PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z photoshop cs2



Maciej_Grabowski
07-05-2007, 18:05
mam problem... do pewnegpo czasu wszystko bylo ok , natomiast pewnego pieknego dnia przestaly dzalac skroty klawiaturowe , po drugie muli starszliwsie nawet jpga nie moge obrobic... mial juz ktos ten problem? aha i bridge nie dziala... nawet po przeinstalowaniu systemu nie dziala to wszystko c wymienilem... co robic????

Tomasz1972
07-05-2007, 18:12
http://www.wimal.com.pl/adobepl/adobe_pomoc.htm

Janusz Body
07-05-2007, 18:13
Usuń plik preferencji. W XP: Documents and Settings\<nazwa usera>\Application Data\Adobe\Photoshop\CS2\Adobe Photoshop CS2 Settings

Zrestartuj shopa. Powinno wystarczyć.

Nie obawiaj się usunięcia preferencji - przy starcie program automatycznie utworzy nowy standardowy plik. Potem będziesz musiał wszystko samemu poustawiać.

Maciej_Grabowski
07-05-2007, 19:01
mam xp home i to jest laptop i nie moge znalezc application data :)
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
z poziomu szopa tego nie da sie zrobic?

rolaj
07-05-2007, 19:12
C (dyski na którym masz system):\Documents and Settings\*nazwa uzytkownika jesli jest wielu, lub twoja*\Dane aplikacji\Adobe\Adobe Photoshop\Adobe Photoshop *nr wersji* Settings

Jeśli nie możesz tego znaleźć, to w opcjach folderów (narzędzia>opcje folderów w jakimkowiek folderze) zaznacz pokazuj ukryte pliki i foldery

Maciej_Grabowski
07-05-2007, 19:15
wlasnie danych aplikacji nie ma

Janusz Body
07-05-2007, 19:17
E tam nie ma :) na dysku C masz:

C:\Documents and Settings\<<<Właściciel - tu wstaw co tam masz u siebie>>>\Dane aplikacji\Adobe\Photoshop\9.0\Adobe Photoshop CS2 Settings

Plik nazywa się "Adobe Photoshop CS2 Prefs.psp" - wywalić trzeba. Nie da się tego zrobić z poziomu PS. Jakbyś miał kłopot to jest "Szukaj" w windozie :)

Można startując PSa trzymać wciśnięte Alt+Ctrl+Shift i resetować ustawienia ale to nie jest dokładnie to samo. Najlepiej wywalić plik preferencji.

EDIT: Chyba jednak jest to samo - sprawdziłem przed chwilą :) Startujesz PSa i wciskasz te trzy klawisze - dostajesz pytanie o preferencje. :)

McKane
07-05-2007, 19:20
Moze nie byc danych aplikacji bo standardowo sa nieiwdoczne.
Trzeba wlaczyc w opcjach folderow opcje pokazywania plikow/katalogow systemowych i ukrytych.

Maciej_Grabowski
07-05-2007, 19:27
niesamowite znalazlem :)

Janusz Body
07-05-2007, 19:31
to jeszcze daj znać czy pomogło :) chociaż pewnie jak nie pomogło to będziesz dalej drążył temat ;)

Maciej_Grabowski
07-05-2007, 19:38
pewnie ze pomoglo juz mi nic nie muli i dziala jak nalezy , dzieki wielkie ja bym bez was zginal :)