PDA

Zobacz pełną wersję : Canon 7D (?)



arturs
31-03-2007, 00:04
Witam..
Chyba nie bylo.. aż dziwne że na Nikonie o tym pisza a tu cisza ;)

http://www.kenrockwell.com/canon/7d.htm

Pozdr

tpop
31-03-2007, 00:12
a o czym tu pisac? Przeciez to jakies prywatne dywagacje o parametrach.

arturs
31-03-2007, 00:15
Dawno nie było wątku o nowościach ;-)
To trzeba o dywagacjach.. Do 22 sierpnia już blisko to parę stron się wykręci ;-)

Pozdr

tpop
31-03-2007, 00:22
parę stron się wykręci ;-)

Pozdr
no pewnie tak. zaraz zaczna sie pobozne życzenia: 20 klatek/s, ISO5000 itp :), wbudowany telefon ;)

liquidsound
31-03-2007, 01:28
A moze zrobia takie male gowno jak 350/400D ale z FF??

Kolekcjoner
31-03-2007, 02:23
A moze zrobia takie male gowno jak 350/400D ale z FF??

Może tak małe nie ale chodzą słuchy, że ma być znacznie mniejszy od poprzednika.

konradl
31-03-2007, 02:29
ja tam nie mam nic przeciwko zeby FF-a upchali do body wielkosci 20d, byloby wrecz idealnie jak dla mnie :)

KuchateK
31-03-2007, 04:47
7D jak 7D, ale to ze Rockwell pisze na swojej stronie "get the 5D" to rzecz nieprawdopodobna :mrgreen:

caravaggio
31-03-2007, 06:44
A moze zrobia takie male gowno jak 350/400D ale z FF??
Przeciez w tym korpusie pelnoklatkowy sensor sie nie zmiesci :lol:

Saurus
31-03-2007, 09:24
7D jak 7D, ale to ze Rockwell pisze na swojej stronie "get the 5D" to rzecz nieprawdopodobna :mrgreen:

No ale wspomniał przecież że będą rzeczy typu AutoISO których "brakowało w porównaniu do Nikona"... tak jakby to fullframe został kiedykolwiek zdeptany przez jakiegokolwiek Nikona z APS-C :]

oskarkowy
03-04-2007, 17:23
Przeciez w tym korpusie pelnoklatkowy sensor sie nie zmiesci :lol:

A widziałeś EOS 3000? Nie dość, że było miejsce na "sensor", to jeszcze znalazło się miejsce na kasetkę z sensorami. A większe nie było to z całą pewnością.

slawi_3000
03-04-2007, 17:28
Ja mam nadzieję, że będzie miał podobny konwerter A/D jak mIII.

Kolekcjoner
03-04-2007, 17:39
Ja mam nadzieję, że będzie miał podobny konwerter A/D jak mIII.

Jest to niemal pewne. Pytanie tylko kiedy go wypuszczą, bo póki co to konkurencja do tego nie skłania. W zasadzie Canon nie ma powodu żeby to robić :(.

MacGyver
03-04-2007, 17:57
Jest to niemal pewne. Pytanie tylko kiedy go wypuszczą, bo póki co to konkurencja do tego nie skłania. W zasadzie Canon nie ma powodu żeby to robić :(.
Jak to nie ma, wypuszczą żaby te dranie z Canon-Board przestały się wreszcie pieklić że ich się źle traktuje, zły powód?
;-) :mrgreen:

Kolekcjoner
03-04-2007, 18:16
Jak to nie ma, wypuszczą żaby te dranie z Canon-Board przestały się wreszcie pieklić że ich się źle traktuje, zły powód?
;-) :mrgreen:

Żartujesz ;):). Wtedy to się dopiero zacznie; a uchwyt nie taki, a BF, a plastikowy jakiś taki, a drogi, za ciężki, za lekki, nie miły w dotyku, jeść nie robi, kawy nie parzy i nie robi jeszcze kilku innych rzeczy o których nie będę pisał bo młodzież czyta i minister Giertych by mnie zamknął :mrgreen::mrgreen::lol:.

MacGyver
03-04-2007, 18:42
Żartujesz ;):). Wtedy to się dopiero zacznie; a uchwyt nie taki, a BF, a plastikowy jakiś taki, a drogi, za ciężki, za lekki, nie miły w dotyku, jeść nie robi, kawy nie parzy ......
No właśnie o to chodzi, ze brakuje nowego obiektu: rozczarowania/zażenowania/niespełnienia/nienawiści* na temat któego można by założyć kolejne 158 wątków i wypisywać jak bardzo: jest do niczego/nie spełnił oczekiwań/nie umywa się do konkurencji/brakuje mu podstawowych funkcji bez których nie da się robić zdjęć* ;-)

__________________________________________________ ________________
* - niepotrzebne skreślić

slawi_3000
04-04-2007, 08:38
Jest to niemal pewne.... W zasadzie Canon nie ma powodu żeby to robić :(.

:-D No ja tak tylko westchnęłem, bo jeszcze nigdy nie-jedynki nie miały takiego układu A/D, jak 1D. Mam nadzieję, że choć głębokość bitową przejmą w nowej 5D.

gwozdzt
04-04-2007, 08:44
to ze Rockwell pisze na swojej stronie "get the 5D" to rzecz nieprawdopodobna :mrgreen:
A'propos Rockwella :-)
http://www.bahneman.com/liem/blog/article.php?story=Ken_Rockwell_Facts

jatzzek
04-04-2007, 09:00
A'propos Rockwella :-)
http://www.bahneman.com/liem/blog/article.php?story=Ken_Rockwell_Facts

:lol: strasznie sie z tego usmialem :lol:

mjastrzebski
04-04-2007, 10:12
Witam..
Chyba nie bylo.. aż dziwne że na Nikonie o tym pisza a tu cisza ;)

http://www.kenrockwell.com/canon/7d.htm

Pozdr
No bez przesady. Ken puscila baka i wszyscy skacza z radosci. Ani on ameryki nie odkryl, ze bedzie jakis nastepca 5D, ani oryginalny w swoich radnosnych zyczeniach nie jest.
Toz ten Pan nie jeden raz chyba udowodnil, ze to co pisze, gdy nawet nie jest czysta spekulacja, ma wartosc merytoryczna w dolnych stanach gazetek typu komputer-czip-foto-cos-tam.
Zeby od razu watek zakladac, dyskutowac?? Przegiecie.


Marcin

Kolekcjoner
04-04-2007, 17:03
No bez przesady. Ken puscila baka i wszyscy skacza z radosci. Ani on ameryki nie odkryl, ze bedzie jakis nastepca 5D, ani oryginalny w swoich radnosnych zyczeniach nie jest.
Toz ten Pan nie jeden raz chyba udowodnil, ze to co pisze, gdy nawet nie jest czysta spekulacja, ma wartosc merytoryczna w dolnych stanach gazetek typu komputer-czip-foto-cos-tam.(...)


No dokładnie mam takie samo zdanie o Panu Kenie :mrgreen:.