PDA

Zobacz pełną wersję : @aparat@



banshea
24-03-2004, 14:45
Witam wszystkich maniaków fotografii cyfrowej :),

chciałabym prosić Was o poradę w kwestii kupna aparatu cyfrowego. Do tej pory
miałam jedynie doczynienia z lustrzankami. Potrzebuję aparatu, który
- zastąpiłby mi popularnego głuptaka,
- mogłabym wziąć na każdą imprezkę bez większych obaw
(bo do zdjęc "artystycznych", bardziej profesjonalnych służy mi lustrznka)

Chiałabym, wydać na niego nie więcej niż 1000zł. Zależy mi jednak na zdjęciach
dobrej jakości i możliwie jak największej karcie pamięci + złącze USB

Pomóżcie, proszę
Pozdr

alien
24-03-2004, 18:41
no i znowu sie spotykamy :lol: wiesz w najnowszym chipie są testy cyfrówek do 1000 złotych..moze zajrzysz..przeczytasz i Cie oswieci..bo mnie oswiecilo POZDRO!!! :lol:

banshea
24-03-2004, 19:00
wiem wiem, ale chip wyszedl dopiero dzisiaj :P .... i na pweno go kupie.. choc mam juz swojego faworyta: canon PS A75. Zastanawiam sie jednak, czy jest mi on az tak potrzebny skoro mam lustrzanke. Moze wydac mniej i cieszyc sie innym, np. canonem A60, bez zadnych obaw na imprezkac? Oj chyba mysli mnie zjedza :?


Co byscie zrobili? Ciekawa jestem Waszych opini :)

alien
24-03-2004, 20:10
aach więc to wszystko tak wygląda..sorki za refleks ale chyba jeszcze sie nie dobudziłem...canon a75 to tez moj faworyt tyle ze ja nigdy w zyciu nie miałem jeszcze cyfrówki...a skoro Ty masz lustrzankę to jak najbardziej rozsądnym rozwiązaniem jest canon a60..naprawde dobre fotki pstryka i we wszystkich testach osiaga bajwyzsze oceny w swoim przedziale "matrycowym" POLE-CAM!!! :lol:

Vitez
24-03-2004, 22:10
Swoje zdanie o testach w gazetach komputerowych wyrazilem tutaj: http://canon.hazan.ys.pl/viewtopic.php?t=229 , wiec nie bede sie powtarzal.

Co do aparatu -A60 ci wystarczy choc w porownaniu z lustrzanka... bedziesz bardzo narzekala na szybkosc AF.

alien
27-03-2004, 17:24
Panie witku pan myśli!!! :lol:

Vitez
28-03-2004, 01:06
Panie witku pan myśli!!! :lol:
Cud, no nie? :twisted:

I nie jestem pan.
I moj nick nie ma nic wspolnego z imieniem Witek :P .
I prosze bez zbytniego spoufalania sie :P .

alien
28-03-2004, 11:45
och witek naprawde nie musisz dziekowac jak tak ci ciezko ja rozumiem takich ludzi jak ty...to znaczy staram sie :lol: POZDRO!!!

mroczny
28-03-2004, 16:24
canonem A60, bez zadnych obaw na imprezkac? Oj chyba mysli mnie zjedza
Moim skromnym zdanie powinnaś wybrać A60 i za resztę pieniędzy dokupićwiększą kartę pamięci <przyda się na imprezie, jak się towarzystwo rozkręci> :wink: