PDA

Zobacz pełną wersję : The power of L Lens



Rudi
26-02-2005, 17:48
Nie żebym był sprzedającym, ale:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=43417115 :)

Tomasz Golinski
26-02-2005, 19:28
dobre, ale jakoś nie podoba mi się obrazek. troche bym inaczej to zaprojektował ;)

DoMiNiQuE
26-02-2005, 19:41
obowiazkowa koszulka dla prawdziwego onanisty sprzetowego 8)

Matias
26-02-2005, 21:02
takie koszulki to canon powinien za darmo rozdawać :)
hmmm a może rozdawał a ktośą teraz to sprzedaje? :D

kavoo
26-02-2005, 21:08
Bosz... co za paskudztwo :lol:

tpop
27-02-2005, 01:51
http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1110962

Cychol
27-02-2005, 01:57
Zobaczcie jak on to inteligentnie robi, nigdzie nie ma logo Canona i nikt się nie może przyczepić :)

Tomasz Golinski
27-02-2005, 02:03
Ciekawe czy litera "L" nie jest zastrzeżonym znakiem towarowym :D Nie zdziwiłbym się, gdyby tak było.

Matias
27-02-2005, 02:20
http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1110962

najlepsze chyba porshe ;)

Rudi
27-02-2005, 02:27
http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1110962

najlepsze chyba porshe ;)

Albo trambordżini 8)

Vitez
27-02-2005, 20:36
A zauwazyliscie w jakiej kategorii allegro umiescil te koszulki z L ? :mrgreen:
Hint: nie jest to "Odzież" 8) .

Tomasz Golinski
27-02-2005, 20:46
no to "weryfikacja aukcji"...

Kamila
27-02-2005, 21:38
Hahahahaha, nawet wiem kto jedną kupił :lol:
Pamiętaj tylko Auwo, że "onanizm sprzętowy prowadzi do impotencji tfurczej" :mrgreen:

Spontan
27-02-2005, 22:33
buahahaha faktycznie :lol:

coz moze lepsze zdjecia bedzie teraz w niej robil :lol:

Kamila
01-03-2005, 12:31
wątpię :mrgreen:

Rudi
01-03-2005, 15:12
Z pewnością wzrośnie samoocena :D

Spontan
01-03-2005, 16:51
chyba sie zawstydzil :-/
chamy z nas 8)

Auwo
01-03-2005, 18:08
:mrgreen: no comments

Spontan
01-03-2005, 18:38
bla bla bla

chyba nic sensowniejszego nie miales do powiedzenia 8)

Kamila
01-03-2005, 18:54
Auwo, zapomniałeś wspomnieć o koszulce w stopce :roll:
:mrgreen:

Auwo
01-03-2005, 20:35
bravo

Spontan
01-03-2005, 20:45
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=43417292

Jeszcze taką moze do kompletu?? :)
Profi Look :lol:
Tylko moze juz sie w stopce nie zmiescic, pomysl tez o tym ! :|

Auwo
01-03-2005, 21:01
zmiesci sie na pewno - ale jedna mi wystarczy - jeszcze jakies ale ??? jesli tak zapraszam na priv

Spontan
01-03-2005, 21:09
:lol: :lol: :lol:

Kamila
01-03-2005, 21:15
koszulka The Power Of L Lens - do kneblowania ryja popaprancom
No tak... znowu wylazło siano z butów.... :?

Spontan
01-03-2005, 21:51
gorzej jak mu siano z butów wpadnie na matryce do Canonka :( wtedy bedzie trzeba czyścić

:|

Tomasz Golinski
01-03-2005, 22:01
Panowie i Pani, rozumiem, że to Hydepark, ale może już starczy?

Kamila
01-03-2005, 22:20
no.... może ;)

dobranoc :)

Vitez
02-03-2005, 00:23
koszulka The Power Of L Lens - do kneblowania ryja popaprancom
No tak... znowu wylazło siano z butów.... :?

Qrcze... szkoda ze mnie to ominelo... bylby powod do drugiego punktu karnego :evil: .

Auwo
02-03-2005, 00:35
koszulka The Power Of L Lens - do kneblowania ryja popaprancom
No tak... znowu wylazło siano z butów.... :?

Qrcze... szkoda ze mnie to ominelo... bylby powod do drugiego punktu karnego :evil: .

mozesz mi wkleic nie ma problemu - ale daj tez karnego wszystkim ktorzy brali czynny udzial w ataku

Vitez
02-03-2005, 00:49
koszulka The Power Of L Lens - do kneblowania ryja popaprancom
No tak... znowu wylazło siano z butów.... :?

Qrcze... szkoda ze mnie to ominelo... bylby powod do drugiego punktu karnego :evil: .

mozesz mi wkleic nie ma problemu - ale daj tez karnego wszystkim ktorzy brali czynny udzial w ataku

Zacytuj czyja wypowiedz stoi na rownym lub gorszym poziomie kultury w odniesieniu do twojego "kneblowania ryja popaprancom" to wtedy nie omieszkam dac rowno i sprawiedliwie :roll: .
Mozna sie nasmiewac kulturalnie i/lub w lagodny sposob, a mozna tez i wyjechac z grubej rury sypiac sloma dookola... pomysl o tym :roll: .

Auwo
02-03-2005, 00:53
Vitez, jak zwykle masz racje :) szefie - a ze sloma przynajmniej cieplej w nogi i przynajmniej czlowiek nie przemarza do mozgu jak co niektorzy a moze raczej do miejsca na mozg.

jesli masz kaprys i chec na wlepienie mi ostrzezenia to zrob to - ********a jest ta czerwona kreseczka.
tylko mi nie pisz za chwile, ze ********e to wulgarne slowo - bo bedziuesz w wielkim bledzie - juz nauczyciele w szkolach podstawowych w klasach nauczania poczatkowego uzywaja takich slow :)

a propos nasmiewania - a jest z czego sie nasmiewac ???

pozdrawiam
Amen

tpop
02-03-2005, 00:59
juz nauczyciele w szkolach podstawowych w klasach nauczania poczatkowego uzywaja takich slow
sorry ze wtrące ale z tego akurat nie wynika ze nie jest to wulgarne :?

Auwo
02-03-2005, 01:01
juz nauczyciele w szkolach podstawowych w klasach nauczania poczatkowego uzywaja takich slow
sorry ze wtrące ale z tego akurat nie wynika ze nie jest to wulgarne :?
mialem dopisac , ze uzywaja takich slow jako okreslenie czegos fajnego itd itp - pewna pani nauczycielka powiedziala mi ostatnio, ze wyraz ten ma juz nawet swoje miejsce w najnowszym slowniku.

Tomasz Golinski
02-03-2005, 01:08
Żal mi tej nauczycielki i układających słownik. Ja zaliczam się do konserwatywnych moderatorów...

Muszę przyznać, że Twoja reakcja i we mnie wzbudza "kaprys" wstawienia ostrzeżenia. To, że inni przesadzili w naśmiewaniu się, nie oznacza, że można agresywnie atakować.

Cychol
02-03-2005, 01:09
koszulka The Power Of L Lens - do kneblowania ryja popaprancom
No tak... znowu wylazło siano z butów.... :?

Qrcze... szkoda ze mnie to ominelo... bylby powod do drugiego punktu karnego :evil: .

Sorry Vitez ale jesteś niesprawiedliwy, czerwone paseczki powinieneś już dawno dołożyć tym, którzy za wszelką cenę chcieli obrazić Auwo i wywołać właśnie taką reakcję. Zresztą gdybyś Ty był kupującym zamknął byś ten wątek już dawno kasując posty.

DoMiNiQuE
02-03-2005, 01:11
dajcie spokoj panowie i wyluzujcie...
...i tak dobrze, ze na tej koszulce nie ma napisu The white power of L Lens :shock:
;)

Auwo
02-03-2005, 01:13
Tomasz Golinski, czyli mam sobie pozwolic "wejsc na glowe"
to tak samo jakby sie ktos smial z Ciebie i Twojego podpisu.
Cos jest nie tak panie Moderatorze.

Pozdrawiam

[ Dodano: 02-03-2005 ]
[DoMiNiQuE], a powino byc The white power of red L lens :mrgreen:

Tomasz Golinski
02-03-2005, 01:16
]The white power of L Lens :shock:
;)
Taką koszulkę bym zamówił... gdybym miał taki lens ;) Tylko, że L-ki robią Japończycy ;)

[ Dodano: 02-03-05, 00:24 ]
Auwo, nie pozwolić sobie wejść na głowe, ale niekoniecznie odpisywać takim tekstem. Wszyscy uczestnicy pyskówki zostali upomnieni i to chyba starczy.

Auwo
02-03-2005, 01:29
Tomasz Golinski, zauwaz, ze i tak dlugo nie reagowalem na te bzdety - ale kazdy ma jakas granice cierpliwosci i opanowania - moja w penym momencie zostala przekroczona.

Tomasz Golinski
02-03-2005, 01:36
Zgadza się. Rozumiem, że te komentarze mogły wyprowadzić z równowagi. Dlatego proponuje zamknąć ten temat.

Auwo
02-03-2005, 01:38
w pelni sie z Toba zgadzam

amotax
02-03-2005, 01:45
Vitez

jesli masz kaprys i chec na wlepienie mi ostrzezenia to zrob to - ********a jest ta czerwona kreseczka.
tylko mi nie pisz za chwile, ze ********e to wulgarne slowo - bo bedziuesz w wielkim bledzie - juz nauczyciele w szkolach podstawowych w klasach nauczania poczatkowego uzywaja takich slow :)



sorry Panowie:
-kultura jest JEDNA
-słoma też
- i NIE TRZEBA swoich dzieci do Takich szkół wysyłać
- i NIE TRZEBA po takich argumentach przechodzić do porządku dziennego ani przyjmować ich jako swoje własne...

Kamila
02-03-2005, 08:15
Wiem, że wcześniej zagalopowałam się... mogłam zostawić tylko swój pierwszy post. Nie wspominać o koszulce w stopce, ale tego już nie zmienię. Natomiast jeżeli chodzi o moją reakcję na to co Auwo miał napisane w stopce to nie żałuję jej i prawdę mówiąc miałam jeszcze ochotę coś tam o mózgu wspomnieć ;)
Znam Auwo bardzo długo i wiem, że kawał hmmm :roll: mało kulturalnego człowieka z niego. Kiedyś pojechał ostro po mnie tylko z tego powodu, że mieszkam w Niemczech, bo według niego każdy kto mieszka w Niemczech jest "zniemczonym Polaczkiem"....
Jeżeli uważacie, że go obraziłam to możecie mi dać ostrzeżenie, jest mi to obojętne, ale mam małą prośbę, żeby w tabelce "powód" dopisać dlaczego była taka moja reakcja, bo nie chcę być źle odebrana, bo przecież normalnym ludziom takich rzeczy nie mówię...

Ale z drugiej strony to jest hyde park i różne dyskusje są tu prowadzone ;) w innych działach tego nie będzie, bo na szczęście na tym forum istnieje opcja "ignoruj" :)

P.S. Vitez nie przejmuj się, jestem pewna że prędzej czy później druga okazja się nadarzy :)

Czacha
02-03-2005, 08:43
jak dzieci z przedszkola... wstydzcie sie
a ty vitez skoncz straszyc czerwonymi krececzkami.... idz je wystaw na allegro albo cos...

nie wolno pisac ryj, **** czy fiut? dzizaz... od kiedy to przestepstwo? bulwersuja cie takie slowa?

rece opadaja po prostu...

[ Dodano: 2005-03-02, 07:45 ]
ooops... napisalem zakazane slowa - dostane czerwona kreseczke...

Auwo
02-03-2005, 10:08
Kamila, moze juz przestan dolewac oliwy do ognia - bo nie ma to najmniejszego sensu. Co do naszej znajomosci to nie powiedzialbym abysmy sie znali, a co dopiero dlugo.
I nie pisz takich farmazonow zeby sie teraz wybielic. Zaczynasz po kims jezdzic a teraz w tyl zwrot i strzalka tylnymi drzwiami. Mam wielu znajomych ktorzy mieszkaja w Niemczech i innych krajach i absolutnie mi to nie przeszkadza - tamta sprawa dotyczyla tylko i wylacznie Twojej osoby - wiec nie uogolniaj.

Czacha, :mrgreen:

chyba bedzie trzeba zaczac pisac ą i ę , uch i ach zeby kresek nie zbierac :)

odnosze wrazenie , ze Vitez byl w szkole przesladowany przez swoich rowiesnikow tzn byl tym kolesiem ktory dostawal cyrklem po glowie, a teraz za wszelka cene usiluje sie odgryzc - ale to nie sa juz ci sami koledzy co w szkole.

pozdrawiam

Kamila
02-03-2005, 10:17
Auwo, nie próbuję się wybielić, przecież napisałam, że nie żałuję tego co napisałam :) Wcale nie uogólniam, te słowa nie dotyczyły tylko mnie :) mam jeszcze cytaty z zanzibarium :) no ale nieważne...
Pół roku może i długo, może i krótko jak kto woli :)

Bez odbioru ;)
P.S. Nie musisz się ukrywać, bo ja już skończyłam :)
P.S.2 A teraz "ignoruj" żeby Twoich głupot nie czytać :)

Spontan
02-03-2005, 10:39
no i sie wszyscy pokłócili... masz ci los :) :) :)

Tomasz Golinski
02-03-2005, 11:24
nie wolno pisac ryj, **** czy fiut? dzizaz... od kiedy to przestepstwo? bulwersuja cie takie slowa?

Jest to po prostu niekulturalne... i jako przejaw chamstwa, jest sprzeczne z regulaminem.

Vitez
02-03-2005, 14:15
nie wolno pisac ryj, **** czy fiut? dzizaz... od kiedy to przestepstwo? bulwersuja cie takie slowa?

Jest to po prostu niekulturalne... i jako przejaw chamstwa, jest sprzeczne z regulaminem.

I wlasnie dizwi mnie ze Moderator Czacha sam nie zna regulaminu. Slownictwo moze byc rozne, ale zastosowane wobec innych osob jest juz chamstwem... a o chamstwie jest wyrazny punkt w regulaminie.

Btw Auwo pseudosmieszne proby jezdzenia po czyims dziecinstwie tez sa chamskie wiec daruj sobie :roll: .

Auwo
02-03-2005, 15:52
Vitez, sorry

a propos chamskich odzywek w stosunku do innych osob :)
moj podpis nie byl skierowany do zadnej osoby bezposrednio - nie wiem skad takie oburzenie u pewnej forumowiczki.

proponuje zamknac watek - ta dyskusja jest bez sensu i do niczego nie doprowadzi i proponuje rowniez aby wszelkie sprawy nie zawiazane z tematyka forum zalatwiac na priv :)

pozdrawiam