PDA

Zobacz pełną wersję : Do Aliena



hazan
28-03-2004, 19:42
Alien ( piszę to z premedytacją na foruma a nie do ciebie na priva)

Daję ci ostatnią szansę na rehabilitacje

Napisałeś jak do tej chwili 19 postów bardzo proszę od 20 posta o :
-Nie obrażanie innych na forum i odnoszenie się do każdego z szacunkiem
-Zmianę -luzackiego języka- ( wiesz o co chodzi, Vitez wskazał ci to już chyba kilkakrotnie )

Jeśli sytuacja się nie zmieni dostaniesz bana na forum.

Mam nadzieję jednak że zmienisz swoje podejście i z nami zostaniesz.

alien
28-03-2004, 21:00
W końcu Cie odnalzałem teraz sie policzymy :lol: Hazan zrozum ja juz mam taki styl bycia własnie luzacki bo jestem jeszcze młodym i optymistycznie patrzacym w przyszlosc chlopakiem...nie mozesz sie czepiac mojego jezyka bo to jest forum gdzie kazdy ma prawo zabrac glos...a od Twojego ostatniego ostrzezenia nikogo nie obraziłem!No chyba ze podasz przykłady bardzo Cie prosze...POZDRWIAM!!!
P.S kiedy zobaczylem na poczatku ze ktos odpowiedzial na moj temat to sie bardzo ucieszyłem...jednak kiedy spostrzegłem że to Ty mina mi zżędła...ale kiedy wszedłem i spostrzegłem link od Ciebie nie powiem zrobiło mi sie bardzo miło...a jednak zawiodłem sie troche na Panu Panie administratorze...moze troche zrozumienia co?:> :lol: Czekam na przykłady od ostatniego ostrzezenia :lol:

hazan
28-03-2004, 21:17
W końcu Cie odnalzałem teraz sie policzymy :lol: Hazan zrozum ja juz mam taki styl bycia własnie luzacki bo jestem jeszcze młodym i optymistycznie patrzacym w przyszlosc chlopakiem...nie mozesz sie czepiac mojego jezyka bo to jest forum gdzie kazdy ma prawo zabrac glos...a od Twojego ostatniego ostrzezenia nikogo nie obraziłem!No chyba ze podasz przykłady bardzo Cie prosze...POZDRWIAM!!!
P.S kiedy zobaczylem na poczatku ze ktos odpowiedzial na moj temat to sie bardzo ucieszyłem...jednak kiedy spostrzegłem że to Ty mina mi zżędła...ale kiedy wszedłem i spostrzegłem link od Ciebie nie powiem zrobiło mi sie bardzo miło...a jednak zawiodłem sie troche na Panu Panie administratorze...moze troche zrozumienia co?:> :lol: Czekam na przykłady od ostatniego ostrzezenia :lol:

Nie bede sie licytował co i kiedy - sam wiesz najlepiej.
Jeśli tylko twoj luzacki styl bedzie troche mniej luzacki ( bardziej przyjazny dla innych)
to jestes zasze mile widziany na forum.

hazan
29-03-2004, 00:12
Alien - ja nie mam czasu za bardzo na ciebie (szczególnie na tlumaczenie co nie tak robisz) wiec na razie masz bana na 1 miesiąc - potem zobaczymy.

alahari
29-03-2004, 00:21
Hazan, tylko mnie nie zbanuj, bo tez narozrabialam... :lol: Z luboscia dałam sie ponieść prowokacji :wink:

hazan
29-03-2004, 00:23
Hazan, tylko mnie nie zbanuj, bo tez narozrabialam... :lol: Z luboscia dałam sie ponieść prowokacji :wink:

W regulaminie wpisze ze jestes jako jedyna legalnie "poza prawem" wiec nie masz sie czego obawiać :)

alahari
29-03-2004, 00:31
W regulaminie wpisze ze jestes jako jedyna legalnie "poza prawem" wiec nie masz sie czego obawiać :)
WOw :D To miłe z Twojej strony :mrgreen: Ale nie bede nadmiernie wykorzystywac swoich przywilejów, tylko czasami 8) :wink:

Vitez
29-03-2004, 05:51
Hazan, tylko mnie nie zbanuj, bo tez narozrabialam... :lol: Z luboscia dałam sie ponieść prowokacji :wink:

Taaa... jeden watek wyczyscilem ale jak zobaczylem dwa albo trzy kolejne zasmiecone wasza (alien vs alahari) dyskusja to mi macki opadly bo za duzo musialbym cerowac :?