PDA

Zobacz pełną wersję : [arci1981] Żużel w obiektywie aparatu...



arci1981
26-03-2007, 00:56
Witam!
Jestem początkującym fotografem. Fotografuje przeważnie sport żużlowy. Proszę o ocenę moich zdjęć, które znajdują się tutaj: http://www.fotospeedway.pl/06.htm
Proszę o podpowiedź co zrobić aby foty były jeszcze lepsze. Staram się nie poprawiać fotek w żadnym z programów graficznych (a może jest to jakiś sposób).

W tym roku nawiązałem współpracę z jednym z czołowych polskich żużlowców i chcę aby moje zdjęcia były adekwatn do jego osiągnięć.

Będę wdzięczny za każdą pomoc.

januszP.
26-03-2007, 08:30
moim zdaniem przydałoby sie wiecej dynamiki (rozmyte tło).

MacGyver
26-03-2007, 11:03
A ja wstrzymam się od komentarza, gdyż z oczywistych przyczyn byłby on całkowicie nieobiektywny, wręcz tendencyjny ;-)

ripek
26-03-2007, 11:37
Fociłem w Tarnowie pół sezonu i tak się zastanawiam. Tak naprawdę ze strony fotografa to jest 4 facetów kręcących się w kółko. Po 2-3 meczach do czwartego możnaby już wybierać zdjęcia z porzednich gdyby nie inne naklejki na kombinezonach ;)

arci1981
26-03-2007, 18:51
Fociłem w Tarnowie pół sezonu i tak się zastanawiam. Tak naprawdę ze strony fotografa to jest 4 facetów kręcących się w kółko. Po 2-3 meczach do czwartego możnaby już wybierać zdjęcia z porzednich gdyby nie inne naklejki na kombinezonach ;)

Można i tak to odbierać... Dla mnie jest to jednak coś więcej niż 4 fcetów kręcących się w kółko :)

piast9
26-03-2007, 19:56
Można i tak to odbierać... Dla mnie jest to jednak coś więcej niż 4 fcetów kręcących się w kółko :)
Tyle że wtedy idzie się na mecz tylko pokibicować. :) Co zresztą robię czasem.