PDA

Zobacz pełną wersję : gdzie serwisowac lampe Metza w Warszawie



Robert_Ploch
17-06-2007, 12:41
Witam
Mam nadzieje, ze wybralem wlasciwe miejsce do zadania mojego pytania. Jesli ni to prosze Panow Moderatorow o przesuniecie.

Wczoraj niestety moja lampa nie przezyla upadku na chodnik i przestal dzialac palnik. Chcialbym sie zapytac, czy ktos z Was wie, gdzie w Warszawie jest dobry serwis zajmujacy sie lampami. Jest to Metz, wiec wydaje mi sie, ze nie maja wlasnego , a lampe kupilem przez allgero i nie chce mi sie jej wysylac do Poznania. Wtedy moga mi wmowic doslownie wszystko i jak nie zaplace to nie dostane zpowrotem lampy :)
Dzieki i pozdrawiam

JaBlam
17-06-2007, 13:10
Metza naprawia chyba Fototechnika w Trojmiescie bo o ile sie nie myle sa przedstawicielem. Gorzej tylko ze coraz wiecej info o ich nieprofesjonalizmie (przy Tamronach wyplynelo) . W Warszawie nie znam

Robert_Ploch
17-06-2007, 16:47
No wlasnie zauwazylem na Gwarancji, ze serwis w 3city, ale ogolnie nie chce wysylac lampy, nie mam nic do Poznaniakow :) Po prostu chce byc przy ogledzinach i podyskutowac. Gdy sprzet pojdzie do innego miasta, to moze sie zdarzyc, ze "naprawia" za xxx zlotych i nie bede mial wyjscia - albo zaplace albo strace lampe. A mi sie wydaje, ze po prostu zarowka nie wytrzymala upadku

Robert_Ploch
17-06-2007, 19:31
halo... czy Wy wszyscy macie tylko lampy Canona? :)
nikt nie zna innego serwisu niz ten na Zytniej? nie wierze :)

MacGyver
17-06-2007, 19:40
halo... czy Wy wszyscy macie tylko lampy Canona? :)
nikt nie zna innego serwisu niz ten na Zytniej? nie wierze :)
Google Twoim przyjacielem, po wpisaniu kombinacji "metz serwis polska":
http://www.foto-tronik.pl/
:roll:

Vitez
18-06-2007, 00:43
halo... czy Wy wszyscy macie tylko lampy Canona? :)

Czytalem kiedys jakichs posiadaczy Metza na forum ale chyba zdazyli zmienic na Canona (tak krotko im zajelo przekonanie sie do roznic) zanim Metz sie zepsul ;)

Robert_Ploch
18-06-2007, 12:34
Czytalem kiedys jakichs posiadaczy Metza na forum ale chyba zdazyli zmienic na Canona (tak krotko im zajelo przekonanie sie do roznic) zanim Metz sie zepsul ;)

Nie kazdego stac na 580-ke za 1800 zeta... Tez bym wolal speedlight'a
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
a jeszcze mam takie pytanie: wiecie gdzie mozna w Wawie pozyczyc sprzet foto? Poza sigma pro centrum? Wiem, ze jeszcze jakas firma wypozyczala sprzet, glownie canona, ale skleroza nie boli

frikmen
18-06-2007, 16:48
juz podawałem do tego człowieka namiar:
Gołębiowski Krzysztof. tel. (22) 857 41 23 Warszawa Ma warsztat naprawy urządzeń elektronicznych i lamp błyskowych /specjalizuje sie w studyjnych fleszach/ + lampy Metz

merger
18-06-2007, 19:10
Czytalem kiedys jakichs posiadaczy Metza na forum ale chyba zdazyli zmienic na Canona (tak krotko im zajelo przekonanie sie do roznic) zanim Metz sie zepsul ;)

wiesz Vitez, czasami canon nie wystarcza.

Vitez
18-06-2007, 23:04
Nie kazdego stac na 580-ke za 1800 zeta... Tez bym wolal speedlight'a

Gdzies na Gieldzie widzialem 420EX za 600zl z cena do negocjacji. Wiec czemu od razu podawac skrajne ceny? Btw 580EX mozna smialo za 1400 nowa wyrwac a za 1000-1200 uzywana. Bo EXII wysla i cena uzywanej 580EX zleciala.

Robert_Ploch
22-08-2007, 11:49
witam
powracam z tematem, bo niestety serwis FotoTronik zblaznil sie na calej linii...
od dwoch miesiecy nie moga naprawic mi lampy, przeciagajac w nieskonczonosc termin zrealizowania naprawy... moglbym zrozumiec, gdyby musieli sprowadzic jakis uklad scalony do promu kosmicznego Endavour, ale to jest tylko glupi palnik...
w zwiazku z tym, jesli ktos zna dobry serwis, gdzie mozna miec pewnosc, ze zajma sie profesjonalnie naprawa, to prosze o informacje.
z gory dzieki

lukasz8402
18-12-2007, 21:48
ja mam inny problem... potrzebuje palnik do metza 54-mz3 i proszę się po serwisach i nikt mi nie chce wyslac..... przeciez by na nim zarobili jakby sprzedali.

mrek
18-12-2007, 22:07
Czytalem kiedys jakichs posiadaczy Metza na forum ale chyba zdazyli zmienic na Canona (tak krotko im zajelo przekonanie sie do roznic) zanim Metz sie zepsul ;)Nie gadaj (-:
Upuscilem moja 540EZ i taraz uzywam mlotek Mezta 45CT-4. Z analogiem TTL, a z cyfra wybieram automatyke lampy i pieknie dziala. A patent z dwoma palnikami jest wprost świetny!