PDA

Zobacz pełną wersję : [battle] Marki k/W-wy - Cegielnia



amper
07-04-2007, 18:07
Witka,
wyzywam wszystkich uczestniczących w dzisiejszym plenerku w cegielni na bitwę, na najlepsze zdjęcie z modelką, ewentualnie modelem :D

czas na wysłanie zdjęcia do 11.04.2007 godzina 20oo

mam nadzieje że większość podejmie rękawice

Pozdrawiam

ZGŁOSZENI:
1. Amper :D
2. Esteper
3. Suchy
4. Mungo
5. CoNic
6. Jatzzek

esteper
07-04-2007, 18:13
Przyjmuję wyzwanie... Ale ja to przy Twoich wymiękam :(

amper
07-04-2007, 18:13
proszę Cię, na mały monitorku wszystko wygląda dobrze :D gorzej w domu, na kompie :neutral:

p.s. i jeszcze trzeba dobrze wybrać to jedno, najlepsze

jatzzek
07-04-2007, 18:18
Ale ile zdjec mozna wyslac?

Esteper powiedz mi, czy na tym zdjeciu ogolnym (na ktorym sa wszyscy uczestnicy pleneru...oprocz mungo) korygowales znieksztalcenia po bokach produkowane przez tego Zenitara 16mm? A jesli tak,to jakim softem?

amper
07-04-2007, 18:19
Ale ile zdjec mozna wyslac?

oczywiście tylko to jedno, najlepsze, będzie trudniej :D

suchyHc
07-04-2007, 18:21
A wchodze :]


Zróbmy termin dziś do 22:00 !!!!!

amper
07-04-2007, 18:41
dajmy wszystkim szanse

esteper
07-04-2007, 18:47
Esteper powiedz mi, czy na tym zdjeciu ogolnym (na ktorym sa wszyscy uczestnicy pleneru...oprocz mungo) korygowales znieksztalcenia po bokach produkowane przez tego Zenitara 16mm? A jesli tak,to jakim softem?

Nie nic nie korygowałem, niestety bardzo słabo zagina na cropie.

suchyHc
07-04-2007, 20:23
Nie nic nie korygowałem, niestety bardzo słabo zagina na cropie.

Dlatego troszke słabe efekty daje m42 fisheye z cropem. Tu musi byc jeszcze ze dwa milimetry ogniskowej mniej (przed przeliczeniem).

mungo
07-04-2007, 20:51
OOO:D Ja zdjęć z modelkami mam malutko, ale coś się tam znajdzie;) To do kiedy termin? Bo jest mecz[barcelona vs zaragozza] i mogę przegapić deadline;)

esteper
07-04-2007, 20:55
Dlatego troszke słabe efekty daje m42 fisheye z cropem. Tu musi byc jeszcze ze dwa milimetry ogniskowej mniej (przed przeliczeniem).

Dlatego trzeba kupic Peleng 8/3,5 :D

amper
07-04-2007, 21:09
OOO:D Ja zdjęć z modelkami mam malutko, ale coś się tam znajdzie;) To do kiedy termin? Bo jest mecz[barcelona vs zaragozza] i mogę przegapić deadline;)

czas na wysłanie zdjęcia do 11.04.2007 godzina 20oo

CoNic
07-04-2007, 21:55
czas na wysłanie zdjęcia do 11.04.2007 godzina 20oo

Szkoda, że cały czas siedziałeś mi w kadrze, bo może miałbym coś do wysłania ;-) Dopiszcie mnie, może się wyrobię :-)

esteper
07-04-2007, 21:56
Szkoda, że cały czas siedziałeś mi w kadrze, bo może miałbym coś do wysłania ;-) Dopiszcie mnie, może się wyrobię :-)

Nie zawsze bo czasem robił za statyw do blendy :D

CoNic
07-04-2007, 22:05
Nie zawsze bo czasem robił za statyw do blendy :D

No ba, na wszystkich tych zdjęciach modeli mają zamknięte oczy ;)

esteper
07-04-2007, 22:31
No ba, na wszystkich tych zdjęciach modeli mają zamknięte oczy ;)

To może u Ciebie :p U mnie na zdjęciach mają otwarte :D

mungo
07-04-2007, 22:34
Jak któraś widziała CoNica to odruchowo zamykała oczy;) Zresztą tak jak wszyscy;)

amper
07-04-2007, 22:40
Szkoda, że cały czas siedziałeś mi w kadrze, bo może miałbym coś do wysłania ;-) Dopiszcie mnie, może się wyrobię :-)

no i się doigrałem, już nigdy nikt mnie na zdjęcia nie zabierze
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

esteper
07-04-2007, 22:43
no i się doigrałem, już nigdy nikt mnie na zdjęcia nie zabierze
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Nie przesadzaj, to przed Tobą one się otworzyły, więc koniecznie będziesz musiał jeździc :p

jatzzek
07-04-2007, 23:30
No dobra czasu niet ale mozecie skreslic z listy... te znaki zapytania przy moim nicku. Znaczy sie wchodze :)

amper
09-04-2007, 17:28
Jatzzek - witamy na pokładzie :)

ja już wysłałem zdjęcie

Powodzenia :)

mungo
10-04-2007, 19:51
To ja także wysłałem swoją fotę. Pozdrawiam!

esteper
11-04-2007, 17:13
Właśnie wysłałem swoje foto :)

suchyHc
11-04-2007, 17:26
Ja obrabiam ;)

jatzzek
11-04-2007, 17:29
wlasnie poooszlooo :smile:

suchyHc
11-04-2007, 17:40
Ja sie nie moge zdecydowac...

Poohutch
11-04-2007, 17:41
ale gdzie można te fotki zobaczyc i zagłosować? Jeszcze nie do końca kumam jak battle cage działa

suchyHc
11-04-2007, 17:43
Dzis o 20:00 beda na tym podforum :)

Poohutch
11-04-2007, 17:55
Aha, to nic dziwnego, że nie mogłem znaleźć. Dzięki

suchyHc
11-04-2007, 19:08
Wyslalem, ale do konca sam ze soba walczylem o to, ktora fote wyslac ... Chyba Amper mial jedna dobra fote i stad tak battle wyglada ;)

amper
11-04-2007, 19:16
jedną i tylko jedną resztę miał do bani :) tak słyszłem

esteper
11-04-2007, 20:32
jedną i tylko jedną resztę miał do bani :) tak słyszłem

No marne miał :p Widziałem kilka zdjęc, ale normalnie nic mnie zachwyciło ;)
Amper ma na bank pierwoje miejsce...

mungo
11-04-2007, 20:44
Wszystko ładnie, pięknie, ale gdzie ankieta?!;)

esteper
11-04-2007, 20:54
Wszystko ładnie, pięknie, ale gdzie ankieta?!;)

Może to już nie jest forum onanistów (tylko) sprzętowych ;) Hehehehe

Tomasz1972
11-04-2007, 21:12
http://www.canon-board.info/showthread.php?t=21279

suchyHc
11-04-2007, 22:07
Widać wyraźną dominację zdjęcia w którym głównym elementem kadru jest ciężarówka - forum dla prawdziwych mężczyzn :mrgreen:

esteper
11-04-2007, 22:10
A może gdy oddawali głosy to stały nad nimi ich kobiety :p

mungo
11-04-2007, 22:48
Hmm... odnoszę wrażenie, że za bardzo się zonanizowaliście tymi lampami;) 11 rulez:D Inne takie zbyt jasne, zbyt dosłowne. 11 ma coś w sobie. Jest taka industrialna, piękna modelka, i w ogóle:D

jatzzek
11-04-2007, 23:02
ej mungo ale o co ci chodzi z tym 11??? sie znaczy ktory numer zdjecia?

mungo
12-04-2007, 15:55
No jakby nie patrzec, 11 to numer zdjęcia;)

esteper
12-04-2007, 16:01
Ale w walce jest mniej zdjec :p

jatzzek
12-04-2007, 16:16
Wlasnie dlatego zastanawiam sie jak dlugo mungo zamierza byc taki tajemniczy 8)

moze moja przegladarka jest kopnieta ale ja widze tylko 7 zdjec :)

esteper
12-04-2007, 16:20
moze moja przegladarka jest kopnieta ale ja widze tylko 7 zdjec :)

No to wychodzi na to że z moją też jest coś nie tak :p

Nie wiem jak tych zdjec nie policzę to za nic mi nie wychodzi 11 ;)

jatzzek
12-04-2007, 16:23
A wiem o co chodzi! Robiac konwersje z systemu dwojkowego na dziesietny wychodzi, ze 11 to po prostu 3. Kurde mungo ale z ciebie szyfrator :wink:

esteper
12-04-2007, 16:26
W ten sposób to mogło by się i zgadzac... Ale mógł dac podpowiedź uzupełniając od lewej zerami :p

suchyHc
12-04-2007, 20:31
Amper, mam wrażenie, że Twoja fota przez obróbke straciła ostrość - hęę? :p

mungo
12-04-2007, 21:03
Panowie, przepraszam. Coś mi się porąbało. Mówiąc 11 miałem na myśli 7;)

amper
12-04-2007, 21:13
Amper, mam wrażenie, że Twoja fota przez obróbke straciła ostrość - hęę? :p

straciła :-| w sumie nie wiem z jakiego powodu :?
no nic moja wina ze się nie przyjrzałem

jatzzek
12-04-2007, 21:20
A ja sie ciesze ze wzialem fullfrejma i jakis stary przeterminowany film z lodowki... oplacilo sie :)

suchyHc
12-04-2007, 21:47
straciła :-| w sumie nie wiem z jakiego powodu :?
no nic moja wina ze się nie przyjrzałem

Wygląda na strate ostrości spowodowaną zmniejszaniem. Założę się, że nie wyostrzałeś po zmniejszeniu :)

amper
12-04-2007, 21:54
Wygląda na strate ostrości spowodowaną zmniejszaniem. Założę się, że nie wyostrzałeś po zmniejszeniu :)

możliwe :sad:

suchyHc
12-04-2007, 22:07
możliwe :sad:

Głowa do góry :) Odrób ćwiczenia z wykładów Janusza Body o ostrzeniu :wink:

Mogę powiedzieć, która fota jest moja, czy to zabronione regulaminem?? Co prawda nie ma najmniej głosów, ale tragicznie mało :D

Mam zupełnie inny gust niż gremium forumowe - mi najbardziej podoba sie zdjecie ktore grzeje tyly... hmmm...

Tomasz1972
12-04-2007, 22:10
Mogę powiedzieć, która fota jest moja, czy to zabronione regulaminem??

Będzie dyskwalifikacja , gdyż głosujemy anonimowo na anonimowe foty , a nie na autora .

Po 18-04-2007 at 21:12 się możesz ujawnić :):):)

mungo
12-04-2007, 22:16
Głosy jak głosy. Ja liczyłem na komentarze coo do zdjęć. A żadnych nie widzę;(

suchyHc
12-04-2007, 22:17
:D:D:D

Tomasz1972: Co za czujność!! :mrgreen: Dzieki za wyjasnienie :)

A mogę w takim razie powiedzieć, ktora modelka mi sie najbardziej podobala i ktory jej profil??? Czy to tez bedzie dyskwalifikacja??? :twisted: :twisted: :twisted:
................


Głosy jak głosy. Ja liczyłem na komentarze coo do zdjęć. A żadnych nie widzę;(

Powiedz ktore Twoje, to skomentuje :twisted: ;-)

mungo
12-04-2007, 22:19
Skomentuj wszystkie;) A to nie widać które moje?;) Suchy - ja wiem, które to twoje i tak;)

suchyHc
12-04-2007, 22:21
Zara wszystkie objade :)

A zastanawialem sie nad wrzuceniem tego :
http://onephoto.net/info.php3?id=397680

jak to lezy wam? :)

amper
12-04-2007, 22:38
Zara wszystkie objade :)

A zastanawialem sie nad wrzuceniem tego :
http://onephoto.net/info.php3?id=397680

jak to lezy wam? :)

ta ramka :x

esteper
12-04-2007, 22:44
Zara wszystkie objade :)

A zastanawialem sie nad wrzuceniem tego :
http://onephoto.net/info.php3?id=397680

jak to lezy wam? :)

Było dac tylko pół twarzyczki :p

suchyHc
12-04-2007, 23:05
ta ramka :x

Tez mi sie nie podoba, ale juz polaczylem warstwy i mi sie nie chcialo zaznaczeniami mazać. A jak kadr wam lezy?

esteper
12-04-2007, 23:24
Patrz w górę (post nad Twoim) :p

suchyHc
13-04-2007, 06:34
Chciałem całe usta i nie chciałem dokładnie pół, bo takich fot na onephoto jest pół tysiąca ;)

jatzzek
13-04-2007, 07:44
Głosy jak głosy. Ja liczyłem na komentarze coo do zdjęć. A żadnych nie widzę;(

Dobra wiec ja troche pokomentuje:

Zdjecia 3,5,6 w mojej nomenklaturze nazywaja sie "buzki". Takie zdjecia prawie zawsze "podobaja sie" w takim sensie, ze o ile model/modelka nie odstraszaja swoja aparycja, to sa mile dla oka. Problem z tymi zdjeciami jest jednak taki, ze sa banalne. Tak jak banalem jest stwierdzenie, ze jasny obiektyw jest lepszy od ciemnego. Tego typu "fotek" sa tony i po prostu trzeba miec naprawde jakis przekonujacy argument (cos w stylu Dragan) zeby zawiesic na nich oko dluzej niz na 3 sekundy. Generalnie sa dobre technicznie (no moze w 3 swiatlo jest zbyt "plaskie", a w 5 za bardzo kontrastowe...ale to takie czepialstwo) i najlepiej wypada 6.

Zdjecie 4: po lewej stronie prawie 1/3 kadru zajmuje "cos" bialego i nieostrego. Pytanie po co? Po prawej stronie w kadr wchodzi cos zielonego. Moze to tylek Kermita? To zdjecie mogloby miec cos w sobie, gdyby bardziej zadbac o rozne detale (moze z innego miejsca zrobic, moze troche zaciesnic kadr..no ale wtedy zrobilaby sie "buzka").

Zdjecie 2: Intencja byla drapiezna. Ale jesli tak, to po co ta lagodnosc kontrastow? Moze trzeba bylo byc bardziej zdecydowanym (skoro juz sie szopuje) i jakos odwazniej podzialac, tak zeby kolorystyka i tonacja zdjecia wspolgraly z emocja jaka niesie ze soba glowny temat? To takie moje swobodne przemyslenia... po prostu odczuwam taki dysonans. Nie mowie o braku ostrosci, bo to jest najmniej istotne zagadnienie (wiele bardzo dobrych zdjec, ktore mialem okazje widziec (szczegolnie BW), jest po prostu nieostrych). Super poza, super kadr, kompozycyjnie ok... tylko ta powsciagliwosc w kontrastach... naprawde dobre zdjecie.

Zdjecie 1: bardzo dobre w sensie kompozycyjnym (moze troche za mocno "pojechane"w lewo). Spokojne, cieple... mile zdjecie. Po prostu dobre! Najlepsze, ze jak pokazalem to zdjecie mojemu koledze, to ten powiedzial "no byloby dobre gdyby to po lewej bylo ostre" :) I jak tu z ludzmi dyskutowac?

Zdjecie 7: swietna kompozycja! Chlodna kolorystyka nadaje "dziwnego" klimatu. Delikatnosc pozy modelki w polaczeniu z brutalna kratownica ciezarowki daje swietny efekt. Na to zdjecie moge patrzec i patrzec i sie nie znudzic. Moze troche za bardzo przepalone piersi... ale co tam defekty tez moga byc elementem "klimatu". Przypomina troche basniowe historie o porwaniu ksiezniczki przez potezna i silna bestie... a moze ona umarla na tym metalicznym cielsku, moze zostala zlozona w ofierze? No wiecie takie dziwne mysli przychodza czlowiekowi do glowy jak tak sobie patrzy na to zdjecie... znaczy to, ze jest intrygujace! Czyli super!

michalab
13-04-2007, 14:56
Ponieważ zupełnie nie znam się na portretach i sam nie umiem ich robić, moja ocena będzie jeszcze bardziej subiektywna i nieprofesjonalna niż zwykle.
3., 4., 5., 6. to dla mnie porażki. Nieciekawe kadry, nieciekawe oświetlenie, nieciekawe tło, ogólnie bez wyrazu. Jak dla mnie to nadają się do serwisu randkowego.
1. Tu przynajmniej kadr jest OK i światło lepsze, ale zdjęcie nadal nieciekawe.
2. Szkoda, że ostrość nie tam gdzie trzeba i wg mnie zbyt ciasne. Jest dynamika, jest przyjemna tonalność.
7. Jest jakiś pomysł i też jest jakaś dynamika i przyjemna tonalność, ale ciężarówka przytłacza modelkę i skóra modelki wygląda na przepaloną tyle, że potem przyciemnioną.

jatzzek
19-04-2007, 12:06
mungo chciales dyskusji o zdjeciach i co?

cisza

poniewaz konkurs juz rozstrzygniety, to ja pochwale sie swoimi wynikami z pleneru:

Plener - Cegielnia (http://www.igf.fuw.edu.pl/~dora/fotokreatywni/cegielnia/)

michalab
19-04-2007, 12:45
mungo chciales dyskusji o zdjeciach i co?

cisza

poniewaz konkurs juz rozstrzygniety, to ja pochwale sie swoimi wynikami z pleneru:

Plener - Cegielnia (http://www.igf.fuw.edu.pl/~dora/fotokreatywni/cegielnia/)
Dopiero teraz się zorientowałem, że komentowałeś zdjęcia z battle, w którym sam startujesz. Czy to jest fair?

Do tego swoje skomentowałeś jako świetne, tłumacząc co autor miał na myśli, a po innych pojechałeś. Tu już na pewno nie jest fair. Czy tylko dla mnie?
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
A zdjęcia, fajne. Ze zdjęć z tą konkretnie modelką, to z battle akurat najmniej mi się podoba.

amper
19-04-2007, 12:48
Dopiero teraz się zorientowałem, że komentowałeś zdjęcia z battle, w którym sam startujesz. Czy to jest fair?

Do tego swoje skomentowałeś jako świetne, tłumacząc co autor miał na myśli, a po innych pojechałeś. Tu już na pewno nie jest fair. Czy tylko dla mnie?

mnie osobiście to nie razi :neutral:
po moim też trochę pojechał, ale czy muszę brać to do siebie, nie zgadzam się z tym do końca
kontrasty są ok, takie jakie miały być

p.s.
jego zdjęcie jest zdecydowanie najlepsze z pozostałych (choć mi osobiście, zamierzone, prześwietlenia się nie podobają)

jak bym dał b&w to bym wygrał:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

michalab
19-04-2007, 12:49
Którego zdjęcia byś nie wybrał, to byś wygrał chyba.

suchyHc
19-04-2007, 12:49
mungo chciales dyskusji o zdjeciach i co?

cisza

poniewaz konkurs juz rozstrzygniety, to ja pochwale sie swoimi wynikami z pleneru:

Plener - Cegielnia (http://www.igf.fuw.edu.pl/~dora/fotokreatywni/cegielnia/)

No Ja niestety nie mam za bardzo czym się chwalić - strata 420ex rozwaliła mnie lekko psychicznie i nie mogłem się skupić na zdjęciach. No i uważam, że robienie zdjęć w pare aparatów jednej modelce jest troche poronionym pomysłem, a nie mogłem znalezc czasu na pobycie samemu z ktorakolwiek modelka - raczej zostawalem pare razy sam pilnowac tobołków :p

Na szczęście udało mi się naprawić 420ex i zaoszczędzić pracy serwisowi z Żytniej (nikt inny nie chciał się podjąć naprawy)... Krzyknęli mi 460 zeta za jej naprawe, więc sie razem pośmieliśmy i usiadłem do lutownicy ze znajomym. Wszystko dobrze się skończyło :)

Co do zdjęć:
1) Bardzo rysunkowa - jak dla mnie przesadzona z obróbką.
2) Tu szkoda ostrości w zdjęciu, bo poza tym detalem jest dobre
3) Nie bede oceniał, bo to moje.... wiem, wiem nie jest za dobre.
4) Ani to portret, ani nie wiem co. Słabe kompozycyjnie przede wszystkim.
5) Troche jak z magazynu "Olivia" i wcale nie mówię tego w formie negatywu.
6) Ciekawe, modowe. Tylko jakby ze skórą coś się Julce stało - czy to wynik obróbki?
7) Najciekawsze zdjęcie. Wyłoniło się z reszty wyraźnie. Widać tu, że wszyscy bardziej traktowali ten plener jako zdjęcia dla modelek, a to jest dla fotografa :)

Przyznacie się, które zdjęcia są wasze?? :) (Amper: Ciebie o to nie proszę, żebyś się nie denerwował :-P )

michalab
19-04-2007, 12:50
mnie osobiście to nie razi :neutral:
po moim też trochę pojechał, ale czy muszę brać to do siebie, nie zgadzam się z tym do końca
kontrasty są ok, takie jakie miały być
To nie chodzi o urażenie innych autorów, ale o sugerowanie głosującym.
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
Po końcu battle byłoby OK.

amper
19-04-2007, 12:59
no to i moja ocena:
1. prze kolorowane
2. moje: ostrość siadła
3. ot pstryk, chyba tak troszkę bez pomysłu, kadr niechlujny, niebo... mz najsłabsze szdjęcie w batalii
4. zm ogólnie lepsze od zdjęcia nr 3 (coś z ustami nie gra)
5. autor nie powinien pokazywać zdjęcia którego autorka by nie chciała publikować, takie są moje odczucia co do tego zdjęcia (aparat)
6. cieplutkie, jest ok, mogło być troszkę ciemniejsze
7. najlepsze z prezentowanych, kadr, poza kolorystyka... na duży minu prześwietlenia (biust, czoło)

pozdrawiam

Artur

esteper
19-04-2007, 13:00
N
6) Ciekawe, modowe. Tylko jakby ze skórą coś się Julce stało - czy to wynik obróbki?

Do tego zdjęcia się przyznaję :) A co się stało ze skórą ? Nie wiem, podejrzewam o to własnie obróbkę :p Przemieszanie dwóch warstw, kolorowej i B&W.

Ale przynajmniej nie jestem ostatni (chyba) :p

amper
19-04-2007, 13:01
Amper: Ciebie o to nie proszę, żebyś się nie denerwował :-P

wrrrr:mrgreen:
moja dwójka oczywiście

esteper
19-04-2007, 13:07
No to teraz czas na opinie o zdjęciach
1. Jak dla mnie zbyt dużo czerwonego
2. Ekstra gdyby nie ta (nie)ostrośc :p
3. GO jest ok, ale mi osobiście nie pasuje poza
4. Duże hmm... Z innego miejsca ujęcie chyba by dało lepszy efekt
5. Wiatr zagrał super, tylko no niestety Amper już o tym wspomniał
6. To to w ogóle jakieś tandetne :p;) Miało byc mocno kontrastowe, jest, ale coś spi...liłem
7. Kadr i tonacja super... Przepalenia ? Dodają uroku :)

CoNic
19-04-2007, 14:31
Ten gniot nr. 5 to mój :-) Szczerze mówiąc zgłosiłem się do tej bitwy trochę na wyrost, nie oglądając wcześniej zdjęć na monitorze i kiedy chciałem coś wystawić to okazało się, że trochę fajniejsze kadry musiały wypaść ze względu na mydło. Obróbka też do d..y bo mi urlop odwołali i miałem na nią tylko 15 minut :-)

Tak się próbuję usprawiedliwiać :lol:

Edit:

Ja się swojego aparatu na zębach nie wstydzę :-P

jatzzek
19-04-2007, 14:56
michalab juz odpowiadam, bo twoje pytania tego wymagaja:

zanim zrobilem jakikolwiek komentarz przeczytalem regulamin battle. i sie do niego zastosowalem, m.in. nie ujawnilem, ktore zdjecie jest moje w trakcie trwania battle. poniewaz mungo prosil o jakis komentarz, a nikt sie nie odzywal, to stwierdzilem, ze moze warto otworzyc dyskusje na temat samych zdjec, a nie na temat pleneru jako takiego. wiec sie wypowiedzialem. a to ze nie potrafie byc niestronniczy, to co ja na to poradze? po prostu najbardziej podobalo mi sie moje zdjecie i nie potrafilem tego zakamuflowac w moim komentarzu. zauwaz ze moje wypowiedzi nie wygladaly tak, ze zdjeciom z przedzialu 1-6 poswiecilem 3 slowa, a na temat swojego zdjecia napisalem epopeje. nad kazdym probowalem sie skupic. czy to jest fair zeby zachwalac swoje... sadze, ze nie ma w tym nic zlego, jesli nie podkresla sie kim jest autor (albo czy etyczne jest zaglosowanie na samego siebie? regulamin na to zezwala...i ja zaglosowalem na siebie). zapewniam cie, ze potrafie tez zachwalac innych. sam sie przyznales, ze zauwazyles, kto jest autorem zdjec dopiero teraz, czyli zdaje sie moje rzekome sugerowanie, ze 7 jest mojego autorstwa nie podzialalo.
podsumowujac: sadze ze nie naruszylem regulaminu battle, a jesli pytasz o etyke, to staralem sie jak moglem naprawde rzeczowo podyskutowac o zdjeciach. jesli bylem malo obiektywny to publicznie przepraszam.

mungo
19-04-2007, 14:58
No to teraz czas na opinie o zdjęciach
1. Jak dla mnie zbyt dużo czerwonego


To takie z PSowane, z za dużą ilością czerwonego, zbyt cukierkowe, przez jednych chwalone przez innych zjechane jest moje. Ja tam bardziej niż modelki wolałem samą cegielnie i tym modelkom zrobiłem łącznie z 20 zdjęć - tyle na wytłumaczenie;) W PSie robiłem tylko ramkę i usunąłem jeden włos, który wchodził na twarz;) No, ale wbrew pozorom nie obstawiałem tyłów;)
Pozdrawiam i dziękuję za bitwę!
Tomek

michalab
19-04-2007, 15:48
podsumowujac: sadze ze nie naruszylem regulaminu battle, a jesli pytasz o etyke, to staralem sie jak moglem naprawde rzeczowo podyskutowac o zdjeciach. jesli bylem malo obiektywny to publicznie przepraszam.
Chodzi nie o sugerowanie autorstwa, ale sugrowanie które jest najlepsze. Zgoda to co zrobiłeś jest zgodne z regulaminem.
Osobiście nuważam, że należy powstrzymać się z komentowanie zdjęć z battle, w którym się stratuje do jego końca.

suchyHc
19-04-2007, 16:43
Michalab: my tu sie wszyscy znamy osobiście i chyba nikt nie ma nic nikomu za złe :)

A Jatzzek, idź teraz do kąta na piętnaście minut ;)

Makudonarudo
19-04-2007, 16:50
Przyznacie się, które zdjęcia są wasze?? :)

Moje jest to które dostało najwięcej głosów , ale od drugiej strony:D
Jak na debiut na battle to może być:) słowa krytyki jakże ważne więc czegoś sie nauczyłem:) z fotek to mnie też najbardziej podoba sie ostatnie (7). Modelka strojem kolorystycznie tez przypasowała do pojazdu .

michalab
19-04-2007, 16:52
Michalab: my tu sie wszyscy znamy osobiście i chyba nikt nie ma nic nikomu za złe :)

A Jatzzek, idź teraz do kąta na piętnaście minut ;)
Jasne, w takim razie OK. Pytanie też na przyszłość, gdzie mogą startować tacy co się nie znają.

esteper
19-04-2007, 17:06
Jasne, w takim razie OK. Pytanie też na przyszłość, gdzie mogą startować tacy co się nie znają.

Tam gdzie wszyscy startują. Ta walka odbyła się po prostu pomiędzy uczestnikami wspólnego pleneru :)

amper
19-04-2007, 17:53
jak dzieci :D zamiast pisać o zdjęciach to jakieś słowne, nieznaczące, nikomu nie potrzebna przepychanki... jak dzieci :D

Tomasz1972
22-04-2007, 14:06
Kto wygrał ?

suchyHc
22-04-2007, 15:48
Kto wygrał ?

Jatzzek