PDA

Zobacz pełną wersję : Jazz Na Starówce – 7.07.07



Pikczer
02-07-2007, 15:48
Moze ktos mialby ochote sie przejsc w najblizsza sobote o 19.oo na starowke i pofocic koncert a przy okazji napic sie piwka na powietrzu i pogadac o wyzszosci stalek nad zoomami :mrgreen: ;-) ?

Wystepuje:
Caroline Henderson Quinet /Szwecja
Gwiazda skandynawskiego wokalu w projekcie "Love Or Nothin"

http://www.carolinehenderson.dk/

Pikczer
04-07-2007, 19:36
Nie no... nikt w Wawie nie interesuje sie jazzphoto???

To moze chociaz na piwku posiedziec... :)

Pikczer
07-07-2007, 20:48
No to zalujcie - bo bylo czego posluchac i na co popatrzec 8-)

Mac
07-07-2007, 20:50
Pikczer tylko dlaczego tak późno dodałeś tę informację?
Gdybym widział wcześniej pewnie bym się skusił.

Pikczer
07-07-2007, 21:10
Chodzi Ci o fotke? :mrgreen: ;)

Szkoda Mac - ale nic straconego :-P
Za tydzien gra Michal Urbaniak - na tym trzeba byc i jesli pogoda dopisze, to ja jestem na 100% 8-)

ps
jeszcze zapodam info na forum, ale Ciebie zapraszam juz teraz :p

KMV10
07-07-2007, 22:34
Ja nie żałuję :) - to nie moja liga jazzowa, posłuchałem jej trochę i miałem dość. Jak wpadnie Pat to się przejdę ;)

Pikczer
08-07-2007, 09:00
Ja nie żałuję :) - to nie moja liga jazzowa, posłuchałem jej trochę i miałem dość. Jak wpadnie Pat to się przejdę ;)
A Pat to ta liga?
Moja, to Victor Wooten, Marcus Miller czy Richard Bona, ale nie sadze zeby ktorys z nich wpadl za darmoche na starowke, dlatego trzeba sie cieszyc, ze jest to co jest a pofocic mozna kazdego :wink:

KMV10
08-07-2007, 10:54
A Pat to ta liga?
Moja, to Victor Wooten, Marcus Miller czy Richard Bona, ale nie sadze zeby ktorys z nich wpadl za darmoche na starowke, dlatego trzeba sie cieszyc, ze jest to co jest a pofocic mozna kazdego :wink:
Darmocha dla ludzi niekoniecznie znaczy taką dla wykonawców - o ile dobrze pamiętam widziałem informacje o koncertach Pata w zamożniejszych krajach (.ch) z wejściem bezpłatnym. To jest tylko kwestia zaangażowania funduszy miasta - takie koncerty już się zdarzały np. Tangerine Dream na otwarciu Mostu Świętokrzyskiego. O ile dobrze pamiętam rozmowę z personelem Akwarium za 1 koncert Pat bierze 400 k$.

W kwestii fotografowania to masz rację - to okazja. Wrzuć kilka fotek jeśli masz ochotę - z przyjemnością pooglądam jazzfoto :)

Pikczer
08-07-2007, 12:17
Darmocha dla ludzi niekoniecznie znaczy taką dla wykonawców.
Masz racje. Mi bardziej chodzilo o to, ze gwiazdy "wyzszego formatu" nie pokazuja sie w takich miejscach tj. w krajach 3-go swiata :mrgreen: ;)

Wrzuć kilka fotek jeśli masz ochotę - z przyjemnością pooglądam jazzfoto :)
Prosze :-D
Zauwaz, ze gosc chyba biedny... dwie srebrne a dwie zlote strunki wsadzil :mrgreen:

ps
a na Urbaniaka sie nie przejdziesz?

KMV10
08-07-2007, 15:20
Prosze :-D
Zauwaz, ze gosc chyba biedny... dwie srebrne a dwie zlote strunki wsadzil :mrgreen:

ps
a na Urbaniaka sie nie przejdziesz?
Jeszcze nie wiem.

Dzięki za zdjęcie - syntetyk i stalowe zapewne - zawsze mnie interesowało strojenie różnych instrumentów. [miałem kiedyś znajomego stroiciela fortepianów w filharmonii] U Pata jest stroicielka - nazywa się chyba Chrzan, ewidentne korzenie polskie - super szybko poprawiła Rodbiemu strojenie kontrabasu, podłączyła przyrząd do wyjścia elektrycznego instrumentu, pobrzdąkała, postroiła i tyle :)