robić problemów.
A tak nawiasem to nie powinien nikt się tam szwendać rano a tym bardziej w sobote. Czy to jest te miejsce między ul. Katowicką a nową elektrocieplownią?wycieczki wycieczkami ale slowo raczej duzo o tym wszystkim mowi :) wiec moze lepiej zeby ktos zagadal czy taka mozliwosc w ogole istnieje, ja sprobuje tam zadzwonic i sie zapytac i jak cos sie dowiem to dam znac.

theremin
06-08-2007, 17:39
(...) Czy to jest te miejsce między ul. Katowicką a nową elektrocieplownią?

te hale położone są obok ulicy Kasprowicza/Krakowskiej/Poznańskej (idąc od Chorzowa Starego), ale tam jest ogrodzenie i zamknięta brama.
Od Chorzowa II można dojść ul. Nową, na zakręcie po prawej płot jest zwalony i wydeptana ścieżka - pewno przez meneli szabrujących wszystko co metalowe :evil: :evil: :evil:
Chyba, że jest jeszcze inna możliwość. Ja tylko na szybko przejechałem się na rowerze...

plecki
06-08-2007, 19:12
Co do Kościuszko to już probowałam tam legalnie zadziałać (słyszałam o niejednym zakończeniu nielegalnego wejścia tj. oficjalne kasowanie zawartości karty i wyciąganiu klisz). Napisałam oficjalne pismo z prośba o możliwość wejścia na teren huty w celu wykonania fotografii na użytek prywatny i że na własne ryzyko i takie tam. Miły pan odpowiedział że owszem ale nie w weekend i ze trzeba najpierw pokazać palcem który konkretnie budynek, bo niektóre to już należą do Stalexportu i trzeba tam pisać ... wymiękłam ... wiec nie wiem co lepsze-użeranie sie z naszą kochaną biurokracją czy odrobina adrenaliny ;)

thorin
06-08-2007, 19:21
Co do Kościuszko to już probowałam tam legalnie zadziałać (słyszałam o niejednym zakończeniu nielegalnego wejścia tj. oficjalne kasowanie zawartości karty i wyciąganiu klisz). Napisałam oficjalne pismo z prośba o możliwość wejścia na teren huty w celu wykonania fotografii na użytek prywatny i że na własne ryzyko i takie tam. Miły pan odpowiedział że owszem ale nie w weekend i ze trzeba najpierw pokazać palcem który konkretnie budynek, bo niektóre to już należą do Stalexportu i trzeba tam pisać ... wymiękłam ... wiec nie wiem co lepsze-użeranie sie z naszą kochaną biurokracją czy odrobina adrenaliny ;)

Godny podziwu upor. W zeszlym roku bylismy z pazurkiem birezem i veniem na tzw. partyzanta :) Nikt nas nie gonil, a dreszcze mam do dzisiaj, ale tylko kiedy przypomne sobie bireza w czerwonym helmie :mrgreen: Drodzy koledzy organizujecie sie dalej ? Dawno nie bylem na zlocie moze w ten weekend ktos ma ochote na jakies knajpiane portrety ? ;)

titit
06-08-2007, 19:22
Co do Kościuszko to już probowałam tam legalnie zadziałać (słyszałam o niejednym zakończeniu nielegalnego wejścia tj. oficjalne kasowanie zawartości karty i wyciąganiu klisz). Napisałam oficjalne pismo z prośba o możliwość wejścia na teren huty w celu wykonania fotografii na użytek prywatny i że na własne ryzyko i takie tam. Miły pan odpowiedział że owszem ale nie w weekend i ze trzeba najpierw pokazać palcem który konkretnie budynek, bo niektóre to już należą do Stalexportu i trzeba tam pisać ... wymiękłam ... wiec nie wiem co lepsze-użeranie sie z naszą kochaną biurokracją czy odrobina adrenaliny ;)
Hmmm no to ciekawe dlaczego tak podeszli do sprawy, ja sprobuje tam mimo wszystko zadzwonic i pogadac z jakims prezesem bo przeciez nie bedziemy robic nie wiem czego na tym terenie a tylko uwieczniac historie Slaska !! zobaczymy co mi powiedza a co do kasowania kart to w takim wypadku trzeba by bylo miec jakas w zapasie aby troche posciemniac :) widze ze jest zainteresowanie tym wypadem wiec kto bylby chetny w razie czego na poranny sobotni industrial ?? :)

thorin
06-08-2007, 19:36
sign me up :)

EDIT:


a tu nasza lotna szturmbrygada w pelnym skladzie 8)


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img248.imageshack.us/my.php?image=01ma2.jpg)

Kubak, a to sie porobilo na tym forum, oprocz Ciebie nie znam prawie nikogo, moze tylko tego mile usmiechnietego uzytkownika po prawej stronie w zoltej koszulce, z widzenia z pracy :)

titit
06-08-2007, 19:41
Sobota 11-08-2007 godzina do ustalenia ale raczej poranna :)
Lista:

1. thorin
2. titit
3. serbio
4. Krzych
5. theremin
6. plecki
7. pazurek

Lista zamknieta lecz na alternatywny industrial otwarta :) !!

titit
07-08-2007, 12:16
Dla zainteresowanych, jestem po rozmowach telefonicznych z ludzmi, z huty kosciuszko i huty batory. Powiem w skrócie ze sa wielkie szanse aby uzyskac oficjalna zgode na fotografowanie starych budynkow zakladowych ale rowniez (co jest moim zdaniem zaskakujace) procesow technilogicznych typu spust surówki itp. :) mam wiec pytanie, czy jesli bedzie taka mozliwosc na wejscie na obiekty, bylby ktos chetny? :) musze wyslac do prezesa oficjalne pismo z nazwiskami i imionami uczestnikow "wycieczki fotografocznej" i poczekac na odpowiedz bo musza znalezc osobe ktora bedzie w pewnym sensie naszym przewodnikiem po terenie hut. i rozpatrzyc czy termin weekendowy jest do zaakceptowania przez prezesa, wiec osoby chetne proszone sa o wyslanie swoich nazwisk i imion do mnie na PW ... ?? jesli macie pytania to czekam, pozdr.

Kubak82
07-08-2007, 12:18
sign me up :)
Kubak, a to sie porobilo na tym forum, oprocz Ciebie nie znam prawie nikogo, moze tylko tego mile usmiechnietego uzytkownika po prawej stronie w zoltej koszulce, z widzenia z pracy :)

tak to juz chyba jest ze co zlot to nowi ludzie :-) !! swoja droga Ty tez chyba ostatnio jakby rzadziej na forum zagladasz .. starzejemy sie czy co :mrgreen: :?:

w sobote chetnie bym sie do Was przylaczyl ale obiecalem juz malzowince wyjazd za miasto :roll: .. nast. razem bede juz na 100% :twisted:

ps. Krzysiek, ten pomysl z powtorka Krakowskiego zlotu jest super :smile: .. tradycje trzeba kultywowac 8)

serbio
07-08-2007, 14:15
Jeśli to ma być w tą sobote to jestem zainteresowany .
Pozdrawiam

Krzych
07-08-2007, 15:30
Ostatnim razem termin mi nie przypasował.Teraz sobotę mam wolną od 7,00 jestem do dyspozycji SZANOWNYCH organizatorów.

titit
07-08-2007, 18:20
O postepach w sprawie wejsciowek do huty bede informowal na forum a na PW rozsylal szczegoly dla zdecydowanych, wiec prosze przeslac mi na PW imie i nazwisko bo musze wpisac dane personalne na oficjalne pismo celem aprobaty przez prezesa huty. Obowiazuje oczywiscie ochrona danych osobowych wiec nikt nie musi sie martwic ze cos tam sie z nimi moze stac, pozdrawiam

theremin
07-08-2007, 20:51
W!

W sobotę rano też mi pasuje :smile: .

Pzdr!

titit
08-08-2007, 08:28
Witam, lista na hutniczy plener zamknieta !! Teraz uzbrajamy sie w cierpliwosc, pozytywne myslenie i czekamy z niecierpliwoscia na decyzje pana prezesa huty. :) jak tylko cos bede wiedzial od razu Was poinformuje, pozdro

pazurek
08-08-2007, 10:30
Aaa cholera, spoznilem sie :(

titit
08-08-2007, 12:36
Witam, co prawda jeszcze nie otrzymalem żadnej informacji zwrotnej z huty ale moze warto pomyslec o jakiejs alternatywie na ta sobote, co Wy na to? Co byscie proponowali?

titit
08-08-2007, 15:06
Właśnie rozmawiałem z asystentka prezesa (przesympatyczna osoba :) ) powiedziała mi ze przekazała informacje dalej do władz i osoby zajmującej sie ochrona obiektu wiec odpowiedz na naszą prośbę będziemy mieć jutro i jutro na pewno dam Wam znać co i jak :) wiec trzymajcie kciuki i myślcie nad tą alternatywą w razie czego ;) pozdrawiam

titit
09-08-2007, 12:44
Witam, własnie zadzwonila do mnie osoba z wiadomej huty i oznajmila mi ze dzien 11.08.2007 nie wchodzi w gre bo obiekty ktore moglibysmy fotogafowac i ktore maja jakas wartosc historyczna beda zamkniete. Na dzien dzisiejszy to mozliwe terminy to od poniedzialku do piatku bo wowczas grupa bedzie miala swojego opiekuna (bezpieczenstwo). Wiec pytanie, czy ktos bylby zainteresowany plenerkiem w tygodniu? moze wtorek lub czwartek? Ja mam akurat urlop i na pewno bede sie wybieral wiec czekam na zgloszenia chetnych tak do niedzieli bo w poniedzialek bede dzwonil i zalatwial wejściówki. Termin weekendowy wchodzi tez w gre ale prawdopodobnie dopiero we wrzesniu. Zgloszenia oczywiscie na PW wiec jak jest taka sytuacja to jaka jest alternatywa co do tej soboty? prosze o propozycje. pozdrawiam

Kubak82
09-08-2007, 14:34
w tygodniu ale po 16 bardzo chetnie :-) !! na ew. wrzesien moge sie juz tez zglosic na 100% 8)

titit
09-08-2007, 14:47
w tygodniu ale po 16 bardzo chetnie :-) !! na ew. wrzesien moge sie juz tez zglosic na 100% 8)
Czesc Kubak82, no fajnie by bylo jakby mozna bylo po 16-tej lecz jak sadze im chodzi o bezpieczenstwo i musza nam kogos przydzielic do pilnowania, hahaha i noszenia statywow :mrgreen: to oczywiscie zart! wiec raczej to beda wlasnie godziny przedpoludniowe.

pazurek
10-08-2007, 12:26
No to jak bedzie z jutrzejszym dniem? Odpuszczamy sobie calkowicie czy ktos ma jakies alternatywne propozycje?

titit
10-08-2007, 13:55
No to jak bedzie z jutrzejszym dniem? Odpuszczamy sobie calkowicie czy ktos ma jakies alternatywne propozycje?
Ja tez czekam na jakis odzew w tej sprawie i jestem otwarty na propozycje. Zawsze mozna w ostatecznosci udac sie do ZOO :lol: tylko kwestia chetnych :) wiec co robimy ??

Istreed
20-08-2007, 13:51
No panowie co robicie bo ja was nawiedzę na tym plenerze w ramach miedzy systemowego poznania ;)

titit
20-08-2007, 13:54
No panowie co robicie bo ja was nawiedzę na tym plenerze w ramach miedzy systemowego poznania ;)
Jak widac nic sie nie dzieje bo ludzie albo powyjezdzali na wakacje albo nie maja ochoty :) nie wiadomo co o tym myslec :)

Istreed
20-08-2007, 16:53
Myślę że Będzie Dobrze ;)
Trzeba być optymistą ;)

maver1ck
24-08-2007, 21:10
Myślę że Będzie Dobrze ;)
Trzeba być optymistą ;)

A kiedy w końcu?

Też bym się chętnie wybrał.

titit
24-08-2007, 23:03
No to skoro sa chetni to mozna cos wymyslec z tym wspolnym plenerkiem :) wiec jakie macie propozycje? ja sie moge dostosowac :)

theremin
24-08-2007, 23:14
W!

Może Nikiszowiec?

titit
24-08-2007, 23:16
W!
Może Nikiszowiec?
No mi to wsjo ryba, sie dostosuje :) byleby nie bylo ciemno bo mam ciemne szkla :mrgreen:

maver1ck
24-08-2007, 23:19
No mi to wsjo ryba, sie dostosuje :) byleby nie bylo ciemno bo mam ciemne szkla :mrgreen:

To moze w niedziele ?

(mi odpowiada dowolny termin to przyszlej srody wlacznie)

Pozdrawiam

Kubak82
25-08-2007, 07:45
a ja w ten weekend wyjezdzam a w kolejny mam slub :roll:

za to w tygodniu i w kolejnych weekendach jestem do dyspozycji :smile:

ps. mam nadzieje, ze katowicka grupa spotka sie w Krakowie na ogolnopolskim zlocie :-D :?: :!:

titit
25-08-2007, 10:43
to moze cos wymyslimy w tygodniu, ja bym byl za wtorkiem bo rano w poniedzialek nie bardzo moge a jutro juz mam jakies tam plany. co Wy na to?
ps. do Krakowa ja sie wybieram :)

Kubak82
28-08-2007, 11:43
ja bym byl za wtorkiem

a ja dzis wlasnie odbieram sobie nowe szkielka wiec nie dam rady..

cos watek ucichl a zaczynalo sie tak fajnie :smile: !! napiszcie jaki dzien by komu najbardziej pasowal - przyszly tydzien i weekend 8-9.. co za problem skrzyknac sie na pare godzin i pofocic :-) :?: :!: a w razie czego:


ps. do Krakowa ja sie wybieram :)

wiec najpozniejsze spotkanie (przynajmniej czesci) canonierow z Katowic bedzie w Krakowie :-) .. mozemy sie przed zlotem umowic co do dojazdu.. nie wiem jeszcze czy pojade na 2 dni czy na 1, ale najpewniej pojade autem wiec w razie czego beda 3 miejsca wolne, conajmniej w jedna strone :-)

titit
28-08-2007, 14:48
a ja dzis wlasnie odbieram sobie nowe szkielka wiec nie dam rady..
no ladnie, ladnie :) coz to za zakupy sie zrobilo, co ?? czyzby jakies szkielka z 10000 ;)

cos watek ucichl a zaczynalo sie tak fajnie :smile: !! napiszcie jaki dzien by komu najbardziej pasowal - przyszly tydzien i weekend 8-9.. co za problem skrzyknac sie na pare godzin i pofocic :-) :?: :!:
co do spotkania to teraz juz bedzie coraz ciezej bo od poniedzialku ide do pracy wiec moze byc ciezko, myslalem ze cos dzisiaj (28-08-2007) zrobimy ale jakos nie bylo chetnych ;)

mozemy sie przed zlotem umowic co do dojazdu.. nie wiem jeszcze czy pojade na 2 dni czy na 1, ale najpewniej pojade autem wiec w razie czego beda 3 miejsca wolne, conajmniej w jedna strone :-)
Ja chetnie sie zabiore jesli to oczywiscie mozliwe :) Bede chyba jechal na jeden dzionek ale to na pewno jeszcze sie jakos zgadamy :)

Kubak82
30-08-2007, 21:08
no ladnie, ladnie :) coz to za zakupy sie zrobilo, co ??

eee, raptem 24-105 L i 50 1.4 :mrgreen: .. troche slubow wpadlo ostatnimi czasy wiec i "warsztat pracy" mozna bylo odswiezyc :-D


Ja chetnie sie zabiore jesli to oczywiscie mozliwe :) Bede chyba jechal na jeden dzionek ale to na pewno jeszcze sie jakos zgadamy :)

u mnie tez wersja jednodniowa zaczyna brac gore ale jeszcze troche czasu na urabianie polowicy zostalo ;-) !! tak czy inaczej sluze miejscem a i mam nadzieje, ze przed krakowem zbierze sie pare osob i wyskoczymy na jakis plener :smile:

titit
31-08-2007, 15:06
troche slubow wpadlo ostatnimi czasy wiec i "warsztat pracy" mozna bylo odswiezyc :-D
No prosze, prosze :) to bedziemy musieli sie spotkac i pogadac o tym odswierzaniu bo tez bym byl zainteresowany tym bardziej ze pustki w sprzecie :)

u mnie tez wersja jednodniowa zaczyna brac gore ale jeszcze troche czasu na urabianie polowicy zostalo ;-) !! tak czy inaczej sluze miejscem a i mam nadzieje, ze przed krakowem zbierze sie pare osob i wyskoczymy na jakis plener :smile:
nie widze problemu bo juz niebawem bedzie mozna cos wymyslec z ta huta wiec jak cos to ja chetnie tylko wiadomo praca teraz bedzie i kiepsko moze byc z czasem :) ale pozyjemy zobaczymy, a co do krakowa to juz mozesz wpisac mnie na tymczasowa liste :) bo to roznie bywa i nie mozna przewidziec co bedzie za miesiac :) pozdr.