PDA

Zobacz pełną wersję : Tuning 300D



Jarbas
24-03-2004, 23:05
Rosjanie się zabrali za soft 300D ;) krok po kroku i zrobią z niego.... sami poczytajecie TUTAJ (http://forums.dpreview.com/forums/read.asp?forum=1031&message=7502807) :D

Vitez
25-03-2004, 06:08
A jakby tak zamiast BG podlaczyc cos o podobnej budowie tylko z wbudowanym subwooferem pod spodem body i glosniczkami stereo po bokach a w srodku czytnik mp3 czytajacy z gniazda CF... wow :mrgreen: .

JaW
25-03-2004, 23:24
Rosjanie się zabrali za soft 300D krok po kroku i zrobią z niego....
Bardzo pozyteczna inicjatywa obywatelska. Jesli to sie sprawdzi, to posiadacze 300D skorzystaja, sam tez sie pewnie skusze na taki upgrade :)

A jakby tak zamiast BG podlaczyc cos o podobnej budowie tylko z wbudowanym subwooferem pod spodem body i glosniczkami stereo po bokach a w srodku czytnik mp3 czytajacy z gniazda CF... wow
No nie wiem... wyszedlby z tego chyba 300D w wersji SuperDres - podobaja Ci sie takie klimaty??? :shock:

Jarbas
26-03-2004, 01:12
Bawić się ze zmianą softu będzie można bo 100% przywraca się ten fabryczny :)

Vitez
26-03-2004, 04:02
A jakby tak zamiast BG podlaczyc cos o podobnej budowie tylko z wbudowanym subwooferem pod spodem body i glosniczkami stereo po bokach a w srodku czytnik mp3 czytajacy z gniazda CF... wow
No nie wiem... wyszedlby z tego chyba 300D w wersji SuperDres - podobaja Ci sie takie klimaty??? :shock:
Slowo "tuning" w temacie jakos mnie natchnelo do takich rozwazan :P

mroczny
06-05-2004, 07:35
Ma może ktoś linka do samego software'u i sposobu instalacji? Po wpisaniu 300d tuning wypadło kilka całkiem ciekawych merców <polecam :wink: > Z góry dziękuję i pozdrawiam

[ Dodano: Czw Maj 06, 2004 9:34 am ]
Oki, mam już i innym podaję:
http://satinfo.narod.ru/en/index.html

Vitez
06-05-2004, 21:13
Ma może ktoś linka do samego software'u i sposobu instalacji? Po wpisaniu 300d tuning wypadło kilka całkiem ciekawych merców <polecam :wink: > Z góry dziękuję i pozdrawiam

[ Dodano: Czw Maj 06, 2004 9:34 am ]
Oki, mam już i innym podaję:
http://satinfo.narod.ru/en/index.html

Nawet tu na forum nie poszukales... topic "300D i FEC" czy cos w tym stylu...

Aszu
17-05-2004, 14:50
Dla wszystkich zainteresowanych załączam link do strony po polsku.

Jest tam fajny opis 300D, trochę 10D. Ogólnie o parametrach sprzętu.

http://www.aberracje.republika.pl/aberracje-300D.htm

michu
26-05-2004, 19:50
Kupiłem 300D z załadowanym tym upgradem i działa... narazie użyłem go ustawiając sobie po klawiszem "set" zmianę rozdzielczości fotki, dla mnie bardzo wygodne... Zainteresowanym mogę przesłać instrukcję obsługi po Polskiemu tego "nowego" menu :lol:

JaW
26-05-2004, 20:09
Zainteresowanym mogę przesłać instrukcję obsługi po Polskiemu tego "nowego" menu
Ja poprosze, jesli mozna - moze kiedys sie pobawie w upgrade? :)

Paweł
26-05-2004, 23:04
Kupiłem 300D z załadowanym tym upgradem i działa... narazie użyłem go ustawiając sobie po klawiszem "set" zmianę rozdzielczości fotki, dla mnie bardzo wygodne... Zainteresowanym mogę przesłać instrukcję obsługi po Polskiemu tego "nowego" menu :lol:
Byłbym wdzięczny za przesłanie.Właśnie wgrałem nowy rosyjski soft i zabardzo nie wiem jak i co.Kompensacje błysku wiem gdzie ustawić ale ....no przydała by sie instr,po polsku.

mroczny
26-05-2004, 23:09
Ja poprosze, jesli mozna - moze kiedys sie pobawie w upgrade?
Byłbym wdzięczny za przesłanie.Właśnie wgrałem nowy rosyjski soft i zabardzo nie wiem jak i co.Kompensacje błysku wiem gdzie ustawić ale ....no przydała by sie instr,po polsku.

A na PW to nie łaska tylko wszyscy z miejsca " JA TEZ CHCE DAWAJ DAWAJ :!: "
Odrobinę kultury panowie :twisted:

Paweł
26-05-2004, 23:13
Przynajmniej coś sie na forum dzieje :twisted:
Bo cicho aż strach drzwi zamykać :D

mroczny
26-05-2004, 23:16
Przynajmniej coś sie na forum dzieje
Bo cicho aż strach drzwi zamykać
W takim razie zapaszam na czata, a nie sztuczne nabijanie statystyk :roll:
chyba że chcesz żeby kolo tę obstrukcję walną jako wątek :twisted:

JaW
26-05-2004, 23:53
W takim razie zapaszam na czata, a nie sztuczne nabijanie statystyk
LOL - mroczny, policz sobie swoje posty [OT] a potem powtórz to zdanie o sztucznym nabijaniu statystyk :D :D :D Sie ubawiłem wielce, dzieki :D

Vitez
27-05-2004, 03:59
Przeciez zadne statystyki juz nie dzialaja (exp level, mp itp), zostalo tylko zliczanie posotw a tu nie ma sie co scigac bo mnie i tak nie przegonicie :P .

Co do instrukcji do cracka do 300D to podeslijcie mi, ja wrzuce na www i kazdy chetny sobie sciagnie a dla autora zrobimy zrzutke na piwo 8)

mroczny
27-05-2004, 07:17
LOL - mroczny, policz sobie swoje posty [OT] a potem powtórz to zdanie o sztucznym nabijaniu statystyk Sie ubawiłem wielce, dzieki
Spox, to mnie koledzy podsumowali jako klepacza, szkoda trochę :cry:

Przeciez zadne statystyki juz nie dzialaja
Jak to, nie będę miał jeszcze jednej żaróweczki? To mi całą expozycję zepsuje, będę miał przez was niedoświetlone zdjęcia :evil:
zostalo tylko zliczanie posotw a tu nie ma sie co scigac bo mnie i tak nie przegonicie .
I mówicie że to ja jestem klepacz :twisted: Vitez => RESPECT :wink:

Aszu
27-05-2004, 08:56
Chłopaki, jeśli macie do dawajcie też instrukcje po polsku do 10D. Do mnie na maila.

Vitez
27-05-2004, 23:22
Jak to, nie będę miał jeszcze jednej żaróweczki?
A nie wiem czy zaroweczki dzialaja , chyba tak bo zaleza od liczby postow. O nie dzialajace statystyki chodzi mi o te kolorowe paski co byly kiedys pod wypowiedzia (a teraz sa z boku - nieaktywne).



zostalo tylko zliczanie postow a tu nie ma sie co scigac bo mnie i tak nie przegonicie .
I mówicie że to ja jestem klepacz :twisted: Vitez => RESPECT :wink:

Tylko jeszcze policz ile z moich postow jest OT ;) (ten jest :oops: ).