PDA

Zobacz pełną wersję : filmy na aparacie



arturmasza
14-03-2005, 22:53
jutro kupuję Canona Power Shot S1 w opisie aparatu jest info , że można nim kręcić nawet 60 minutowe filmy, a od kolegi dowiedziałem się , że tak długie sekwencje to szybka śmireć dla matrycy co wy na to

Vitez
14-03-2005, 23:56
od kolegi dowiedziałem się , że tak długie sekwencje to szybka śmireć dla matrycy co wy na to

Kamery cyfrowe jakos zyja po paru latach uzywania :roll: .

arturmasza
15-03-2005, 00:02
no ale "aparat fotograficzny to nie kamera" - tak mi powiedziano. Jestem totalnym nuworyszem :lol:

Pszczola
15-03-2005, 09:15
Oo... skoro kolega jest "nowobogackim" (fr. nouveau riche) to zdecydowanie polecam zakup do zdjec topowego dslr Canona i jakas zgrabna kamerke cyfrowa (taka za 20 tys. na pewno sie sprawdzi). No i niech kolega bogacz matryca sie nie przejmuje. Te aparaciki sa latwo dostepne w sprzedazy (jakby cosik sie zepsulo). :mrgreen:

arturmasza
15-03-2005, 09:22
hahahaha- widzę że kolega jest niezwykle lotny i docipny. Użyłem złego słowa - jestem totalnym nowicjuszem, to znaczy: na temat cyfrówek nie wiem prawie nic i stąd moje pytanie - złośliwcze :mrgreen:

Pszczola
15-03-2005, 09:33
Tym arazem zlosliwy bylem umiarkowanie ;-) Czytam co to zostalo napisane. A ta trwaloscia matrycy bym sie nie przejmowal.

arturmasza
15-03-2005, 09:40
czyli mam rozumieć że kręcenie nawet godzinnych filmów nie wpływa na żywotność matrycy - dzięki :lol:

Pszczola
15-03-2005, 10:20
Wplywa, wplywa, tylko IMHO nie ma tym sie co przejmowac. Uzywanie samochodu tez negatywnie wplywa na stan opon, silnika i spalanie paliwa - nie ma co sie przejmowac. No chyba, ze masz zamiar krecic 10 godz filmow dziennie, wowczas pomysl o kamerze.

Darius
16-03-2005, 12:55
Weź to na chłopski rozum. Masz włączony wyświetlacz i latasz z aparatem po ogródku. Przejmujesz sie wtedy matrycą? Ona ciągle działa a jesli nagrywasz film to nie ma różnicy bo i tak będzie włączona. Jedynie co to podniosą się szumy na zdjęciach z powodu temperatury układu. Więc nie martw się.