PDA

Zobacz pełną wersję : poprawa pogniecionych zdjęć



pietro.s
20-03-2007, 22:47
hej!
być może już taki post był (jeśli tak to przepraszam za dublowanie) ale nie mogę znaleźć odpowiedzi,

Chodzi mi o to czy jest funkcja w PS czy innym programie, która pomoże mi poprawić pogięte zdjęcie zeskanowane na kompa. jak na razie robiłem to kopiując kawałek nie pogiętego o danym kolorze elementu zdjęcia i łatałem. Tylko że jest to mozolna praca, a być może jest taka funkcja o której nie wiem:) w której sie pokazuje ścieżkę pogniecenia i program robi sam?

BTW: czy gdy próbujecie użyć opcji "szukaj" to baner reklamowy przeszkadza wam we wpisywaniu zapytania?

kaspeed
21-03-2007, 00:27
Stępel, lub pędzel korygujący to chyba najlepsze, można spróbować jeszcze łatkę - ale nie wiem czy to będzie ok. Możesz użyć blura gaussa na całe zdjęcie :D ale to ekstremalne wyjście.
Tak banner reklamowy nie tyle przeszkadza co w moim przypadku uniemożliwia edycję zapytania w opcji szukaj - Mozilla Firefox 2.0.0.2

rene
23-03-2007, 13:49
"szuka" - ja sobie radzę w ten sposób że wchodzę na dowolny wątek, przy dowolnym poście klikam "cytuj" i pojawia się nowe okienko bez tego zafajdanego baneru... ale fakt faktem mocno to jest upierdliwe