PDA

Zobacz pełną wersję : Warszawa - tarasy widokowe ...?



meian
22-04-2007, 14:40
witam,

Może ktoś z Was zna jakąś ciekawą miejscówkę/taras widokowy/dach... skąd można pstryknąć parę fot szkła i betonu w W-wie?
Oczywiście pomijając kultowy taras PKiN! ;)

Ps. Mam nadzieję że temat się nie powtarza, jeżeli tak z góry przepraszam, nie miałem czasu na przeszukanie forum... :|


pozdr,
m

Vitez
22-04-2007, 16:02
http://www.merlin.com.pl/frontend/browse/product/1,509719.html;jsessionid=BED01A21B4812C8967E7B26AC 41C6B24.LB2

W poniedzialek ide kupic 8)

meian
22-04-2007, 16:20
hej Vitez,

to już widziałem, kolega składał ten nr, nic specjalnego...
W zasadzie to samo możesz dostać w pkt info przy schodach ruchomych na Starym Mieście

m

Mac
25-04-2007, 14:00
Twój pomysł jest ciekawy, warto o nim pomyśleć. Kiedyś Mungo sugerował coś podobnego. Pogadam z kolegami, może coś uda się wymyśleć.

Avadra_K
25-04-2007, 14:09
witam,

Może ktoś z Was zna jakąś ciekawą miejscówkę/taras widokowy/dach... skąd można pstryknąć parę fot szkła i betonu w W-wie?
Oczywiście pomijając kultowy taras PKiN! ;)

Ps. Mam nadzieję że temat się nie powtarza, jeżeli tak z góry przepraszam, nie miałem czasu na przeszukanie forum... :|


pozdr,
m

Masz np. wieżę widokową przy kościele Św. Anny na Krakowskim Przedmieściu, ewentualnie dach Biblioteki uniwersyteckiej (Wisła, Stare miasto, Powiśle z tamtąd widać):rolleyes:

Zbig
29-04-2007, 23:43
Jeżeli nie ma to być tylko "z góry", to polecam okolice Politechniki/placu Konstytucji oraz plac Bankowy (nocą). Również centrum z drugiego brzegu jest interesująca - np. od Świętokrzyskiego. No i Złote Tarasy of course.

W przypadku wyższych kondygnacji, próbowałbym wpakować się w któryś biurowiec. Rzadko gdzie można wleźć bez przepustki, ale popróbowałbym. Niżej to np. wiadukt przy centralnym (czy tam można wejść!?), trochę sklepów w centrum, może wieża jakiegoś kościoła (np. stare miasto).

Wiem, że trochę naokoło odpowiedziałem, ale starałem się coś wymyśleć naprędce. Jakbym miał jakiś namiar na konkretne wysokości, to dam znać, bo też byłem swego czasu zainteresowany tym tematem.

Pozdrawiam, Zbyszek