PDA

Zobacz pełną wersję : Vista + Eos ... Nie działa



Sochan
01-04-2007, 14:19
nie moge odpalic sciagania zdjec pod Windows Vista z mojej 30D ktoś ma też taki problem ?? moze znacie rozwiązanie. Problem ze sterownikami ??

snow
01-04-2007, 14:48
Kup czytnik

michal.s
01-04-2007, 14:54
Ściągnij update do oprogramowania Canona, możliwe że pomoże :)

Widziałem że jest jakiś sterownik pod Viste.

Melonpl
01-04-2007, 18:33
nowe oprograqmowanie jest.... i sprawdzalem - nowe pod viste.....

M@riusz
01-04-2007, 19:36
nie moge odpalic sciagania zdjec pod Windows Vista
A co Cię podkusiło, żeby przejść na Vistę :?: :?: :?:

M@riusz

Tomasz Golinski
01-04-2007, 19:46
Przejdź na linuxa :twisted: .

Kampnapka
01-04-2007, 20:38
Witam
Ja ma 350D i też miałem problem ze zgrywaniem fotek pod Windows VISTA
Metoda na zgranie jest banalnie prosta przestaw w aparacie rodzaj połączenia z PC na drukarkę i wszystko zadziała

McKozzy
02-04-2007, 20:11
Forumowicze,
problem dotyczy Camera Window. Na komputerze z Windows Vista Ultimate 64 bit nie mogę połączyć się z aparatem w celu ściągnięcia zdjęć.
Przełączyłem w aparacie parametr Communication na Print/PTP (tak sugerował serwis Canon'a) oraz zainstalowałem poprawki ze stron Canon'a i nic to nie pomogło. Przy próbie włączenia podłączonego do kompa aparatu, dostaję komunikat:

[CameraWindow] is not compatible with the detected camera.

Może ktoś z Was zna rozwiązanie tego problemu? Bardzo proszę o pomoc.
Pozdrawiam

Veene2
03-04-2007, 08:02
Moze zmyslam, bo nie mam systemu 64 bitowego, ale musisz miec specjalny sterownik wlasnie pod te 64-bity. (miedzy innymi dlatego zreyzgnowalem z 64bit XP). Jesli sterownik aparatu nie jest specjalnie napisany pod te 64 bity to pozostaje Ci tylko zakup czytnika. Zwroc tylko uwage, zeby mial odpowiednie sterowniki.

ewg
03-04-2007, 09:02
[CameraWindow] is not compatible with the detected camera.

Spróbuj włączyć program EOS Utility > "Start to download images" (nie sprawdzałem na 64-bitach!)

lukep
03-04-2007, 09:57
W!

Problem na Viscie 64 bitowej bedzie oczywiscie wynikal z tego ze Vista ma makabryczne zabezpieczenia antypirackie, wiec jakakolwiek proba kopiowania, przegrywania, podlaczania urzadzen zewnetrznych spotyka sie z duzym jej oporem. Dwa to, ze ten komunikat wyskakuje to, tak jak pisal jeden z moich poprzednikow, musza byc specjalne, podpisane cyfrowo przez MS !!, sterowniki do obslugi aparatu. Nie ma tego wymogu w wersji 32 bitowej.
64 bitowa wersja Visty to straszny shit jednym slowem. Wersja 32 bitowa dziala o wiele bardziej 'normalnie' i przewidywalnie.


Zdrowko

Viracocha
03-04-2007, 15:17
W!

Problem na Viscie 64 bitowej bedzie oczywiscie wynikal z tego ze Vista ma makabryczne zabezpieczenia antypirackie, wiec jakakolwiek proba kopiowania, przegrywania, podlaczania urzadzen zewnetrznych spotyka sie z duzym jej oporem. (...)
64 bitowa wersja Visty to straszny shit jednym slowem. (...)


Może się okazać, że to będzie najlepszym zabezpieczeniem antypirackim ;)

McKozzy
03-04-2007, 16:49
Przejdź na linuxa :twisted: .

co to to nie. wole miec wsparcie producenta niz liczyc na "komune" tworzaca jakikolwiek software :cool:
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!

Może się okazać, że to będzie najlepszym zabezpieczeniem antypirackim ;)

na poprzednim kompie mialem XP i Symantec'a po instalacji ktorego dysk rzezil jak oszalaly. teraz opieram sie na wboduwanych zabezpieczeniach i nie bede siegal po Symantec'a. nie chce zarznac dyskow :cool: