PDA

Zobacz pełną wersję : [newday] bardzo poranny wypad



newday
06-05-2007, 23:56
Efekt wczesno rannego fotografowania, zaczeło się prawie w nocy a efekty poniżej.
http://newdayzone.net/photo/430/index.html
Chyba ponuro ?

Ralf_flar
07-05-2007, 01:16
Nie rozumiem po co wstawac o 4 rano jezeli publikujesz fotki w b&w. Piekne kolory, ktore wtedy opanowuja swiat w b&w nie istnieja. Pozdrawiam :)

newday
07-05-2007, 01:23
Miały być kolory, niestety było pochmurno więc zdecydowałem się na B&W innaczej tak jak mówisz sensu by nie było, troszku wyblakło :)

Mac
07-05-2007, 01:48
Ponieważ piszę szczerze, to nie zachwyciły mnie Twoje zdjęcia. Rozumiem, że nie było światełka, tak się czasem zdarza ale po co wrzucać przeciętne foty? Nie rozumiem.

newday
07-05-2007, 02:22
To taki po prostu experyment. I efekt niespodziewany. Spodziewałem się słońca, niestety go nie było :( heh

Shadow
07-05-2007, 11:10
Jak widzę okolica jest ciekawa przyrodniczo i ma potencjał fotograficzny, ale na Twoich zdjęciach jakoś tego nie widać. Konwersja do B&W raczej niepotrzebna.

newday
07-05-2007, 11:18
W kolorze to była katastrofa. Co do potencjału cóż mistrzem nie jestem :D A staram się zrobić coś dobrego i czasem mi wychodzi.

bonk
07-05-2007, 12:17
jak nie ma swiatla to sie lampą pali.
tu jak widac światlo bylo tylko najwidoczniej nie umailes z niego odpowienio skorzystac.
gdyby ci slonce dopisalo to bys napisal ze chmur nie bylo i ze wogule za jasno.
problem nie w braku swiatla a nieumiejetnosci z korzystania zastanych warunków i pomyslu na fotografie.

swoja droga to o co chodzi z tą 4:30, pierwszy raz wstales tak rano?:mrgreen:

w galerii przeszkadza ten transparentny pasek na dole z nazwiskiem autora, ale to szeczgol.

newday
07-05-2007, 19:52
Tą malutką wbudowaną lampką ? :)
Ze światłem mam problem, chyba jestem na poziomie, na którym nie umiem nim operować "jeszcze" :( Dlatego jestem wdzięczny za wszystkie uwagi nt. temat, obiektywne i negatywne tesh :D

Zielony
07-05-2007, 19:56
Ale tutaj nie chodzi o lampy :mrgreen:
Przynajmniej nie w tym wypadku. Chodzi o światło zastane, którego mimo, że mało to da się je uchwycić np. wydłużając czas ekspozycji. Nieraz do tego jest potrzebny statyw. Chociaż niektórzy będą twierdzić, że IS wystarczy :grin:

newday
08-05-2007, 21:37
Chociaż niektórzy będą twierdzić, że IS wystarczy :grin:

Nie mam szkiełka z tym, niestety, statywu nie zabrałem, ale też nie liczyłem chyba na nic wielkiego i może dlatego wyszły fotki takie jak wyszły, PRZECIĘTNE :(.