PDA

Zobacz pełną wersję : Przegladarka, która automatycznie obraca zdjęcia



izibukasession
01-07-2007, 20:49
Próbowałam juz wiele przeglądarek i nic poradzcie prosze jaką przeglądarke wybrać by nie siedzieć godzinami przy obracaniu zdjęc. Jesli mam do przejrzenia 300 zdjeć to jest to naprawde uciążliwe.

Tomasz1972
01-07-2007, 20:51
http://www.canon-board.info/search.php

http://www.canon-board.info/showthread.php?t=20368

izibukasession
01-07-2007, 21:46
dzieki

thinredline
02-07-2007, 12:48
Próbowałam juz wiele przeglądarek i nic poradzcie prosze jaką przeglądarke wybrać by nie siedzieć godzinami przy obracaniu zdjęc. Jesli mam do przejrzenia 300 zdjeć to jest to naprawde uciążliwe.

np. Adobe Photoshop Album, oprogramowanie dołączne do aparatu (350) też posiada takie funkcje

izibukasession
02-07-2007, 13:28
mam lepszy sposób windows ma automatyczne obracanie według wskazówek zegara ;) bądz przeciwnie niezależnej ilości zdjęć ;) prosto i szybko ale dzieki wielkie

thinredline
02-07-2007, 15:21
mam lepszy sposób windows ma automatyczne obracanie według wskazówek zegara ;) bądz przeciwnie niezależnej ilości zdjęć ;) prosto i szybko ale dzieki wielkie

pytanie było o automatyczne obracanie podczas przeglądania...
a to o czym teraz piszesz trwale dokonuje obrotu i na pewno nie automatycznie. :neutral:

sniper88
02-07-2007, 16:34
Próbowałam juz wiele przeglądarek i nic poradzcie prosze jaką przeglądarke wybrać by nie siedzieć godzinami przy obracaniu zdjęc. Jesli mam do przejrzenia 300 zdjeć to jest to naprawde uciążliwe.
Picasa (przynajmniej jezeli w aparacie jest wlaczona funkcja automatycznego obracania).

mxw
03-07-2007, 10:43
Picasa (przynajmniej jezeli w aparacie jest wlaczona funkcja automatycznego obracania).

właśnie. kiedyś tydzień straciłem na szukanie opcji, ustawień i programów, bo miałem pożyczony kompakt Nikona i za ch..... nie mogłem automatycznie poobracać zdjęć (np. za pomocą ACDSee).

w końcu zrobiłem to ręcznie i wyszło na to, że nowy Nikon (rok 2006 :shock:) nie miał w ogóle czujnika położenia aparatu, w co do dziś trudno mi uwierzyć. czyli taka firma :lol: ale jak ktoś mnie wyprowadzi z błędu, byłoby fajnie (to był chyba nikon L1 albo L2).