PDA

Zobacz pełną wersję : MAM PYTANIE



bawol
14-03-2005, 10:43
WITAM WSZYSTKICH. PO RAZ PIERWSZY KORZYSTAM Z TEGO TYPU FORUM. MAM PYTANIE DO TYCH KTORZY SIE ZNAJĄ--- JESTEM AMATOREM. MAM ZAMIAR KUPIC JAKAS CYFROWKE, NIE MAM--JESZCZE FANATYCZNYCH WYMAGAN ALE CHCE BY ZDJĘCIA BYLY NAPRAWDE DOBREJ JAKOSCI, ZASTANAWIAM SIE NA CANON A85. CO WY O TYM SADZICIE, JESLI MOZECIE TO NAPISZCIE COS. CO SADZICIE O TYM SPRZECIE. DZIEKI POZDRAWIAM

gietrzy
14-03-2005, 10:49
WITAM WSZYSTKICH. PO RAZ PIERWSZY KORZYSTAM Z TEGO TYPU FORUM. MAM PYTANIE DO TYCH KTORZY SIE ZNAJĄ--- JESTEM AMATOREM. MAM ZAMIAR KUPIC JAKAS CYFROWKE, NIE MAM--JESZCZE FANATYCZNYCH WYMAGAN ALE CHCE BY ZDJĘCIA BYLY NAPRAWDE DOBREJ JAKOSCI, ZASTANAWIAM SIE NA CANON A85. CO WY O TYM SADZICIE, JESLI MOZECIE TO NAPISZCIE COS. CO SADZICIE O TYM SPRZECIE. DZIEKI POZDRAWIAM
Wyłącz Caps Lock :wink:
Jestem z Kielc jak Ty, też nie mam fanatycznych wymagań. Służę "zdjęciami z wakacji" z Canona G3, EOS 20D. Zobaczysz czy to jest to czego szukasz. Ja bym kupił coś z serii G. Nawet używane. Tylko dlatego, że można lampę podpiąć.

bawol
14-03-2005, 11:11
dzieki z odp. mam prosbe jakbys mogl przyslac pare fotek na mojego maila: bawol3@wp.pl, bylbym bardzo wdzieczny. eos sa cgyba sporo drozsze, ale dzieki wielkie, pozdrawiam

Kuba C.
14-03-2005, 22:31
Gdzieś ostatnio na forum było ze A85 nie jest zbyt udanym aparatem i ponoć strasznie szumie, polecam użycie lupki :)

Pozdrawiam, Kuba