PDA

Zobacz pełną wersję : ruski firmware



Venio
12-03-2005, 18:12
Witam

Sluchajcie uzylem opcji szukaj ale nic nie znalazlem wiec zrwacam sie do was. Czy mozecie podac mi jakis link do instrukcji do opcji jakie są dodawane do 300D przez ruski firmware. Chcialbym sie z nim troche zapoznac poniewaz nie wiem co z czym sie tam robi ;)
A ten link do instrukcji w waszym dziale download cos nie chce sie załadowac.

Czekam na odpowiedz. Pozdrawiam

kavoo
12-03-2005, 18:23
Polecam GOOGLE!!!!! (http://www.google.pl/search?hl=pl&c2coff=1&client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Aen-US%3Aofficial&q=300d+firmware+hack&btnG=Szukaj&lr= ) :evil:

Venio
12-03-2005, 18:26
ejj chłopie przeciez napisałem ze szukałem... boshe

krecio
12-03-2005, 18:28
Chyba sie z nikosia przesiadl... leniuszek... :mrgreen:

[ Dodano: 12-03-2005 ]
znajdz sobie temat "300D - nowy hack"

kavoo
12-03-2005, 18:29
Acha, szukales i nie znalazles? No to w takim ukladzie znaczy, ze nigdzie nie ma tego, co szukasz...

krecio
12-03-2005, 18:32
Obecnie jest to 16 temat ponizej tego , ktory bezsensownie zalozyles. Nawet strony nie musisz zmieniac.

tpop
12-03-2005, 18:32
Witam

Sluchajcie uzylem opcji szukaj ale nic nie znalazlem wiec zrwacam sie do was.
(..)
Czekam na odpowiedz.
Nie no to juz jest bandytyzm. Gdybym tylko mogl to za taką ignorancje usunalbym Twoje konto :evil: .
Nie KŁAM ze szukałeś! Srednio inteligentna istota wpisalaby w goglach "300D + firmware"

[EDIT]

boshe
idz moze lepiej poczatuj

krecio
12-03-2005, 18:34
Po prostu sie leniuszkowi czytac nie chce. Daj mu gotowca i juz. Zero inwencji.

kavoo
12-03-2005, 18:36
Srednio inteligentna istota wpisalaby w goglach "300D + firmware"
Albo kliknelaby na link, ktory podalem... zamiast sie kretynsko tlumaczyc :evil:
Zreszta co ja nawiazuje do srednio inteligentnych... z kliknieciem nawet szympans by sobie poradzil...

tpop
12-03-2005, 18:44
Srednio inteligentna istota wpisalaby w goglach "300D + firmware"
Albo kliknelaby na link, ktory podalem... zamiast sie kretynsko tlumaczyc :evil:
Zreszta co ja nawiazuje do srednio inteligentnych... z kliknieciem nawet szympans by sobie poradzil...
typowy ignorant. Cos to sie ostatnio strasznie rozmnozylo.

Venio
12-03-2005, 19:09
zejdzcie ze mnie co?? kurna szukalem ale nic konkrentego nie bylo. tylko odnosniki do instrukcji w download ktora nie chce mis ie odtworzyc. Nie macia zamiaru mi pomoc to lepiej nie odpowiadajcie wogole. n/c

Tomasz Golinski
12-03-2005, 19:16
Venio, przeczytaj :!:


znajdz sobie temat "300D - nowy hack"
To nie jest dobra pomoc? Tam jest cała wiedza użytkowników forum w wersji skondensowanej.

Proszę o pisanie postów z namysłem i o opanowanie zasad korzystania z wyszukiwarki. To na prawde da się opanować.

Venio
12-03-2005, 19:19
Witam

Sluchajcie uzylem opcji szukaj ale nic nie znalazlem wiec zrwacam sie do was.
(..)
Czekam na odpowiedz.
Nie no to juz jest bandytyzm. Gdybym tylko mogl to za taką ignorancje usunalbym Twoje konto :evil: .
Nie KŁAM ze szukałeś! Srednio inteligentna istota wpisalaby w goglach "300D + firmware"

[EDIT]

boshe
idz moze lepiej poczatuj

Moze i jestem ponizej tych srednio inteligentych ale tobie nic do tego. A co do usuwania to pousuwaj kazdemu, ktory ma z czyms problem, konto to zobaczymy jak dlugo pociagnie to forum. Jestescie nienormalni

[ Dodano: 12-03-2005 ]

Venio, przeczytaj :!:


znajdz sobie temat "300D - nowy hack"
To nie jest dobra pomoc? Tam jest cała wiedza użytkowników forum w wersji skondensowanej.

Proszę o pisanie postów z namysłem i o opanowanie zasad korzystania z wyszukiwarki. To na prawde da się opanować.

Sluchaj starałem sie przeczytaj prawie kazdy post ale z tego co przeczytałem wynioslem tylko tyle ze mam sciagnąć instrukcje canon'a 10D ktora jest na tym forum a ona mi nie dziala (nie wiem czemu)

Sciagnąłem sobie inna - dziekuje bardzo za pomoc - mozecie zamknąć temat

Tomasz Golinski
12-03-2005, 19:30
Tego linku tam nie było?
http://www.bahneman.com/liem/photos/tricks/digital-rebel-tricks.html

O ile pamiętam, to większość opcji jest w tym wątku dobrze omówiona.

Link do instrukcji 10d w downloadzie u mnie działa :roll:

Venio
12-03-2005, 19:38
tak jush wszystko mam

link w downloadu nadal nie dziala... moze mam cos z przeglądarką

Na przyszłosc postaram sie tak pochopnie nie zakladac nowych tematow... ale nie rozumiem braku kompletnej kultury niektorych uzytkownikow tego forum

Dziekuje tym ktorzy pomogli a nie tylko wyzywali - uwazam temat za zamkniety

kavoo
12-03-2005, 20:34
typowy ignorant. Cos to sie ostatnio strasznie rozmnozylo.
Ja mysle, ze duzy wplyw na to maja niestety sami producenci sprzetu foto - to przez spadek cen dSLR-y dewaluuja sie do poziomu zabawki-kaprysu, na ktora nawet pania Zosie-sprzataczke stac. Jeszcze nie tak dawno lusterka kupowali ludzie naprawde wkreceni w fotografie (dodatkowo wiedzacy czego chca). Teraz niestety prawie kazdy moze sobie pozwolic na trabanta z kitem... wiec czemu sie dziwic ;-)

Vitez
12-03-2005, 21:21
link w downloadu nadal nie dziala... moze mam cos z przeglądarką

Masz... i nie tylko z przegladarka masz cos :?


ale nie rozumiem braku kompletnej kultury niektorych uzytkownikow tego forum

A ja nie rozumiem kompletnego lenistwa lub braku pomyslunku u niektorych uzytkownikow tego forum :twisted: .


uwazam temat za zamkniety

Ja rowniez, i zamykam, a tobie Venio radze pare rzeczy:
- naucz sie NAJPIERW sam wyszukiwac dopiero potem pytac. Przez podawanie na tacy nic sie nie nauczysz
- zacznij myslec
- pisz "sz" a nie "sh" , forum to nie czat/gg :?