PDA

Zobacz pełną wersję : Kabel 2x mini USB



Jurek Plieth
14-02-2005, 21:23
Czy istnieje w sprzedaży kabel zakończony z obydwu stron wtykami mini USB (takimi, jakie są kompatybilne z gniazdem w 10D)?

Cychol
14-02-2005, 21:31
a co chcesz połączyć dwa aparaty?? :lol:
Raczej nie istnieje, ale można kupić kable usb z dwoma gniazdami i posiadając dwa kable do aparatu można zmontować coś takiego jak potrzebujesz :D

Ted
14-02-2005, 22:35
a co chcesz połączyć dwa aparaty?? :lol:
Raczej nie istnieje, ale można kupić kable usb z dwoma gniazdami i posiadając dwa kable do aparatu można zmontować coś takiego jak potrzebujesz :D
hmm ciekawe, myslicie ze to zadziala...
a co do potrzeby, to nie wiem jak Jurkowi, ale mi sprzydalby sie taki np. do podlaczenia aparatu do obudowu USB OTG Apacera :)

Jurek Plieth
14-02-2005, 22:53
a co chcesz połączyć dwa aparaty?? :lol:
Nie, dużo prościej. W notebooku mam właśnie gniazdko mini USB i muszę kombinowć jak koń pod górę, żeby coś do niego podłączyć.

Ted
14-02-2005, 22:57
mini USB? moze to FireWire (IEE 1394) - w sumie z wygladu bardzo podobne, chyba troszke wieksze. W notebooku jeszcze nie spotkalem mini usb

muflon
14-02-2005, 23:13
mini USB? moze to FireWire (IEE 1394) - w sumie z wygladu bardzo podobne, chyba troszke wieksze. W notebooku jeszcze nie spotkalem mini usb
Nie, firewire (to mniejsze, "i-link", nie pełnowymiarowe) jest jednak trochę inne niż mini-USB - mam takie w notebooku, jest nieco mniejsze i w innym kształcie.

Ted
15-02-2005, 00:29
no tak do canonowskiego mini usb nie jest podobny, ale dla kogos malo znajacego sie moze sie pomylic, co prawda nie posadzam o to Jurka, ale wiele modeli notebookow mialem w rekach i nie przypominam sobie w zadnym mini usb, stad moje zdziwienie :)

DoMiNiQuE
15-02-2005, 10:15
W notebooku mam właśnie gniazdko mini USB i muszę kombinowć jak koń pod górę, żeby coś do niego podłączyć.

ja bym na Twoim miejscu zrobil sobie krotka przejsciowke mini-USB (meskie) - USB (zenskie) i problem z glowy - podlaczasz co chcesz :)

Jurek Plieth
15-02-2005, 10:31
]
ja bym na Twoim miejscu zrobil sobie krotka przejsciowke mini-USB (meskie) - USB (zenskie) i problem z glowy - podlaczasz co chcesz :)
Mam oryginalną przejściówkę od notebooka mini USB (wtyk) <=> USB (gniazdo)
Do tego muszę podłączyć typowy kabelek USB (wtyk)<=>mini USB (wtyk) aby podłączyć się np. do 10D, lub do mojego pamtopa w celu synchronizacji. Wszystko to działa, ale tak naprawdę jest to dość kaleczne rozwiązanie :wink: i dlatego szukam kabelka mającego po obydwu stronach wtyk mini USB :idea:
Widzę, że jednak będę musiał go sobie po prostu zrobić!

McKane
20-02-2005, 00:26
Nie znajdziesz takiego. Kilka razy kiedys probowalem znalezc u dystrybutorow ale byly tylko A/B.