PDA

Zobacz pełną wersję : [battle] Renault F1 Roadshow



piszczal
30-05-2007, 18:03
Zapraszam do battle na zdjęcia związane z pokazem bolidu F1 w Warszawie w dniach 2-3 czerwca.
Szczegóły dotyczące pokazu i terminarzu znaleźć można na stronie http://www.renault.f1roadshow.pl/roadshow/
Wstawiamy jedno zdjęcie związane z tematem w dowolnej technice i postprodukcji.
Kto odważny i nie boi się ryku silnika F1?
Termin wstawienia zdjęć do dnia 5 czerwca, chyba że zapisze się analogowiec i technicznie nie zdąży, proszę wtedy o info.

toras
30-05-2007, 22:39
Kto odważny i nie boi się ryku silnika F1?


Witam
Jestem tutaj jak widać nowy, wiec witam wszystkich serdecznie. Wstępnie mogę się przymierzyć, lecz bardzo wstępnie na razie i odpowiedź wiążącą dam w piątek wieczór lub sobote rano, gdyż nie wiem czy obowiązki pozwolą mi się wybrać do Warszawki.

Ale mam nadzieje, że tak, bo dziś dotarła akredytacja, więc szkoda by było. No i drugi problem to długie szkło, którego nie posiadam. Mam już coś do pożyczenia ale niezbyt wysokich lotów.
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
I jeszcze jedno, jeżeli się wybiorę to będę miał parę miejsc w samochodzie, więc mogę kogoś zabrać z okolic wrocławia.

Vitez
30-05-2007, 23:48
nie wiem czy obowiązki pozwolą mi się wybrać do Warszawki.


Nie to zebym sie czepial... ale ten F1 Roadshow odbedzie sie w Warszawie a nie w Warszawce :roll: .

toras
31-05-2007, 00:01
Nie to zebym sie czepial... ale ten F1 Roadshow odbedzie sie w Warszawie a nie w Warszawce :roll: .

Haha, racja, racja.
Byle by nikt nie pomyślał, że nie lubię Warszawki, pardon Warszawy. W końcu mieszkałem tam ponad pół roku i był to bardzo miły okres w moim dziwnym życiu.

A przy okazji to wszystkich wybierających się na Roadshow i chcących być w miarę blisko polecam zabranie zatyczek do uszu. Ja na szczęście dostałem.

BelYaal
31-05-2007, 10:32
A dostales szpecjalna wejsciowke? ;)
Bo ja mam :)

toras
31-05-2007, 10:37
A dostales szpecjalna wejsciowke? ;)
Bo ja mam :)

Tak, akredytowałem się, bo prowadzimy też serwis o F1.

BelYaal
31-05-2007, 10:44
No to tylko na pogode trzeba liczyc, bo miejsce mozliwe wybrano.
Tak czy inaczej bede raczej w niedziele, bo w sobote to bede odsypial urodzinki (1 czerwiec) pozatym na Skaryszewskim bedzie tez co innego, a przejazd jest wlasnie na niedziele przewidzainy, zreszta zamiescilem w innym temacie caly plan imprezy co i kiedy z mapka.

toras
31-05-2007, 15:47
Dobra piszczal. Podejmuje wyzwanie oficjalnie. Na całe szczęście nie musze czekać do piątku wieczora i już teraz wiem, że pojadę na F1 Roadshow.

Pozostaje mi jedynie problem długiego szkiełka, ale chyba rozwiąże go kupując na razie sigme 70-300 od jednego forumowicza, bo na nic lepszego chwilowo mnie nie stac...

adamek
31-05-2007, 17:00
A nie prościej coś pożyczyć w wypożyczalni sigmy?

toras
31-05-2007, 17:12
hmm... przyznam, że nie wiedziałem, że można... ups
Ale faktycznie ceny przystępne nawet są. Tylko z drugiej strony szkiełko przyda mi się, na razie takie na jakie mnie stać, a później się wymieni. Wypożyczenie to ciutke mniej niż 1/10 ceny używanego. Przemyśle to sobie jeszcze...
Ale dzięki za podpowiedź!

caravaggio
31-05-2007, 18:54
Ale faktycznie ceny przystępne nawet są.
Tak z czystej ciekawosci - patrzyles tez na kwote zastawu, czy tylko na stawki za wypozyczenie? ;-)

toras
31-05-2007, 19:09
Patrzylem. Kwota zastawu jest mnie atrakcyjna, ale jakoś się muszą zabezpieczyć;) Z drugiej strony i tak wszystko sprowadza się do kasy hehe ;-)

BelYaal
31-05-2007, 19:38
Nie zapominaj tez o kaucji

caravaggio
31-05-2007, 19:45
Patrzylem. Kwota zastawu jest mnie atrakcyjna, ale jakoś się muszą zabezpieczyć;) Z drugiej strony i tak wszystko sprowadza się do kasy hehe ;-)
Zqawsze wszystk osprowadza sie do kasy... tym bardziej, ze za kwote zastawu mozna w ogole sobie kupic obiektyw na wlasnosc (a nawet sporo taniej np. na allegro) i nie placic za wypozyczenie ;-)


Nie zapominaj tez o kaucji
To oprocz zastawu trzeba jeszcze kaucje placic? O cholera...

;-)

BelYaal
31-05-2007, 20:13
To oprocz zastawu trzeba jeszcze kaucje placic? O cholera...

;-)

Zastaw czy kaucja, to samo mielismy na mysli, tylko ja czytalem zestaw :)

toras
04-06-2007, 08:45
Witam
No ja też byłem jak zapowiadałęm. Wróciłem w nocy, więc jeszcze nic nie zdąrzyłem wrócić. Musze coś wybrać do battla i nie wiem co. Po południu wrzuce swoją galerię.

Pogoda średnia, na szczęście w niewielu przypadkach było potrzebne niebio;-) Dosyć ciemno, co zmuszało do używania iso400, czasem 200. No i co chwila dylematy czy używać długiego czy krótszego szkła....

piszczal
04-06-2007, 14:13
no dobra, ale nie pokazujcie wszyskiego co wam sie udało zrobić tylko najlepsze szykujcie do battla i uwaga dla osob, które nie uczestniczyły w bitwach, zasady są bardzo ważne i opisane
http://canon-board.info/announcement.php?f=40&a=11
Przypominam termin nadsyłania zdjęć do 5 czerwca do dajmy na to 21.00.
Uwaga. Tematem jest roadshow, więc jeśli ktoś uważa że ma zdecydowanie ciekawsze zdjęcie z jakiejś rajdówki pokazywanej przed bolidem, albo jakąś sytuacę związaną z miasteczkiem F1 to dopuszczam jako mieszczące się w temacie.
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
a swoją drogą, szkoda że poza sprzętem nie wyróżnialiśmy się jakoś, by bezpośrednio zapoznać ze sobą.
Obok mnie stał jakiś 2 Canonierów ale na hasło CB niezbyt reagowali...

piszczal
04-06-2007, 19:29
to ja już zdjęcie mam wybrane i zaraz wyślę, aż ciekaw jestem waszych najlepszych

Vitez
04-06-2007, 22:21
Posty sprzetowo-zdjeciowe przenioslem tu :arrow: http://canon-board.info/showthread.php?t=21507

W biezacym watku prosze skoncentrowac sie na Battle.

toras
04-06-2007, 23:22
No dobra, to ja też się muszę skupić i coś wybrać;) Rozumiem, że do jutra włącznie, czyli jak rano wyślę to też będzie dobrze?
Głupie pytanie to było.. wystarczyło dopytąc.. sorki.. chyba przemęczony jestem ostatnio pracą...

piszczal
05-06-2007, 09:07
moje już poszło

toras
05-06-2007, 09:49
Dobra, ja swoje też już wysłałem... W ostatniej chwili jednak zmieniłem swój typ.. No cóż, zobaczymy...

AQUANTA
05-06-2007, 13:03
Obok mnie stał jakiś 2 Canonierów ale na hasło CB niezbyt reagowali...

Krzyśku (BelYaal ) to chyba o nas :mrgreen:
Piszczal widocznie hasło CB rzucałeś jak miałem stopery w uszach :-P

BelYaal
05-06-2007, 13:09
Ja nic wogole nie slyszalem, bo walczylem o miejsce przy zlobie :)

toras
05-06-2007, 13:30
Tak a propos to bierze jeszcze ktoś udział w bitwie oprócz Piszczala i mnie?

BelYaal
05-06-2007, 13:44
A co sie bede wyglupial i majac canona miesiac, silowal sie z fotoreporterem i czlowiekiem ze statywem :)

toras
05-06-2007, 13:56
eej.... przegrana z fotoreporterem to żaden wstyd to po pierwsze. Po drugie ja swojego canona też mam od miesiąca, a wcześniej miałem albo przerwe, albo pożyczany aparat, a swoją to G6.... W końcu to zabawa, a rywalizacja zawsze dodaje skrzydeł bez względu na jej wynik!

BelYaal
05-06-2007, 14:19
Ja tam pasyfista jestem ... wygrales... PEACE :)

toras
05-06-2007, 14:22
hmm.... ale się źle zrozumieliśmy chyba;) bo ja raczej nie jestem zawodowym fotoreporterem, tylko amatorem;)

piszczal
05-06-2007, 15:46
hej no jakieś jaja sobie robicie, nie statyw czyni fotografem ale zdjęcia...
wysyłać linki do tego co macie na mail wskazany w regulaminie.

toras
05-06-2007, 15:48
No i dobrze Piszczal napisal, wyślijcie będzie ciekawiej!

piszczal
06-06-2007, 08:53
proszę więc o założenie sondy

Tomasz1972
06-06-2007, 11:39
http://www.canon-board.info/showthread.php?t=22922

niestety jedna fota została zdyskwalifikowana ( fota była wczesniej publikowana )

toras
06-06-2007, 11:50
uuuu....
no zgadza się, pokazałem ją w wątku i wczoraj zamieściłem w galerii....
Ale dlaczego takiego zapisu nie ma w regulaminie? W regulaminie nie pisze wyraźnie, że nie można fotki nigdzie pokazać.... Tym bardziej, że fotki robione były specjalnie na battle.
Skad ja biedny, nowy miałem o tym wiedzieć? Wydaje mi się to troszeczkę niesprawiedliwe.
Czy mogę prosić o jakieś wytłumaczenie i zdanie ewentualnie innych?

BelYaal
06-06-2007, 12:01
Moje zdanie jest podobne, pokazalem tu fotki jakie wydawaly mi sie najlepsze i co pozniej, juz nie moge ich wsadzic do batla, czyli spalilem sobie.

toras
06-06-2007, 12:05
Gdyby był stosowny zapis w regulaminie to na pewno bym fotki nie pokazał lub dał zupełnie inną. Poza tym pokazując wcześniej fotkę raczej działa się na swoją niekorzyść. Stąd moje zdanie jest takie iż jest to zupełnie niesprawiedliwe i niezgodne z regulaminem, bo nie są tam uwzględnione przyczyny dyskwalifikacji.

tpop
06-06-2007, 12:09
no tak miedzy Bogiem a prawdą to ja tez juz pokazywalem wszystkie swoje zdjecia z F1.

O tu http://www.popowski.yoyo.pl/index.php?list=4

Podawalem tego linka w tamtym watku.

Mam propozycje: zrobmy ten battle od nowa i kazdy niech wrzuci po 2-3 zdjecia. Niezaleznie od tego czy juz publikowane.

toras
06-06-2007, 12:10
Moje zdanie jest podobne, pokazalem tu fotki jakie wydawaly mi sie najlepsze i co pozniej, juz nie moge ich wsadzic do batla, czyli spalilem sobie.

Ale powiedział ktoś o tym tobie? Albo pisało gdzieś o tym?
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
No to teraz czekamy na jakieś wyjaśnienia co do "stosowania regulaminu" lub jego ułomności.
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!


Mam propozycje: zrobmy ten battle od nowa i kazdy niech wrzuci po 2-3 zdjecia. Niezaleznie od tego czy juz publikowane.

To też jest jakiś pomysł. Generalnie jestem w stanie dostosować się;)

Z drugiej strony może stworzyć ankietkę np. w pralni czy dyskwalifikacja według punktu nie uwzględnionego w regulaminie jest słuszna. I wtedy dostosuję się do woli większości!

Tomasz1972
06-06-2007, 12:31
Przywróciłem fotę .
W regulaminie faktycznie nie ma mowy o niepublikowaniu ( wcięło gdzieś podczas łączenia dwóch regulaminów :( )

toras
06-06-2007, 12:33
Dziękuję. Regulamin powinien być swięty, bo po to jest stworzony. Proponuję uzupełnić go o stosowne zapisy.... I niech każdy kto bierze udział w bitwach przejrzy go i może coś się jeszcze komuś nasunie jakaś propozcyja...

Arturek
06-06-2007, 14:28
ładne fotki...miażdży 2jka :)

Driver
06-06-2007, 16:29
dość słaby poziom :/

1 dobre tachnicznie i ... chyba nic poza tym

2 Przywalone z cepa na środkowym AF-ie i krótkim czasie ( tryb sport ? )

3 to samo co 2 tylko dłuższy czas

toras
06-06-2007, 16:41
2. niezupelnie... poniżej masz exif z fotki... poprawiłem poziomy, bo czas i iso do bani tu miałem (pozostał gdy łapałem go na około 240 w inaczej oświetlonym miejscu)...

File Name
IMG_6401.JPG
Camera Model
Canon EOS D60
Shooting Date/Time
2007-06-03 12:58:27
Shooting Mode
Manual Exposure
Tv( Shutter Speed )
1/500
Av( Aperture Value )
5.6
Metering Mode
Center-Weighted Average Metering
ISO Speed
400
Lens
70.0 - 300.0mm
Focal Length
133.0mm
Image Size
3072x2048
Image Quality
Fine
Flash
Off
White Balance Mode
Cloudy

W sumie nie mogłem się zdecydować... Początkowo miałem tę fotę dać:
http://test.efabrika.pl/arek/battle3.jpg
rozważałem też pare innych... a co wyszło to wyszło... wybrane są w mojej galerii....

A przy okazji to witaj Leszku;)

michalab
06-06-2007, 17:15
IMHO znowu nie ma na co głosować.
1. Jakiś pomysł jest, ale odbicie na masce w zakresie GO, i przysłaniające napis zabija zdjęcie.
2 i 3 - NUDA!! Do tego nie widzę sensu takich ciasnych kadrów przy fotografowaniu samochodów w ruchu, takie kadrowanie zabija dynamikę, wóz nie ma gdzie jechać.

toras
06-06-2007, 17:29
2 i 3 - NUDA!! Do tego nie widzę sensu takich ciasnych kadrów przy fotografowaniu samochodów w ruchu, takie kadrowanie zabija dynamikę, wóz nie ma gdzie jechać.

No niby racja, ale na usprawiedliwienie foto2 dodam tylko:
- w całej galerii kadry mam bardzo różne, szerokie, wąskie itp., a że wybrałem akurat ciasno skadrowane to inna sprawa
- w tym przypadku auto nie jechało, tylko kręciło bąka lub robiło nawrót (nie pamiętam już), stad przednie koła jak widać są zamrożone i ciasny kadr może być uzasadniony
- akurat w miejscu gdzie zostało zrobione wokół była nuda co widać na przykład tu: http://test.efabrika.pl/arek/rozne/f1roadshow/index.php?show=85
- pozatym podobało mi się że oprócz auta widać tylko asfalt z fajnymi śladami startej gumy z opon...

Vitez
06-06-2007, 18:26
Cala idea battle polega na tym ze glosujemy NIE NAJAC autorow. Uczestnicy sa znani ale nie wiadomo czyje zdjecie jest ktore by nie wplywalo to na decyzje o oddaniu glosu.
Toras - w takim przypadku trzeba cie chyba zdyskwalifikowac.
Nie wolno reagowac na opinie przed zakonczeniem ankiety ujawniajac tym samym kto ktore zdjecie robil. Mysle ze to logiczne no ale skoro ktos nie potrafi wytrzymac...
Autorzy powinni komentowac wlasne zdjecia i tlumaczyc sie dopiero po zakonczeniu ankiety :? .

toras
06-06-2007, 21:10
hmm.... no to znowu się czegoś nowego dowiedziałem.... już się nie odzywam w tym temacie i jeżeli trzeba to można mnie zdyskwalifikować...


Cala idea battle polega na tym ze glosujemy NIE NAJAC autorow. Uczestnicy sa znani ale nie wiadomo czyje zdjecie jest ktore by nie wplywalo to na decyzje o oddaniu glosu.

Szczerze mówiąc to zdjęcia zawsze są w kolejności jak wymienieni są autorze, więc cięzko jest się nie domyśleć;)


Nie wolno reagowac na opinie przed zakonczeniem ankiety ujawniajac tym samym kto ktore zdjecie robil. Mysle ze to logiczne no ale skoro ktos nie potrafi wytrzymac...

Wyciąg z regulaminu:
"11.W wątku walczących autorów mogą pisać również inni użytkownicy forum – proszę jednak o zachowanie powściągliwości i dyskutowanie jedynie na temat opublikowanych zdjęć."
To może dodać, że nie mogą się wypowiadać autorzy? Bo jak jest ktoś nowy to prorokiem nie jest i nie może wiedzieć że NIE WOLNO.


Autorzy powinni komentowac wlasne zdjecia i tlumaczyc sie dopiero po zakonczeniu ankiety :? .

Wypadałoby więc uzupełnić regulamin, aby kolejna nowa osoba nie zachowała się tak lamersko i gadulsko jak ja....

michalab
06-06-2007, 22:30
- akurat w miejscu gdzie zostało zrobione wokół była nuda co widać na przykład tu: http://test.efabrika.pl/arek/rozne/f1roadshow/index.php?show=85
moim zdaniem lepsze, choć też nie porywa.

Zdaję sobie sprawę, że na takiej imprezie zrobić niebanalne zdjęcie jako zwykły widz jest bardzo trudno. I tak lepiej poszło niż w battle Juwenalia, gdzie impreza do reporterki idealna, a zdjęcia nie było żadnego.

Vitez
07-06-2007, 18:00
Szczerze mówiąc to zdjęcia zawsze są w kolejności jak wymienieni są autorze, więc cięzko jest się nie domyśleć;)

Nie zawsze (sprawdzalem). Przypadek lub gapiostwo (rutyna) wystawiajacego.



To może dodać, że nie mogą się wypowiadać autorzy? Bo jak jest ktoś nowy to prorokiem nie jest i nie może wiedzieć że NIE WOLNO.

Autorzy moga sie wypowiadac ale niech wlacza myslenie i sie domysla ze po cos to glosowanie jest tajne :roll: . Nie ma zakazu wypowiadania sie autorom ale niech sie nie przyznaja ktore czyje zdjecie - dla mnie to logiczne... innych emocje niosa byle podyskutowac o swoim zdjeciu numer 2 :? .


Wypadałoby więc uzupełnić regulamin, aby kolejna nowa osoba nie zachowała się tak lamersko i gadulsko jak ja....

Niestety nie wszystko da sie przewidziec Regulaminem (w tym wypadku nie wypada drastycznie zakazywac autorom wypowiadania sie) i trzeba liczyc na zwykla ludzka logike i inteligencje.

Tomasz1972
07-06-2007, 18:13
Szczerze mówiąc to zdjęcia zawsze są w kolejności jak wymienieni są autorze, więc cięzko jest się nie domyśleć;)



Nie zawsze (sprawdzalem). Przypadek lub gapiostwo (rutyna) wystawiajacego.


Zawsze tworzę ankiety wklejając w notatniku najpierw autorów ( począwszy od wyzywającego ) , a nastepnie losowo linki . A że w niektórych przypadkach los chce by kolejność się pokrywała , to ja na to nie poradzę ;)

toras
07-06-2007, 21:24
Autorzy moga sie wypowiadac ale niech wlacza myslenie i sie domysla ze po cos to glosowanie jest tajne :roll: . Nie ma zakazu wypowiadania sie autorom ale niech sie nie przyznaja ktore czyje zdjecie - dla mnie to logiczne... innych emocje niosa byle podyskutowac o swoim zdjeciu numer 2. Trzeba liczyc na zwykla ludzka logike i inteligencje.

Cóż, wystarczyło w regulaminie dodać, że głosowanie jest tajne i proszę zachować wstrzemięźliwość w wypowiadaniu się na temat nowych fotek i po sprawie. Dla mnie to logiczne.

Sądze, że to po prostu utrudnienie dla ludzi tu nowych i nie zaznajomionych z niepisanymi regułami. Ty jesteś na tym forum tak długo, że wyuczyłeś się już logiki i inteligencji, oraz panowania nad emocjami w dyskusji nad swoimi zdjęciami i mam nadzieję, że gdy będę miał taki staż to również nad tym zapanuję. :???:

W każdym razie nie ma co szczępić języka, dowiedziałem się o dwóch niepisanych zasadach, które będę mogł w przyszłości przestrzegać. Szkoda tylko, że w taki chory sposób...

W kolejnym battlu, który się właśnie zaczyna nie będę już dyskutował w każdym razie. Mam nadzieję, że nikt nie czuje się urażony.

Za 3h wyjeżdżam na Mazury i mam nadzieję, że przywiozę kilka fajnych fotek. Wszystkim również życzę miłego weekendu!
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!

Zawsze tworzę ankiety wklejając w notatniku najpierw autorów ( począwszy od wyzywającego ) , a nastepnie losowo linki . A że w niektórych przypadkach los chce by kolejność się pokrywała , to ja na to nie poradzę ;)

No tak to czasem bywa. Ale i tak jestem zdania, aby ktoś w wolnym czasie uzupełnił regulamin i dodał pare istotnych punktów. Jeżeli nikomu się nie chce to mogę w wolnej chwili, których mam mało przygotować jakieś propozycje i do kogoś podesłać. Bo chyba nie chodzi o to, aby nowe osoby traktować z wyższością i ganić za to o czym nie mają prawa wiedzieć.

Vitez
08-06-2007, 14:58
Cóż, wystarczyło w regulaminie dodać, że głosowanie jest tajne i proszę zachować wstrzemięźliwość w wypowiadaniu się na temat nowych fotek i po sprawie. Dla mnie to logiczne.

Dla mnie logiczne znowoz jest ze skoro w Regulaminie jest wpisane ze zdjecia sa wysylane do moderatora i to on wkleja anonimowa ankiete to autorzy zdjec powinni sie domyslec po co tyle fatygi - w tym swietle Regulamin jest wystarczajaco jasny a zarazem juz jest wystarczajaco dlugi ze nie ma potrzeby go jeszcze bardziej rozbudowywac dla osob mniej kumatych.
Dales ciala a teraz stosujesz taktyke "najlepsza obrona jest atak" , wiec ja koncze w tym momencie dyskusje po raz kolejny stwierdzajac ze nie wszystko da sie/mozna/trzeba pokryc Regulaminem i czesto trzeba po prostu zdac sie na inteligencje uczestnikow.

toras
11-06-2007, 23:23
Dla mnie logiczne znowoz jest ze skoro w Regulaminie jest wpisane ze zdjecia sa wysylane do moderatora i to on wkleja anonimowa ankiete to autorzy zdjec powinni sie domyslec po co tyle fatygi - w tym swietle Regulamin jest wystarczajaco jasny a zarazem juz jest wystarczajaco dlugi ze nie ma potrzeby go jeszcze bardziej rozbudowywac dla osob mniej kumatych.

Skoro sadzisz, ze moderator wrzuca ankietke i zdjecia tylko dlatego, żeby ankietka byłą anonimowa to gratuluje "kumatości". "Mniej kumaci" sądzą, że fatyga ta jest spowodowana raczej utrzymaniem tutaj porządku, bo spróbuj sobie wyobrazić co by się tu działo, gdyby każdy mógł sam zakładać ankietke do battla. Jeżeli robią to moderatorzy to wszystko jest zawsze tak jak trzeba!


Dales ciala a teraz stosujesz taktyke "najlepsza obrona jest atak" , wiec ja koncze w tym momencie dyskusje po raz kolejny stwierdzajac ze nie wszystko da sie/mozna/trzeba pokryc Regulaminem i czesto trzeba po prostu zdac sie na inteligencje uczestnikow.

Dałem ciała? Sorry... ale to ty atakujesz i traktujesz mnie z góry mając klapki na oczach. Mogłeś zwroćić mi uwagę w w mniej cwaniacki sposób, albo na pw i byłoby ok, ale wolisz pokazać swoją wyższość i już dwa razy insynuujesz mi brak inteligencji...

Taka dyskusja to niestety nie mój poziom, więc to jest moja ostatnia wypowiedź w tym temacie. EOT, bo to już zaczyna być zwykłe trolowanie.

michalab
11-06-2007, 23:50
Dla mnie logiczne znowoz jest ze skoro w Regulaminie jest wpisane ze zdjecia sa wysylane do moderatora i to on wkleja anonimowa ankiete to autorzy zdjec powinni sie domyslec po co tyle fatygi
Dla mnie to nie jest logiczne. Może dla Ciebie jest bo brałeś udział w ustalaniu regulaminu?


- w tym swietle Regulamin jest wystarczajaco jasny a zarazem juz jest wystarczajaco dlugi ze nie ma potrzeby go jeszcze bardziej rozbudowywac dla osob mniej kumatych.

Świetny argument - regulamin jest długi.


po raz kolejny stwierdzajac ze nie wszystko da sie/mozna/trzeba pokryc Regulaminem
Kolejny świetny argument, tylko że w tym przypadku IMO trochę nie trafiony, bo akurat tę kwestię należy pokryć.


i czesto trzeba po prostu zdac sie na inteligencje uczestnikow.
Pamiętaj, że ktoś może być inteligentniejszy od twórców regulaminu, mieć większą wyobraźnie i wysnuć wnioski o jakich twórcom się nie śniło. Tylko, że wtedy powinno się poprawić regulamin ale można też zaatakować tych co znaleźli w nim błąd.

Vitez
12-06-2007, 16:59
Dla mnie to nie jest logiczne.

A dla mnie jest.



Kolejny świetny argument, tylko że w tym przypadku IMO trochę nie trafiony, bo akurat tę kwestię należy pokryć.


Masz prawo tak uwazac tak samo jak ja mam prawo uwazac odwrotnie i dodatkowo probuje to uzasadnic.
Nic wiecej nie mam do dodania na ten temat. Uczestnik Battle wykazal sie wg mnie zbyt mala domyslnoscia i to nie jest wina Regulaminu choc niektorzy wola w ta strone sie kierowac. Tak ja to widze i na tym musimy poprzestac, przynajmniej z mojej strony. Howgh i EOT.

toras
13-06-2007, 12:31
Sonda zamknięta. Dziękuję kolegom za bitwe, a także innym za komentarze.