PDA

Zobacz pełną wersję : [seti - marcin niemiec] fotogaleria



seti
16-02-2005, 12:46
jak się promować, to w dobrym towarzystwie :) trochę kuleje nawigacja i takie tam ale serdecznie zapraszam : www.seti.art.pl :roll:

DoMiNiQuE
16-02-2005, 13:11
Seti bardzo dobre zdjecia! Szczegolnie podobaja mi sie zdjecia macro i przyrody :) (ogladalem juz wczesniej przy jakies okazji)
Faktycznie nawigacja troszke utrudniona ..wogole to stronka szaleje w firefoxie :wink:

Jurek Plieth
16-02-2005, 13:27
] ..wogole to stronka szaleje w firefoxie :wink:
Potwierdzam, w praktyce w Firefox'ie nie daje się oglądać :cry:

seti
16-02-2005, 13:37
Faktycznie nawigacja troszke utrudniona ..wogole to stronka szaleje w firefoxie
niestety - lamer ze mnie i ten flash to szczyt moich możliwości :) większość fot jest również tutaj : http://www.plfoto.com/uzytkownik.php?authorname=seti

darpla
16-02-2005, 15:41
Szczegolnie podobaja mi sie zdjecia makro.

A Pltvice ostro przerabiales, portrety tez niektore.

Ogolnie zdjecai podobaja mi sie.


Co do strony to moja wskazowka jest taka zeby nie byla ona na cala strone.To utrudnia komunnikacje.

No i flash. Jeszcze jest troche modemowcow i niektorzy moga byc sfrustrowani.
Co do niewyswietlania w innych przegladarkach niz IE to przydaloby sie w kodzie nieco pogrzebac

Tomasz Golinski
16-02-2005, 16:43
niestety - lamer ze mnie i ten flash to szczyt moich możliwości :)
Jeśli tak, to proponuje czysty html. Dużo łatwiejszy.

W firefoxie zauważyłem głównie, że problem polega na tym, że stronka automatycznie zmienia rozmiar okna na malutkie...

seti
16-02-2005, 16:44
A Pltvice ostro przerabiales, portrety tez niektore.
wszystkie foty są obrabiane w PS. niektóre tylko dla potrzeb prezentacji w sieci, ale większość pod kątem świateł/cieni, eliminacji niechcianych elementów, kolorystyki, kontrastu, tonacji itp.

Co do strony to moja wskazowka jest taka zeby nie byla ona na cala strone.To utrudnia komunnikacje. ale tylko w taki sposób mogę/potrafię pokazać całe zdjęcie na pełnym ekranie w odpowiednim formacie bez uciążliwego przewijania strony. nic - na razie musi być jaka jest :) a modemowcom : pardon_from_the_montain ;)

hesja
21-02-2005, 00:52
Taaaa Twoje fotki znam od dosc dawna i zawsze na mnie robily kapitalne wrazenie...
pozostaje pelen podziwu i czekam na wiecej :)