PDA

Zobacz pełną wersję : Czy Canon produkuje jeszcze analogi?



IX.
13-04-2007, 18:39
Czy Canon produkuje jeszcze analogi, czy też trwa tylko wyprzedaż zapasów?

thorin
13-04-2007, 23:27
Myśle ze Canon tak szybko nie odda rynku kliszakow, ma dwa body amatorskie (300x, 3000v), jedno semi pro (30v) i dwa korpusy profesjonalne (1v, 3) w tej chwili na rynku. Na stronie Canon camera museum tez nie widac by pisalo pod nimi "discontinued"

http://www.canon.com/camera-museum/camera/f_camera.html

wniosek z tego chyba jasny ;)

Kolekcjoner
13-04-2007, 23:58
Produkują i w zeszłym roku sprzedaż analogów nawet im wzrosła :).

oxeno
16-04-2007, 15:29
Co ciekawe to jakiś czas temu była promocja w Fotojoker'ze , że przy kupnie Canon'a 400D dostawało się 300 (analogową) za 1pln, tak jak by sie pozbywali asortynemtu. Dwa podobna akcję miał chyba Jessop w UK.
Żadnych innych informacji na temat zaprzestania Canon nie podawał a dodatkowo jak przedmówa pisał analogowa sprzedaż wzrosła.... :) :)

thorin
16-04-2007, 15:41
Co ciekawe to jakiś czas temu była promocja w Fotojoker'ze , że przy kupnie Canon'a 400D dostawało się 300 (analogową) za 1pln, tak jak by sie pozbywali asortynemtu. Dwa podobna akcję miał chyba Jessop w UK.
Żadnych innych informacji na temat zaprzestania Canon nie podawał a dodatkowo jak przedmówa pisał analogowa sprzedaż wzrosła.... :) :)

no a co Ty bys zrobil z aparatem ktory siodmy rok zalega na magazynie ? ;)

Takie same promocje byly z sony + minolta, i z nikonem pewno tez, zabawne kiedy chwytasz do reki stary numer NG to mozna znalezc reklamy 300 tki, owy cud kosztowal wtedy tyle co dzis nowa 350tka.

oxeno
16-04-2007, 18:45
Dokładnie :)
Ja mam kolekcje NG z lat 80/90 i tam figuruja takie rodzynki jak F-1, F-1 NEW, T-90, T-70 oraz białe obiektywy z czerwonym paskiem :)

Wczoraj widziałem w Fotojokerze Canon 300X z jakiś okietywem za 799pln .....

malkontent
24-04-2007, 19:41
Co ciekawe to jakiś czas temu była promocja w Fotojoker'ze , że przy kupnie Canon'a 400D dostawało się 300 (analogową) za 1pln, tak jak by sie pozbywali asortynemtu. Dwa podobna akcję miał chyba Jessop w UK.
Żadnych innych informacji na temat zaprzestania Canon nie podawał a dodatkowo jak przedmówa pisał analogowa sprzedaż wzrosła.... :) :)

Hehehe
Sam się załapałem na tę promocję.
Dokupiłem 300 z myślą o odsprzedaży, co też szybko uczyniłem.