PDA

Zobacz pełną wersję : [er5] we are shit



er5
06-05-2007, 13:16
Witam

Zapraszam do oglądania i komentowania mojego nowego projektu fotograficznego.

http://rafal-szczepaniak.com/we_are_shit/

Większość zdjęć była robiona canonem 400D z kitowym obiektywem, a kilka powstało przy pomocy sony 717.

pozdrawiam

mungo
06-05-2007, 13:25
Czyśbyś był studentem ASP? Fotki taki artystyczne, przemawiające z przekazem. Nie czuję się odpowiednią osobą do komentowania, dlatego nic więcej nie powiem[no może poza tym, że stronka fajna;)]

er5
08-05-2007, 14:16
Tak i nie. Nie mogę odpowiedzieć na to pytanie jednoznacznie bo byłaby to nieprawda.

Nie do końca jestem pewien jak odczytać Twoją opinię - czy jest poważna czy ironiczna.

pozdrawiam

Niedzwiedz
08-05-2007, 16:02
juz raz pisalem napisze drugi raz SUPER !!!!!!! gratuluje i podziwiam !
a o ASP chetnie ja sie dowiem bez ironii

Zbig
08-05-2007, 16:18
Klimatem trochę przypomina 99rooms, czy jak to tam. Mi się podoba.

Bahrd
08-05-2007, 17:22
Witam
Zapraszam do oglądania i komentowania mojego nowego projektu fotograficznego.
http://rafal-szczepaniak.com/we_are_shit/
[...]
pozdrawiam

Przyznaję, że projekt nie przypadł mi do gustu; począwszy od tytułu, który trąci "nieświeżym spleenem".

Chciałbym się jednak spytać, o przesłanie jakie miałby nieść: bo moje odczucie jest tylko takie, że modelka jest pracowicie charakteryzowana po to, by kojarzyć się (jako-tako) z "martwą naturą" z lewej strony. Jako-tako, bo gdyby tę lewą stronę zasłonić, to już nie bardzo wiadomo, z czym "osamotniona w swej ekspresji" modelka się kojarzy...

Pozdrawiam

muflon
08-05-2007, 19:55
Ja się w 100% zgadzam z opinią, którą dostałeś gdzieś na Usenecie: technika, warsztat, opanowanie grafiki - powala na kolana i powoduje opad szczęki. Natomiast treść... już nawet nie tyle szokuje czy wzbudza niesmak - bo w końcu teraz można zrobić kupę, ogrodzić płotem, wystawić tabliczkę "live performance" i ogłosić się artystą ;-). Bardziej nudzi. Dałbyś jeszcze jakieś sikanie na krzyż czy coś.. albo np. muchę na szpilce, najlepiej zabijaną live (to możesz odpowiedzieć Keekowi na grupie foto :mrgreen:)

ghost00
08-05-2007, 20:18
hm...chyba tylko ostatnia "para" mi sie spodobała,
reszta jak dla mnie słaba(nie technicznie)..
doszukujac sie analogi..mozna sie jej doszukac
..ale po co...

lukep
08-05-2007, 21:34
W!

A mi sie srednio podoba i wizualnie i technicznie oraz sam przekaz, jak chcesz wiazac modelke, aby to wygladalo na autentycznie poruszajace to musisz sie naprawde mocno postarac... Poza tym widzialem juz podobne, analogiczne projekty, nieco dla mnie bardziej dzialajace, chocby Coum Transmission z lat 70 i wielu innych artystow z Japoni pozniej.

Zdrowko i powodzenia

schabu
08-05-2007, 21:58
ja lubię tego typu projekty - połączenie wielu technik. chociaż sam projekt mi średnio leży. myślę że przekaz zrozumiałem, ale nie trafił on do mnie. technicznie jednak jest bdb.

Bonczar
08-05-2007, 22:10
Jestem pod wrażeniem od strony technicznej tak jak kolega muflon. Myślę, że gdyby muzyka była bardziej hmmm jak w "Pile" czyli bardziej hmmm mroczna było by lepiej ale pomysł i jego wykonie bardzo mi się podoba. Jeśli chodzi o przekaz to już mniej... - ale ja się nie znam na takich rzeczach, jednemu może się podobać a drugiemu nie - o gustach się nie dyskutuje.
Pozdrawiam i życzę wielu udanych projektów.

mungo
08-05-2007, 22:33
er5 - pisałem bez ironii:)

trampek
08-05-2007, 23:22
ja nie rozumiem do konca ale gratuluje i zazdroszcze techniki