PDA

Zobacz pełną wersję : Manifestacja antyglobalistow w warszawie



hazan
28-03-2004, 00:54
Szykuje sie ciekawy "krajobraz" do "pstrykania"

Kto sie wybiera zeby porobic fotki ? :mrgreen:

alahari
31-03-2004, 15:30
Wlasciwe pytanie: 'kto bedzie wysiadywal jajka w domu zamiast focic taki temat' :)
Ten kto nie chce ryzykować stłuczonego nosa i nie tylko :twisted: Np. ja... Choc nie mam jajek :lol:

Vitez
31-03-2004, 17:52
Ja sie wybieram... wraz z osobami z warszawskiej grupy fotograficznej.
Moze ktos podac dokladny termin?
Ale pewnie i tak nie zdaze do tego czasu telekonwertera kupic :(

hazan
31-03-2004, 18:32
Kto sie wybiera zeby porobic fotki ? :mrgreen:
Wlasciwe pytanie: 'kto bedzie wysiadywal jajka w domu zamiast focic taki temat' :)

No to trzymam Cie za słowo i czekamy na fotki :twisted:

hazan
31-03-2004, 18:36
Ja sie wybieram... wraz z osobami z warszawskiej grupy fotograficznej.
Moze ktos podac dokladny termin?
Ale pewnie i tak nie zdaze do tego czasu telekonwertera kupic :(

Ja w sumie to bym sie wybral ale boje sie ze nie wytrzymam i sie rzuce na tych demonstrujących pajaców..... :twisted: :twisted:

Czacha
31-03-2004, 18:36
Ej ej.. a ostatnie zyczenie? ;-) Cos na odejscie.. i dla potomnych? ;-)

alahari
31-03-2004, 19:04
W razie czego bedziemy miec do wyboru kilku patronów :twisted: :lol:

alahari
31-03-2004, 19:47
@alahari- dlatego byloby ci latwiej, kobiety nie pobija(?) :)
A kto powidział, ze tam nie bedze antyglobalistek? 8)

hazan
31-03-2004, 20:03
Ej ej.. a ostatnie zyczenie? ;-) Cos na odejscie.. i dla potomnych? ;-)

Pytaj antyglobalistów :) :mrgreen:

Vitez
31-03-2004, 21:12
@Vitez, a po co ci telekonwerter??? takie tematy to raczej szerooooki kat :)


Widac ze nigdy reporterki nie robiles :roll: . Na demonstracjach wychwytuje sie szczegoly, hasla, ciekawe postacie, liderow, ulotki, smieci, *******eczki ktore swiadcza o celu manifestacji i klimatu, nastroju tlumu. Do ujec ogolnych a jednoczesnie wyrazajacych pdobne uczucia (nastroj tlumu, masa hasel, ludzi itp) to sie nadaje raczej kamera 8) .
Aha... oczywiscie nie bronie robic demonstracji szerokokatnym... ja bym nie robil jednak :twisted: - sproboj podejsc z aparatem blizej demonstrantow by dobry kadr zlapac... powodzenia :twisted: .

Vitez
01-04-2004, 03:16
Oj Vitez, byles ty kiedys na manifestacji?
Bylem. Niestety nie mialem wtedy aparatu. Na antywojenna chcialem isc ale mi sie zachorowalo :?


Na ostatniej manifie antywojennej wyjalem tele tylko jeden raz
Ile razy gdy czytam watki o zdjeciach z manifestacji (grupy, fora, lista mailingowa fotowawa) to wielu narzeka "oj jaka szkoda ze nie mialem dluzszego szkla" - ja wole sie uczyc na bledach innych i dlatego wole jednak miec teleobiektyw+na wszelki wypadek telekonwerter do niego.


Do manifestantow da sie podejsc na minilmalna odleglosc ostrzenia. Czego sie boisz?
Czasem da a czasem nie da... gdy sie bijatyka rozpocznie (a to sie czesto zdarza) to wtedy raczej bym nie podchodzil :P , a tak to oczywiscie ze wolalbym Tamronem pstrykac bo jest po prostu lepszy :> .

Btw na bitwe pod Grunwaldem tez zdziwisz sie ze chce wziac telekonwerter? ;)

Vitez
02-04-2004, 01:40
Arku... piszesz o demonstracjach Polakow... A to demonstracja owszem w Polsce bedzie, ale antyglobalisci z calego swiata, najbardziej znani zadymiacze beda. Nie to zebym straszyl, ale przejrzalem sobie pobieznie (ktos gdzies rzucil linka - nie znajde teraz) przyklady ich "dzialalnosci" przy okazji podobnych szczytow w innych panstwach. Po obejrzeniu tych przykladow jestem zdecydowanie przekonany do teleobiektywu+telekonwertera :roll: .
Nie chce przesadna odwaga zdobywac Pulitzera, tylko w miare bezpieczny sposob zrobic jakies ciekawe fotki.

Co do fotowawa: http://fotowawa.prv.pl/