PDA

Zobacz pełną wersję : CANON OFERUJE 100MB na zdjecia???



alien
27-03-2004, 14:16
No własnie podobno canon oferuje te 100 mb na zdjecia gratis ale mam zamiar kupic aparat i nie wiem na jakiej zasadzie to sie bedzie odbywac..to znaczy ten przydzial 100 mb?Czy kazdy obojetnie w jakim sklepie kupi to i tak bedzie mial 100 mb?PROSZE O POMOC POZDRAWIAM!!!

Jarbas
27-03-2004, 17:28
Gdzie i na czym te 100MB? :shock:

alien
27-03-2004, 19:38
no własnie sam próbuje sie dowiedzieć :lol:

Jarbas
27-03-2004, 23:15
Kupiłem aparat niedawno, ani jednego MB nie dostałem :-)

alien
28-03-2004, 00:12
fraj....to znaczy niezbyt rozgarniety jestes ale nie martw sie moze nastepnym razem uda Ci sie upomniec o to tlko juz nie wspominaj o tym na forum bo cala Polska sie smieje :lol:

Vitez
28-03-2004, 01:24
Niemile to bylo alien... kolejny post w ktorym piszesz w stylu nastolatka :?

Jarbas
28-03-2004, 01:30
Czasami bywa tak, że "rozgarniętość" pozwala bardziej zwracać uwagę na gratisy jak główny cel zakupu :wink:

Vitez
28-03-2004, 03:39
Czasami bywa tak, że "rozgarniętość" pozwala bardziej zwracać uwagę na gratisy jak główny cel zakupu :wink:

Znaczy chodzi ci o sytuacje typu :
"patrz w tym markecie daja ujową cyfrowke ale do niej dorzucaja gratis koszulke, dlugopis, kubek i plakat firmowy to bierzemy! " ? ;)

hazan
28-03-2004, 04:02
fraj....to znaczy niezbyt rozgarniety jestes ale nie martw sie moze nastepnym razem uda Ci sie upomniec o to tlko juz nie wspominaj o tym na forum bo cala Polska sie smieje :lol:

Własnie dostałeś ostrzeżenie.

alien
28-03-2004, 11:40
witek to ze ty to tak sobie tlumaczysz(rozumiesz) nie znaczy ze wszyscy inni tez..w kazdym razie tlumaczenie Twoje jest mocno ograniczone...z ta roznica ze ty juz nie jestes nastolatkiem i nie powinienes a ja jestem wiec jeszcze korzystam hehe :lol:

Vitez
28-03-2004, 19:12
witek to ze ty to tak sobie

Jeszcze raz powiesz tak do mnie (napisalem ci w innym topiku ze sobie tego nie zycze) to dam ci drugie vote yes na bana z forum.
Przestan kozaczyc cwaniaczku luzackimi tekstami malolatow bo sie one nie podobaja wiec spusc z tonu, luzne wory i sluchaj prosb i rad innych jak do ciebie mowia - kumasz?

(tlumaczenie powyzszego: alien - to ze jestes mlody i myslisz ze jestes cool piszac tego typu teksty, wcale nie znaczy ze masz prawo ignorowac cudze prosby o grzeczniejsze odzywanie i zachowanie sie gdy nie podoba sie ono innym)

Jarbas
28-03-2004, 19:33
Wnoskek do Canona proponuję zapodać - o dodanie rozdziłu do instrukcji obsługi aparatu - Wychowanie ;) + ogólne zasaday w kontaktach międzyludzkich :-)

alien
28-03-2004, 21:11
Vitez długo myslales nad tym tekstem? :lol: Który i tak brzmi jak z lat 60 no ale rozumiem tesknisz za mlodoscia :lol: Wiesz mi chodzilo o to ze do mne to pasuje ale w Twoich ustach brzmi to komicznie...naprawde nie musiales sie az tak ponizac...no ale ja karze...s... musi :lol: POZDRO!!!

Vitez
28-03-2004, 21:50
ale rozumiem tesknisz za mlodoscia

Znize sie do twojego poziomu: przy moim nicku jest podany wiek debilku (zdjecie tez jest aktualne).

alien
28-03-2004, 22:32
no ale zdjecie jest czarnobiale powiedzialbym ze wykapane lata 60 :lol: POZDRO!!

alahari
28-03-2004, 22:44
no ale zdjecie jest czarnobiale powiedzialbym ze wykapane lata 60 :lol: POZDRO!!
A Ty sie chyba wstydzisz swego lica, co? :lol: A moze twoja fotka wyglada jak sprzed 2 wieków :lol:

alien
28-03-2004, 22:50
Droga Alo Haro ja wiem ze ty nosisz grube bryle no ale jakbys nie zauwazyla juz sie obnazylem..ten alienek(po lewej) to ja....prawda ze slodki :lol: Dzis w nocy cie porwe i obejrze..od srodka :lol:

mroczny
28-03-2004, 22:51
Dobra, są granice, ale ja proponuje wpuścić permanentnego bana ksomołuchowi, myślę, że zgodzą się wszyscy :!:

alahari
28-03-2004, 22:57
Droga Alo Haro ja wiem ze ty nosisz grube bryle no ale jakbys nie zauwazyla juz sie obnazylem..ten alienek(po lewej) to ja....prawda ze slodki :lol: Dzis w nocy cie porwe i obejrze..od srodka :lol:
Tiaa, obnazyles, ale swa bezdenną... :twisted: Ech.. Szkoda gadac... :?



Dobra, są granice, ale ja proponuje wpuścić permanentnego bana ksomołuchowi, myślę, że zgodzą się wszyscy :!:
Popieram :twisted:

alien
28-03-2004, 23:11
UWAGA UWAGA organizuje akcje Kazdy kto chce moze sie zlozyc na lekarza od dyslekcji dla mrocznego który mówiac łagodnie potrzebuje go na gwałt :lol: no i odrazu na psychiatre dla Ali bo jej nerwy puszczają :lol: Ala czuj sie porwana :lol: :twisted:

alahari
28-03-2004, 23:18
:twisted:
No prosze, widze rozwój :twisted:

alien
28-03-2004, 23:22
Ala nawet nie wiesz jak mi sie przykro zrobilo jak tak napisalas...to zabolalo bardzo..ale wiem zasluzylem sobie..PRZEPRASZAM CIE!!!..obiecuje ze juz sie tu wiecej nie pojawie..wstyd mi po prostu POZDRAWIAM!!! i juz nie daje lola bo wiem ze ich nie lubisz dam Twoje twisty-diabełki..robie to tylko z szacunku do Ciebie :twisted: Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam!!! :(

alahari
28-03-2004, 23:39
Ala nawet nie wiesz jak mi sie przykro zrobilo jak tak napisalas...to zabolalo bardzo..ale wiem zasluzylem sobie..PRZEPRASZAM CIE!!!..obiecuje ze juz sie tu wiecej nie pojawie..wstyd mi po prostu POZDRAWIAM!!! i juz nie daje lola bo wiem ze ich nie lubisz dam Twoje twisty-diabełki..robie to tylko z szacunku do Ciebie :twisted: Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam!!! :(
Nie wiem czy piszesz szczerze- chciałabym... Nie musisz znikac- wiesz, jakie zasady obowiazuja i trzeba sie ich trzymac. Dostałes kilka razy upomnienie, ale z poprawa cos cieniutko.. Ja do Ciebie nic bym nie miała, gdybyc okazał ciut szacunku innym... Traktuj innych tak, jakbys chciał, aby Ciebie traktowano.
Pozdrawiam i zycze miłej nocki...

alien
28-03-2004, 23:53
dziękuję przemyśle to co napisałas...nie wiem czy bede potrafil sie zmienic..ja mama straszne fazy i jutro moze znowu mi odbic wiec napisze cos Ala jestes inteligentna dziewczyną i dziekuje za okazane mi zrozumienie oraz pokazanie mi miejsca w szyku...przepraszam za to co napisałem o Tobie i innych to było spowodowane chwilowym(?) gniewem i zastojem moich szarych komóreczek(a co ja tez mam ich kilka :wink: )..nie sądze abym juz tutaj wrócił a nawet jeśli to i tak mnie wywalą..no ale zasłużylem sobie..sam sobie nawarzyłem piwa i zasługuje na wszelkie konsekwencje swojego zachowania...żałuje że nie wpadlismy na siebie wczesniej..i tym miłym akcentem mówie..DO ZOBACZENIA(mam nadzieje)Trzymaj sie cieplutko :*

alahari
29-03-2004, 00:04
Było mi bardzo miło gryźć sie z Toba, zwłaszcza zem ostatnio nie w humorze - fajnie ze byłes po reka :twisted: :wink:
Pozdrówki i wróc kiedyś- tylko badz juz taki jaki jestes teraz (czyli ok) :wink:

Vitez
29-03-2004, 05:46
no ale zdjecie jest czarnobiale

Chyba masz cos nie tak z monitorem bo zdjecie jest brazowo-biale (fachowo: sepia) a nie czarnobiale.

znafca
04-04-2004, 20:31
Vitez ale Ci sie dostało widze :D No ale musze przyznać że faktycznie jestes podobny do Sebastiana z baru..z wygladu na pewno a z charakteru...nie wiem nie znam Cie ale widze ze jestes impulsywny :twisted: A tak swoją drogą w sepii najlepiej sie wychodzi na fotach wiec sie nie dziwie że ją zastosowałeś POZDRAWIAM :D

Vitez
04-04-2004, 22:11
Vitez ale Ci sie dostało widze :D No ale musze przyznać że faktycznie jestes podobny do Sebastiana z baru..

O, kolega alien wrocil... jako jedyny chyba ogladasz bar bo ja nie znam tego Sebastiana wiec sie nie wypowiem na temat podobienstwa.


POZDRAWIAM :D

Przypomina wam to czyjs styl wypowiedzi? Takie konczenie kazdego posta? :twisted:

znafca
05-04-2004, 00:14
Wam?..o przepraszam ja jestem bezpartyjny :D