PDA

Zobacz pełną wersję : Wyniki konkursu "Zdjęcie roku 2004"



hazan
01-03-2005, 00:52
Witam – oto wyniki konkursu „Zdjęcia roku 2004”

I Miejsca
Tomasz Goliński „Stonka na talerzu” - .Link do zdjecia (http://canon-board.info/album_pic.php?pic_id=248)
Hesja „Na brzegu życia..”Link do zdjecia (http://canon-board.info/album_pic.php?pic_id=216).

II Miejsce
Seti „Lemingi”.Link do zdjecia (http://canon-board.info/album_pic.php?pic_id=198)

III Miejsce
Jacek – „Pojedynek w deszczu”Link do zdjecia (http://canon-board.info/album_pic.php?pic_id=225)

Krótka informacja dlaczego dwie prace sa na pierwszym miejscu.
Otóż zdjęcie Hesji było wyżej ocenione ale mniej osób to zdjęcie oceniała ( 34 osoby)
Zdjęcie Tomka zostało ocenione nieco niżej za to przez większą ilość osób ( 42 osoby)

Ponieważ moim zdaniem oba zdjęcia zasługują na wyróżnienie dlatego zajęły te same zaszczytne I miejsce

djtermoz
01-03-2005, 01:37
I bardzo dobrze. Nalezalo im sie (wszystkim wyroznionym). Ja bym jeszcze na czwartym miejscu dorzucil te schody niejakiego Sergi. Moze dlatego ze lubie takie minimalistyczne fotki.
A lemingi sa genialne. Seti - gdzies ty chlopie zrobil taka fotke?

hesja
01-03-2005, 14:19
widze ze wyniki konkursu na zdjecie roku 2004 nie ciesza sie wielka popularoscia :)
ale mimo to byla super zabawa!!
i ciesze sie z zajetego miejsca (choc kuriozalne to liczenie glosow hihi)

fajnie ze wygrala "fotografia" a nie "system"
tymbardziej mi milo ze znalazlem sie w tak zacnym gronie fotografistoow!

szacuneczek dla wszyyystkich 34 glosujacych na moją fotke!
no i dla reszty Canonieroow

dziekuje!
i gratuluje pozostalym

eternus
01-03-2005, 15:44
Moje serdeczne gratulacje Panowie!

muflon
01-03-2005, 16:16
Ja się również podpisuję pod gratulacjami i stuprocentowym zadowoleniem z wyników konkursu :)

Cychol
01-03-2005, 17:48
Przyjmijcie również moje gratulacje, podoba mi się i formuła konkursu, i zdjęcia, i wyniki konkursu :D

hesja
01-03-2005, 22:26
niebawem, w ramach promocji mojego sklepiku internetowego jak rowniez mojej zabawy fotografią bede organizowal konkurs foto
zwyciezca dostanie nowiutki telefon simensa!!

nie omieszkam oglosic owej imprezki i na Canon Boardzie wiec...
znowu fotografia bedzie górą!!!

nie moge sie doczekac masy ciekawych fotek!!!

oczywiscie o ile Admin zezwoli :)

p13ka
01-03-2005, 23:14
Również składam gratulacje zwycięzcom i chylę czoła :)
Wygrana w pełni zasłużona.
Pozdrawiam serdecznie i życzę kolejnych sukcesów w fotografii :)

Vitez
02-03-2005, 00:37
No to pierwsze koty poszly za płoty... teraz ruszamy z comiesiecznymi konkusami skoro szlaki przetarte? ;)

hazan
02-03-2005, 09:39
No to pierwsze koty poszly za płoty... teraz ruszamy z comiesiecznymi konkusami skoro szlaki przetarte? ;)

O jezu :) co miesiac mam robic extract z a bazy - wgrywac do accessa dane robic zapytania i wyciagac wyniki :mrgreen:

akustyk
02-03-2005, 09:46
No to pierwsze koty poszly za płoty... teraz ruszamy z comiesiecznymi konkusami skoro szlaki przetarte? ;)

O jezu :) co miesiac mam robic extract z a bazy - wgrywac do accessa dane robic zapytania i wyciagac wyniki :mrgreen:


ech... widzisz do czego Cie Microsoft wiedzie... :mrgreen:

zrobilbys to po bozemu, w SQL-u i wyniki konkuru bylyby od reki dostepne, bez paprania sie :-)

hazan
02-03-2005, 15:55
No to pierwsze koty poszly za płoty... teraz ruszamy z comiesiecznymi konkusami skoro szlaki przetarte? ;)

O jezu :) co miesiac mam robic extract z a bazy - wgrywac do accessa dane robic zapytania i wyciagac wyniki :mrgreen:


ech... widzisz do czego Cie Microsoft wiedzie... :mrgreen:

zrobilbys to po bozemu, w SQL-u i wyniki konkuru bylyby od reki dostepne, bez paprania sie :-)

Masz racje ale ze mnie taki fachowiec od SQL-a jak z koziej ...:)

muflon
02-03-2005, 16:18
Masz racje ale ze mnie taki fachowiec od SQL-a jak z koziej ...:)
W razie czego masz tu kilku ;-)

hazan
02-03-2005, 18:12
Masz racje ale ze mnie taki fachowiec od SQL-a jak z koziej ...:)
W razie czego masz tu kilku ;-)

super przy nastepnej akcji podam wam pola tabeli a wy pomozecie mi skomponowac selecta i bedzie ok

muflon
02-03-2005, 23:24
super przy nastepnej akcji podam wam pola tabeli a wy pomozecie mi skomponowac selecta i bedzie ok
Koniecznie z konkursem na najlepszą optymalizację zapytania :) I przepisaniem struktury do trzeciej postaci normalnej :mrgreen:

Jurek Plieth
03-03-2005, 09:05
Witam – oto wyniki konkursu „Zdjęcia roku 2004”...
Rozumiem, że to vox populi. A gdzie niezależne wyniki jury?

Vitez
03-03-2005, 11:05
A gdzie niezależne wyniki jury?

Przelewy z lapowkami cos sie ociagaja... czekamy jeszcze ;)

Jurek Plieth
03-03-2005, 11:20
A gdzie niezależne wyniki jury?

Przelewy z lapowkami cos sie ociagaja... czekamy jeszcze ;)
Ano, zapomniałem w jakim kraju żyję :wink:

Aszu
04-03-2005, 14:59
Ja też nic niedostałem.

seti
04-03-2005, 15:33
Lemingi były zrobione w Czersku - ruinach zamku 30 km od Warszawy :)
serdecznie gratuluję zwycięzcom i dziękuję za głosy uznania :)

Liska
05-03-2005, 23:09
ja równiez gratuluję wszystkim zwycięzcom.
Stonka jest po prostu odjazdowa!

tpop
05-03-2005, 23:12
Stonka jest po prostu odjazdowa!
Jaka stronka?

Vitez
06-03-2005, 09:01
Stonka jest po prostu odjazdowa!
Jaka stronka?

Ta z reklamami okulistow :roll: ;) .

S t o n k a - tak napisala Liska :P

Jac
06-03-2005, 09:16
bawooooo :wink: :mrgreen:

hazan
07-03-2005, 12:27
Witam – oto wyniki konkursu „Zdjęcia roku 2004”...
Rozumiem, że to vox populi. A gdzie niezależne wyniki jury?

a gdzie jest Jury - jak nie napisze postu - kto chetny do jury - kiedy obrady i jak wybieramy to nikt sie nie ruszy tylko bedzie czekał - niestety nie mam teraz duzo czasu wiec na moj post trzeba bedzie troche poczekac chyba ze .... ktos przejawi inicjatywę ?

tpop
07-03-2005, 12:34
S t o n k a
słuszna uwaga. :oops:

Tomasz Golinski
07-03-2005, 13:00
hazan, chyba powinieneś jednak sam wyznaczyć Jury, bo to jednak powinno być w miare poważnie.

Jurek Plieth
07-03-2005, 13:10
hazan, chyba powinieneś jednak sam wyznaczyć Jury, bo to jednak powinno być w miare poważnie.
To, że minął tydzień od założonego terminu, a dopiero teraz zastanawiacie się kto ma być w jury, już samo w sobie jest niepoważne :!:

p13ka
07-03-2005, 13:37
Mi spodobał się pomysł, który zgłosił Arkan w tym wątku: http://canon-board.info/viewtopic.php?t=2595


(...) uważam, że zdjęcia powinni oceniać koledzy, którzy udowodnili swoimi pracami, że znają się na fotografii, a nie jakieś "grono". Moja propozycja jest taka, aby do jury włączyć autorów 5 najlepiej ocenionych prac + 2-3 osoby zaproponowane przez administratora za całokształt działalności na forum (mogą to byc moderatorzy). Jury przewodniczyłby Hazan.

Może warto do niego wrócić :?:

hazan
08-03-2005, 17:59
hazan, chyba powinieneś jednak sam wyznaczyć Jury, bo to jednak powinno być w miare poważnie.
To, że minął tydzień od założonego terminu, a dopiero teraz zastanawiacie się kto ma być w jury, już samo w sobie jest niepoważne :!:

Jurek - możesz działać - tworzysz to forum tak samo jak Ja i inni - czemu nie wyjdzies z inicjatywa zorganizowania Jury i napiszesz ktorki schemat jak to bedzie działac ? (wiez ze łatwiej jest napisać ze cos jest niepowazne)

Pozatym nie ma żadnego "Wy" tylko jestestśmy "My" jak sobie zrobimy tak bedzie !

Jurek Plieth
08-03-2005, 23:27
Jurek - możesz działać - tworzysz to forum tak samo jak Ja i inni - czemu nie wyjdzies z inicjatywa zorganizowania Jury i napiszesz ktorki schemat jak to bedzie działac ? (wiez ze łatwiej jest napisać ze cos jest niepowazne)

Pozatym nie ma żadnego "Wy" tylko jestestśmy "My" jak sobie zrobimy tak bedzie !
Dziękuję za propozycję, ale trzeba było z nią wystąpić w momencie zakończenia konkursu, albo raczej i wcześniej, zanim zamieściłem własne zdjęcie. W wielu konkursach foto brałem udział, ale jeszcze nigdy w takim, gdzie członkowie jury brali też udział w konkursie :shock: Po drugie, to Ty jako właściciel Forum organizowałeś konkurs i nikt inny tylko Ty stworzyłeś regulamin. Słowo się rzekło, kobyłka u płota :mrgreen: Widzę bowiem, że to nie brak czasu, ale brak koncepcji, generuje to opóźnienie :wink:

Arkan
09-03-2005, 00:19
W wielu konkursach foto brałem udział, ale jeszcze nigdy w takim, gdzie członkowie jury brali też udział w konkursie
Jurek, postaraj się podejśc do tego na trochę większym luzie. W tych konkursach, w których brałeś udział było jakieś jury, którego członkowie legitymowali się jakimiś kwalifikacjami do zasiadania w jego szeregach (nie wyobrażam sobie aby była to Pani Zosia z mięsnego na rogu i jej szwagier elektryk Zenon). W naszym przypadku mamy prawo domniemywać, iż osobami mającymi kwalifikacje do oceniania naszych prac są najlepsi spośród nas - sami ich wybraliśy i ten przywilej im się należy. Ja osobiście bardzo chętnie dowiem się co koledzy robiący lepsze zdjęcia ode mnie sądzą na temat mojej pracy. Ten konkurs to bardzo fajna zabawa więc postarajmy się nie zrobić z tego kolejnej nudnej dyskusji.

Ponieważ widzę, że stworzenie tego jury to straszny problem, to chciałbym złożyć oficjalną propozycję do akceptacji:

1. Jury będzie 8-mio osobowe
Przewodniczący - Hazan
Członkowie: 2 moderatorów wybranych przez Przewodniczącego + Koledzy z TOP 5.
2. Każdy Członek Komisji ocenia każde zdjęcie od 0-5.
3. W przypadku własnych zdjęć Kolegów z TOP 5 dwa głosy przysługują Przewodniczącemu (czyli nikt nie oddaje głosu na swoje zdjęcie).
4. W wyniku głosowania wyłaniane jest 8 zdjęć - I, II, III + 5 wyróżnień.
5. Jury pisze uzasadnienie swojej decyzji do każdego zdjęcia z finałowej ósemki.

Arkan

hazan
09-03-2005, 01:39
Po drugie, to Ty jako właściciel Forum organizowałeś konkurs i nikt inny tylko Ty stworzyłeś regulamin. Słowo się rzekło, kobyłka u płota Widzę bowiem, że to nie brak czasu, ale brak koncepcji, generuje to opóźnienie

Rozumiem ze masz taki styl bycia ze wszystko krytykujesz dajac od siebie minimum ale nie uprawni cie to absolutnie do oceniani mnie i moich kompetencji. :shock:

Jurek Plieth
09-03-2005, 09:12
Rozumiem ze masz taki styl bycia ze wszystko krytykujesz dajac od siebie minimum ale nie uprawni cie to absolutnie do oceniani mnie i moich kompetencji. :shock:
Po pierwsze nie wszystkich, a tylko tych, którzy na to zasługują :mrgreen: Po drugie, co mogłem dać więcej w konkursie niż wystawienie swojego zdjęcia Zdaje się, że Ty nawet tego nie zrobileś :wink: :?:
OK, koniec konkursu, koniec jury, koniec wątku.
Howgh :!:

hazan
09-03-2005, 10:15
Rozumiem ze masz taki styl bycia ze wszystko krytykujesz dajac od siebie minimum ale nie uprawni cie to absolutnie do oceniani mnie i moich kompetencji. :shock:
Po pierwsze nie wszystkich, a tylko tych, którzy na to zasługują :mrgreen: Po drugie, co mogłem dać więcej w konkursie niż wystawienie swojego zdjęcia Zdaje się, że Ty nawet tego nie zrobileś :wink: :?:
OK, koniec konkursu, koniec jury, koniec wątku.
Howgh :!:

Moje zdjecia nie nadaja sie na konkurs dlatego ich nie wstawiam (sa słabe - zresza robie glwonie zdjecia rodzince)

Tomasz Golinski
09-03-2005, 11:14
Propozycja Arkana jest niezła (z wyjątkiem pkt.5, który mało znaczy, tzn. jury czyli kto?). Ma też wielką zaletę. Wystarczy tylko dobrze obejrzeć wyniki głosowania już zakończonego (fachowcy od SQL-a, do dzieła ;) )