PDA

Zobacz pełną wersję : pomoc ?



karollsz
09-07-2007, 09:01
Witam wszystkich forumowiczow :)
Bylem bliski kupna Canona 10 D - lecz w ostatniej chwili gosc sie rozmyslil i z sentymentu zostawil go sobie :(. Moje pytanie do forumowiczow z WARSZAWY ! znalazlem oferte sprzedazy tego aparatu ale w Warszawie :( ze wzgledu ze jetstem z Gdańska czy istniala by mozliwosc by ktos z doswiadczonych forumowiczow Canona poswiecil swoj cenny czas sprawdzil i przetestowal ten aparat w moim imienniu ??
Jesli tak - to reszte szczegolow podam chcacym pomoc

pozdr

Peri Noid
09-07-2007, 09:32
W jakiej części W-wy miałoby to być? Jeśli Ursynów, ew. Centrum, to pisz na PW.

karollsz
09-07-2007, 10:15
oki dowiem sie dokladnie co i jak i dam ci znac na pw

pozdr
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
Oj mam chyba pecha i/lub szczescie - dzwonie do pana by sie umowic itp . mowie ze moglby przyjsc , sprawdzic itp - a tu ?? ze nie , pretensje , 1000 problemow i wymowek ze nie ma czasu itp - istnieje tylko mozliwosc wyslania - choc wczesniej mowil ze nie ma problemu sprawdzic - teraz wiem dlaczego byl zadowlony ze jestesm z Gdanska :(((( tragediaaaa :(( ale dzieki Peri Noid za pomoc

pozdr

vuki
09-07-2007, 11:20
pewinie mial cos do ukrycia, nie zaluj
i nie spiesz sie

Vitez
09-07-2007, 18:32
10D to juz migawka (i nie tylko) moze dobiegac swojego rkesu. Na zywo w Warszawie pewnie sprzedajacy moze sie bac wycieczki na Żytnią w celu sprawdzenia stanu migawki, albo ogolnie sprzet zajezdzony. A po wysylce to juz "e tak daleko to co bedzie odsylac" .