PDA

Zobacz pełną wersję : Lightroom + 20D



Luca
22-06-2007, 07:22
Czy może ktoś z was poradził sobie ze zrzucaniem zdjęć bezpośrednio z 20D do LR?
("No images to import")

DoMiNiQuE
22-06-2007, 08:12
Probowales zmieniac tryb komunikacji?

Generalnie problem jest znany http://www.adobeforums.com/cgi-bin/webx?14@@.3bc3aba6

mor_feusz
22-06-2007, 11:22
Tak. Czytnik. Podpinasz czytnik - importujesz zdjecia (nawet sie spyta Ciebie cy z karty zassac i co z nimi zrobic (bezposrednio kabelkiem nie mozna) Jest sztuczka jaka likgtroom moze zrobic. Za pomoca oprogramowania Canon (tudziez czytnik) zgrywasz zdjecia na kompa np do Moje Dokumenty\Moje Obrazy\Luca W opcjach lightrooma "kazesz mu" sprawdzac ten folder przy kazdym uruchomieniu. teraz sytuacja. Robisz zdjecia, zdrywasz do katalogu, uruchamiasz Lightrooma an on ci zaimportuje te, ktorych nie bylo wczesniej

DoMiNiQuE
22-06-2007, 11:32
bezposrednio kabelkiem nie mozna
To sie tyczy wszystkich canonow czy tylko 20D? Jak podpinam trabanta i klikam na import to pyta mi sie czy chce importowac aparatu. Wszystko pieknie dziala.

Luca
24-06-2007, 23:48
To sie tyczy wszystkich canonow czy tylko 20D? Jak podpinam trabanta i klikam na import to pyta mi sie czy chce importowac aparatu. Wszystko pieknie dziala.

Czy problem tyczy się innych modeli to nie wiem. Mnie też się pyta skąd importować tyle że po wyborze aparatu dostaje komunikat "no images ..." :(

Zmiana typu komunikacji też nic nie daje.