PDA

Zobacz pełną wersję : Niniejszym przechodzę



wizja
16-02-2005, 15:17
witam,

otóż od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem nikona d70. tak, jest "lepszy" od canona 300d :wink:

podoba mi się tu z Wami na forum, więc troszkę jeszcze tu posiedzę - jeśli nie macie nic przeciwko oczywiście :)

DoMiNiQuE
16-02-2005, 15:23
Zycze udanych fotek nowym nabytkiem! Mam nadzieje ze nie bedziesz mial problemow z nikonowa zMORA :wink:
A o to czy D70 lepszejszy jest od 300D to ja bym sie klocil ;)

Jurek Plieth
16-02-2005, 15:26
otóż od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem nikona d70. tak, jest "lepszy" od canona 300d :wink:
Parafrazując jedno znane mi powiedzenie - wiara poprawia parametry każdego aparatu (szkła):mrgreen:


podoba mi się tu z Wami na forum, więc troszkę jeszcze tu posiedzę - jeśli nie macie nic przeciwko oczywiście :)
Oczywiscie, pod warunkiem, że będziesz nie gorsze zdjęcia robił :wink:

gietrzy
16-02-2005, 16:35
witam, otóż od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem nikona d70.
Dziwie się, że nie poczekałeś na nowy model :?:
Toż to za kilkanaście godzin...
Tak czy siak życzę Ci powodzenia z nową zabawką mając nadzieję, że służbowo nie spotka mnie Twój los. Ja chcę 350D, a kupią mi chyba D70. Miałem toto wczoraj w ręku i toto strasznie lekkie jest :?:

wizja
16-02-2005, 18:34
witam, otóż od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem nikona d70.
Dziwie się, że nie poczekałeś na nowy model :?:
Toż to za kilkanaście godzin...
Tak czy siak życzę Ci powodzenia z nową zabawką mając nadzieję, że służbowo nie spotka mnie Twój los. Ja chcę 350D, a kupią mi chyba D70. Miałem toto wczoraj w ręku i toto strasznie lekkie jest :?:

No taki to już mój los straszny :wink:

A jeśli chodzi o wagę.. jeśli d70 jest lżejszy od canona, to ja dalej nie mam pytań. A skoro jesteśmy przy tego typu porównaniach to 300d w dłoni czuć jak zabawkę 8)

Zresztą nie ważne, dla mnie to trochę inny poziom fotografowania d70-tką. Canon jest lekko obskurny jeśli chodzi o funkcjonalność. Pewnie, jakościowo (zdjęcia) wypada bardzo porównywalnie (no gdyby nie AE, AWB, AI Servo, etc etc) 8)


ja się tam cieszę a nie wiem czy był większy sceptyk przed kupnem ode mnie :D