PDA

Zobacz pełną wersję : Wystawy Psow Rasowych



jarbro
03-06-2007, 16:24
Witam,
Jestem czestym uczestnikiem a nawet przy okazji wystawy w Szczecinie - organizatorem wystaw psiej arystokracji.
Przy tej okazji czesto nie bez lekkiej zazdrosci spogladam w kierunku bialych "luf" i przypietych do nich bardzo fajnych puszek.
Nie raz mialem ochote podejsc, zagadac i "pozwolic sie pochwalic" posiadanym sprzetem.
Nie chcialem jednak nigdy przeszkadzac w "procesie tworczym" bez pewnosci, ze ktos sobie tego zyczy badz zwyczajnie ma na to czas.

Stad po moj post. Jezeli ktos mialby ochote sie troche "pointegrowac" przy okazji wykorzystujac okazje do ustrzelenia naprawde ciekawych ujec czy tez po prostu uzycia ID ;-) badz dowiedziec czegos wiecej o wystawac i o co w nich chodzi ;-) to zapraszam do pisania gdzie sie ktos wybiera.

Jednoczesnie przy tej okazji zapraszam wszystkich chetnych do "pofocenia" na Wystawie w Szczecinie do pisania do mnie po "akredytacje". ;-)

Przy okazji pozdrawiam - jezeli oczywiscie sa czytelnikami tego forum - wlasciela gustownej kitki jak i dwoch jedynek; blond wlasciciela innej jedynki wraz ze jego urocza asystentka/muza no i na koniec wlasciciela 30D wraz 70-200 2,8 ale bez IS, ktory obstrzeliwal miedzy innymi psy, z ktorymi przyjechalem :-) jezeli oczywiscie wszystko dobrze zauwazylem podczas wczorajszej wystawy w Lesznie ;-)

Vitez
03-06-2007, 16:30
To ja przeniose tu. Mimo ze brak konkretnej daty/miejscowosci ale przynajmniej konkretna propozycja na przyszlosc jest.

jarbro
03-06-2007, 16:58
Faktycznie zapomnialem o najwazniejszym choc z drugiej strony jezeli ktos siedzi w temacie to wie gdzie i kiedy sa wystawy ale dla tych co nie wiedza badz nie chce im sie poszukac ;-) to link jest tu (http://www.zkwp.pl/zg/index.php?n=wys_lis2007)
Na dzis to ja na pewno bede w Legnicy - 5VIII i w Szczecinie 16-17VI. Najprawdopodbniej bede tez w Warszawie 7-8VII i Sopocie 11-12VIII. Co do innych wystaw to jezeli mozna to bede sie na biezaco pytal czy sie ktos wybiera. ;-)

orte
12-01-2008, 19:12
Lista tegorocznych wystaw:

TUTAJ (http://www.zkwp.pl/zg/index.php?n=wys_lis2008)

salonmops
12-01-2008, 20:50
widze ,ze to stary post ,ale ciagle aktualny .bo wystawy sa co roku w tych samych miejscach i o tej samej porze,jestem przynajmniej na 10 wystawach rocznie,bo wystawiam swoje psy,imprezy sa przednie ,warunek trzeba lubic te stworzenia ,a i pofocic jest co:razz:

Calliactis
12-01-2008, 20:57
widze ,ze to stary post ,ale ciagle aktualny .bo wystawy sa co roku w tych samych miejscach i o tej samej porze,jestem przynajmniej na 10 wystawach rocznie,bo wystawiam swoje psy,imprezy sa przednie ,warunek trzeba lubic te stworzenia ,a i pofocic jest co:razz:

To zapraszam do Nowego Sącza :) 20 lipca 2008. Wystawa Krajowa. Przypuszczalnie - tak jak i poprzedniego roku - jednym ze współorganizatorów będzie mój brat - więc, akredytacje itp - będzie można załatwić bez problemu...
Miejsce wystawy o tyle dobre (w przeciwieństwie np. do Krakowa czy Nowego Targu), że wszystkie ringi i miejsca wokół znajdują się w parku. Jak na tą porę roku, jest BARDZO przyjemnie - miły chłodek dla czworonogów i miejsce do wypoczynku - choć przez chwilę - dla człowieka :).

arturs
13-01-2008, 01:05
Do wakacji jeszcze daleko.. my wybieramy się póki co z naszą psicą na wystawy międzynarodowe w Rzeszowie i Katowicach (w Rzeszowie nieziela, Katowice chyba sobota) - na kolejne się jeszcze zobaczy jak to będzie.. ale z reguły na tych wystawach na których byłem organizowane w halach warunki oświetleniowe są bardzo słabe i dlatego raczej nic specjalnego nie wychodzi ze zdjęć.. chyba że ktoś wie jak wygląda sprawa w tych dwóch miastach to chętnie się dowiem..

himi
13-01-2008, 11:21
W lutym Leszno - championy.

salonmops
13-01-2008, 12:58
W lutym Leszno - championy.
niestety sedzia nie pasuje,moze za rok,ale za to jestesmy w Toruniu 17.02

orzeh
13-01-2008, 14:08
Do wakacji jeszcze daleko.. my wybieramy się póki co z naszą psicą na wystawy międzynarodowe w Rzeszowie i Katowicach (w Rzeszowie nieziela, Katowice chyba sobota) - na kolejne się jeszcze zobaczy jak to będzie.. ale z reguły na tych wystawach na których byłem organizowane w halach warunki oświetleniowe są bardzo słabe i dlatego raczej nic specjalnego nie wychodzi ze zdjęć.. chyba że ktoś wie jak wygląda sprawa w tych dwóch miastach to chętnie się dowiem..


w katowicach pewnie sie pojawie :)
napisz tylko w ktorej grupie jest Wasza pieknosc.

arturs
13-01-2008, 16:28
w katowicach pewnie sie pojawie :)
napisz tylko w ktorej grupie jest Wasza pieknosc.
Grupa VIII FCI -
Klssa młodzieży labradory retrievery