PDA

Zobacz pełną wersję : Jaka jest różnica między wersją 300D czarną a srebrną ???



krs76
01-03-2005, 19:15
Proszę o informacje jaka jest różnica jest między czarnym body a orginalnym srebrnym w Canonie 300d ? Chcę nabyc ten aparat i potrzebuje rozwiać wszelkie watpliwości .

Spontan
01-03-2005, 19:19
żadna :)

kavoo
01-03-2005, 19:24
Czarne body jest bardziej profi :lol:

Cychol
01-03-2005, 19:49
Czarny szybciej się nagrzewa w słońcu :lol:

mario1275
01-03-2005, 20:37
czarny bardziej stosowny na pogrzeb:) - swojądrogą widziałem kiedyś na necie instrukcje jak ze srebrnego zrobić czarny :mrgreen:

akustyk
01-03-2005, 21:25
czarny bardziej stosowny na pogrzeb:) - swojądrogą widziałem kiedyś na necie instrukcje jak ze srebrnego zrobić czarny :mrgreen:

postaw browara to sam Ci taka instrukcje napisze :-) bo to ja farbkami w zyciu nie malowalem :D

Leo
01-03-2005, 23:39
tylko kolor, bebechy te same :)

Triszer
02-03-2005, 00:13
A obiektyw to jaki kolega zamierza kupić?
Do srebrnego polecam srebrny, czasem można znaleźć na Allegro coś z tej limitowanej serii
Do czarnego czarny lub w celu poprawienia kontrastów biały (ale cholera drogie są te białe długie i ciężkie)

nawet pisać się nie chce... facet chce wywalić trzy koła z groszami... :mrgreen:
ten świat zwariował

darpla
02-03-2005, 02:42
czarny to profesjonalny wygląd, srebrny bardziej elegancki.

tomalxx
02-03-2005, 11:32
Body nie rózni się niczym, poza tym, że było przeznaczone na rynek japoński (podobno lepsza jakość).

Jeżeli chodzi o kit , to jest zasadnicza różnica: czarna wersja pierwotnie była przeznaczona tylko na rynek japoński i ma obiektyw Ultrasonic :!: . Stąd różnica w cenie.

b'Art
08-03-2005, 22:16
czarny to profesjonalny wygląd, srebrny bardziej elegancki.

ale jajca moi drodzy robicie sobie wielkie :evil: , choć coś jak zwykle w jajach jest zawsze cząstka prawdy, czy jak to było ...??? :mrgreen:

Vitez
09-03-2005, 14:37
A za to ty sobie slicznie posty nabijasz piszac bzdety czy ogolniki, luzno zwiazane z tematem ale nic nie wnoszace :P

b'Art
09-03-2005, 17:12
A za to ty sobie slicznie posty nabijasz piszac bzdety czy ogolniki, luzno zwiazane z tematem ale nic nie wnoszace

Szanowny Pani Moderator, proszę komentować w takim samym stopniu wypowiedzi wszystkich w tym wątku, sam Pan sobie nabijasz posty na nie odpowiadając, poza tym forum to nie kościół a moderator nie Papierz, rób Pan zdjęcia i moderój w rodzinie silną stalową dłonią, na forum ludzie także mają prawo się pośmiać, i ciesz się Pan, że nań zaglądają bo o to chodzi. Kurczę strasznie się przestraszyłem pouczenia, pójdę się zbiczować i do spowiedzi, jasna **** co za ludzie, daj kawałek władzy i się zaczyna...
Młody nie zawsze znaczy niemądry (chodzi o userów) i odwrotnie.

Vitez
10-03-2005, 18:15
Zauwaz ze ja wcale nie musze sobie nabijac postow (Uzytkownicy->sortuj wg ilosci postow) za to niektorzy lubia/musza "bo costam" , dlatego wole uprzedzic by tego nie robic :P

Aszu
11-03-2005, 09:47
Panowie z Canona dali inny stop plastiku i sprzęt jest czarny - wizualnie inny aparat.

natomiast dalej jest plastikowy, przez co matryca szybciej się zasyfia.
(memo: Naelektryzowany plastik przyciaga kurz jak magnes)

p13ka
11-03-2005, 10:01
natomiast dalej jest plastikowy, przez co matryca szybciej się zasyfia.
(memo: Naelektryzowany plastik przyciaga kurz jak magnes)

Eee... tu było nt. plastikowej obudowy vs szczelność
http://canon-board.info/viewtopic.php?t=2309&postdays=0&postorder=asc&star t=60
więc chyba nie do końca jest jak piszesz.
A matryca przyciaga paprochy bo sama się "elektryzuje" podczas pracy.