PDA

Zobacz pełną wersję : szukam...



yiang
17-03-2007, 15:41
witam
szukam zdjec aparatu canon a1 albo cos podobnego z dluzszym obiektywem, najlepiej kilka ujec oraz zdjecia kawalka kliszy foto, tez najlepiej kilka ujec, nie moge tego nigdzie znalezc
moze ktos natknal sie na podobne w necie to bardzo bylbym wdzieczny za linka
pozdrawiam

Vresviik
17-03-2007, 16:00
A musi byc z dlugim i do czego?

yiang
17-03-2007, 16:02
potrzebuje do strony internetowej wiec nie musi byc to duze ale fajnie wyglada body w w miare dlugim obiektywem

Vresviik
17-03-2007, 16:07
Mam takie ale wczsniej muszę wybrać cos dla siebie na stronę,jak jesteś cierpliwy to odezwij się za tydzien to coś wyslę:)

yiang
17-03-2007, 16:09
ja musze miec gotowe na jutro:( wiec odpada, ale dziekuje i pozdrawiam
ps
a moze wiesz gdzie poszukac zdjec filmu foto?? chodzi o to by sie takie kawalki kliszy przewijaly przez stronke a w srodek male zdjecia wstawie

Vresviik
17-03-2007, 16:11
nie wiem,proponowałem własne fotki

thorin
17-03-2007, 16:19
Yiang, a moze chcesz skan stykowki? Do wyboru kolor lub czarnobiala :)

yiang
17-03-2007, 16:42
thorion chetnie jak mozesz to podrzuc i ta i ta bede wdzieczny
foto-yiang@o2.pl
robie druga w zyciu strone i chce zeby wypadla dobrze, w sumie dla siebie ale tez chce zeby byla dobra
pierwsza mozecie zobaczyc :
www.yiang.pl

stdanielo
17-03-2007, 16:46
http://images.google.com/images?hl=pl&q=canon+a1&btnG=Szukaj+obraz%C3%B3w&gbv=2

tu ci sie nic nie podoba?

yiang
17-03-2007, 16:53
stdanielo dzieki bardzo:) znalazlem dokladnie takiego canona jka chcialem:)
pomogles mi bardzo:)
nie wiesz moze gdzie jeszcze znalezc ta klisze?? bede bardzo wdzieczny:)

thorin
17-03-2007, 17:07
wolisz z ilforda fp4 czy z fuji sensii ?

miszaqq
17-03-2007, 17:24
albo czego nie rozumiem, ale macie jakies dwoiste podejscie do tematu, co jakis czas pojawiaja sie posty ze ktos komus 'ukradl' fotografie, tzn. np wykorzystal ja bezprawnie, sprzedal itd. a tu tymczasem podsylacie sobie do sciagniecia link z google i proponujecie zeby sobie sciagnal i umiescil na swojej www ?! a co z prawa autorskimi autora tej fotki ? wiem ze czasami to tylko fotka informacyjna, ale od czego do q... nedzy sa np stocki ? czy to az taki wydatek wydac 1$ lub 2$ na zdjecie i byc fair wobec prawa i wobec autora ? rozumiem jak ktos z forumowiczow podaruje ci swoje foto do wykorzystania nieodplatnie, ale nie rozumiem i absolutlnie nie popieram wykorzystywania fotek 'znalezionych' na internecie, to ze cos jest w necie nie znaczy ze jest do wykorzystania za free,
to takie moje male wtracenie

Vresviik
17-03-2007, 17:27
albo czego nie rozumiem, ale macie jakies dwoiste podejscie do tematu, co jakis czas pojawiaja sie posty ze ktos komus 'ukradl' fotografie, tzn. np wykorzystal ja bezprawnie, sprzedal itd. a tu tymczasem podsylacie sobie do sciagniecia link z google i proponujecie zeby sobie sciagnal i umiescil na swojej www ?! a co z prawa autorskimi autora tej fotki ? wiem ze czasami to tylko fotka informacyjna, ale od czego do q... nedzy sa np stocki ? czy to az taki wydatek wydac 1$ lub 2$ na zdjecie i byc fair wobec prawa i wobec autora ? rozumiem jak ktos z forumowiczow podaruje ci swoje foto do wykorzystania nieodplatnie, ale nie rozumiem i absolutlnie nie popieram wykorzystywania fotek 'znalezionych' na internecie, to ze cos jest w necie nie znaczy ze jest do wykorzystania za free,
to takie moje male wtracenie

proponowałem własne- patrz strona poprzednia

thorin
17-03-2007, 17:32
http://images.google.pl/images?q=contact+sheet&hl=pl&lr=&client=firefox-a&channel=s&rls=org.mozilla:en-US:official&hs=Lia&um=1&sa=X&oi=images&ct=title

http://myweb.tiscali.co.uk/amskuse/Contact-Sheet-Dressing-Room.jpg

nie mam czaus na skanowanie cos mi wypadlo, ale tutaj masz cos co powinno Cie zadowolic.

yiang
17-03-2007, 17:40
dzieki thorion, nie wiedzialem ze w google mozna szukac jedynie grafiki i teraz juz znalazlem, ale wnioskujac po twoich wynikach szukania


odnosnie grafik w necie.... ja moge pare zl zaplacic autorowi ale jak znalezc autora takiego zdjecia?? po drugie mysle ze zapozyczajac zdjecie ktore zostalo zrobione na szybko do allegro czy zeby pokazac jakis obiekt a nie go wyeksponowac nie robie nic zlego

pozdrawiam i jesli kogokolwiek urazilem to bardzo przeprasam
ide szukac kliszy:)
dzieki wszystkim za pomoc

Vitez
17-03-2007, 20:57
albo czego nie rozumiem, ale macie jakies dwoiste podejscie do tematu, co jakis czas pojawiaja sie posty ze ktos komus 'ukradl' fotografie, tzn. np wykorzystal ja bezprawnie, sprzedal itd. a tu tymczasem podsylacie sobie do sciagniecia link z google i proponujecie zeby sobie sciagnal i umiescil na swojej www ?! a co z prawa autorskimi autora tej fotki ?

To tak w ramach wyklarowania, by autor watku mial swiadomosc:
http://www.prawnik.net.pl/pwi/faq6.htm