PDA

Zobacz pełną wersję : Gdzie kupię po sensownej cenie 30D?



Goose
12-03-2007, 19:22
No właśnie jak w temacie. Gdzie kupię po sensownej cenie Canona 30D najlepiej na 2-letniej gwarancji?
Z góry dzięki za wszelkie rady.

wprawka
12-03-2007, 19:38
właśnie mam ten sam problem, mój dostawca, który miał mi dostarczyć sprzęt coś sobie pogrywa. Przekłada ciągle termin dostawy i sam nie wiem. Postanowiłem podłączyć się pd Twój wątek. Chciałem zapytać co sądzicie na temat zakupu body w MEDIA MARKT, cena jest dobra bo 4099 zł, ale są różne opinie na temat MEIDA. Co Wy na to?

arra
12-03-2007, 19:43
właśnie mam ten sam problem, mój dostawca, który miał mi dostarczyć sprzęt coś sobie pogrywa. Przekłada ciągle termin dostawy i sam nie wiem. Postanowiłem podłączyć się pd Twój wątek. Chciałem zapytać co sądzicie na temat zakupu body w MEDIA MARKT, cena jest dobra bo 4099 zł, ale są różne opinie na temat MEIDA. Co Wy na to?

W Media kupilem kiedys 350D, bardzo konkretni sprzedawcy. Akurat wylosowalem model z 1 hot pikselem na matrycy, wymiana na inny model od reki (tylko upewnij sie ze maja kilka sztuk).

Ciosna
12-03-2007, 19:52
Podkleję się pod pytanie i zapytam jeszcze o FotoJoker bo słyszałem różne opinie. Czy warto tam kupić, zaoszczędzić te 100 – 200 złociszy, czy dać sobie spokój z Nim i kupić gdzie indziej ??

gwozdzt
12-03-2007, 20:49
http://canon-board.info/showthread.php?t=481

wprawka
13-03-2007, 10:00
Znalazłem na ALLEGRO 30d za 3760 zł , sprzedający BEATA.SU. Jest to najniższa cena za BODY jaką znalazłem, czym jst spowodowana, czy coś się za tym moze kryć, czy brać bez pytania? Podpowiedzcie.
Czy znacie tego sprzedającego?

Dodam, że obiektyw 24-105L ma też w ładnej cenie 3450 zł. Zestaw miałbym za 7200 :):):):). Co Wy na to ???

popmart
13-03-2007, 10:26
z tego co widzę cena 3799 nie jest już jakaś dziwna na allegro .... ale zapewne nie obejmuje FV

gwozdzt
13-03-2007, 10:30
z tego co widzę cena 3799 nie jest już jakaś dziwna na allegro .... ale zapewne nie obejmuje FV
Mnóstwo tam niewiele różniących się ofert: 3750 u "medyka", 3760 u Beaty, 3770 u Gandiniego, 3780 u Cichego ...itd.
IMHO nie ma co przykładać wagi do tych kilkudziesieciu złotych w te czy wewte; a ważniejsze aby znaleźć sprzedawcą ze swojej okolicy, by sprzęt odebrać osobiście.
Zresztą TIP też człowiek - z każdym da się dogadać :-)

wprawka
13-03-2007, 10:36
No właśnie w tym przpadku mam blisko, tzn. dość blisko bo 100 km, także po sprzęt pojechałbym osobiście. Przyznam się, że kusi mnie ta oferta :):):)

Kubek
13-03-2007, 11:23
Możesz spokojnie kupować
http://canon-board.info/showthread.php?p=257447#post257447
Z tego co się dowiedziałem, wkrótce ruszą ze sklepem internetowym.

Bourbon
13-03-2007, 12:54
Znalazłem ofertę w sklepie internetowym, www.fotoceny.pl, odbiór osobisty w sklepie w Chorzowie, zamówienie ok. 1,5 tyg.

30D - 4200 PLN
Grip Canon - 550 PLN

Ceny brutto z FV oraz roczną gwarancją z Polskiej dystrybucji...

Co myślicie, cena raczej akceptowalna, jakieś doświadczenia z tym sklepem?

JaBlam
13-03-2007, 14:31
Znalazłem na ALLEGRO 30d za 3760 zł , sprzedający BEATA.SU. Jest to najniższa cena za BODY jaką znalazłem, czym jst spowodowana, czy coś się za tym moze kryć, czy brać bez pytania? Podpowiedzcie.
Czy znacie tego sprzedającego?

Dodam, że obiektyw 24-105L ma też w ładnej cenie 3450 zł. Zestaw miałbym za 7200 :):):):). Co Wy na to ???


Beata.su sprzedaje sprzet z NIEMIECKA GWARANCJA. poza tym jest realizowana za jej posrednictwem. Zapytaj sie jej na GG ile bedzie kosztowala z gwarancja Canon Polska gdzie nie potrzebujesz posrednika przy serwisie to dostaniesz "aktualna" cene ktora juz nie jest tak rewelacyjna. Wiem bo chcialem u niej kilka szkiel kupic. Tyle ze mnie posrednictwo zniechecilo.
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!

Znalazłem ofertę w sklepie internetowym, www.fotoceny.pl, odbiór osobisty w sklepie w Chorzowie, zamówienie ok. 1,5 tyg.

30D - 4200 PLN
Grip Canon - 550 PLN

Ceny brutto z FV oraz roczną gwarancją z Polskiej dystrybucji...

Co myślicie, cena raczej akceptowalna, jakieś doświadczenia z tym sklepem?

No to slabo szukaliscie...

http://www.allegro.pl/item174737832_canon_eos_30d_gw_24m_pl_nowy_od_reki _30_d.html


2 lata gwarancji Canon Polska.. i body ponizej 3800

Vitez
13-03-2007, 17:01
No to slabo szukaliscie...

http://www.allegro.pl/item174737832_canon_eos_30d_gw_24m_pl_nowy_od_reki _30_d.html


2 lata gwarancji Canon Polska.. i body ponizej 3800

Az zadzwonilem z ciekawosci.
Cena bez faktury. Gwarancja to 12 miesiecy realizowana w serwisie polskim i kolejne 12 miesiecy w serwisie niemieckim.
To zes znalazl... :roll: .

Czyli wpis w aukcji "- 24 miesięczna gwarancja w Canon PL." to 'fakt marketingowy' .

JaBlam
13-03-2007, 17:11
VItez. ja nie dzwonilem. Napisalem ze cos takiego znalazlem. Ktos tez pisal ze Beata Eu ma tanio.. tylko ze Beta nie napisala ze posredniczy w gwarancji i ze to gwarancja nie PL :) na 99 % tez bez faktury Jak widac nabrac sie latwo mozna:)))


Skoro napisane ze 24 miesiace w PL to nie bede sie klocic chociaz ja nie pamietam zeby Canon oferowal 2 lata. Zreszta jesli to Canon PL to w ogole bym nie chcial :)

Vitez
13-03-2007, 17:55
VItez. ja nie dzwonilem. Napisalem ze cos takiego znalazlem. (...)
Skoro napisane ze 24 miesiace w PL to nie bede sie klocic chociaz ja nie pamietam zeby Canon oferowal 2 lata.

No wlasnie ja tez nie pamietam i dlatego zadzwonilem by zweryfikowac. Az tak ufasz sprzedawcom ze wszystko co znajdziesz smialo, bez weryfikacji posylasz dalej?

JaBlam
13-03-2007, 19:52
Nie. Nie ufam. a czy osoba polecajaca inne aukcje czy Beate sprawdzila? przeciez o to chodzi zeby dawac namiary. Jak mnie interesowala sprawa zwrotow z Canona to zadzwonilem konkretnie i dostalem informacje ktore przekazalem. ZNalazlem taka aukcje i podalem. Komus zalezalo na tanim body... ta aukcja oferuje tanio. A to ze sprzedawca nieuczciwie troche dal opis, ja nie zweryfikowalem.

Kubek
13-03-2007, 21:45
[...] Ktos tez pisal ze Beata Eu ma tanio.. tylko ze Beta nie napisala ze posredniczy w gwarancji i ze to gwarancja nie PL :) na 99 % tez bez faktury Jak widac nabrac sie latwo mozna:)))
[...]

[...] a czy osoba polecajaca inne aukcje czy Beate sprawdzila? przeciez o to chodzi zeby dawac namiary. [...]
Między innymi sam dawałem namiary na Beatę Suska
i nie widzę powodów, by uznawać że ktoś tam kogoś oszukuje! :-)
Jeśli przejrzysz stronę z wystawionymi przez beata.su przedmiotami
http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=376864
to zauważysz, że występują tam te same towary tańsze i droższe.
Przy droższych jest informacja o fakturze VAT 22%.

Co do gwarancji, to z tego co pamiętam z rozmów handlowych
oraz z tego, co w tej chwili przeglądam w opisach aukcji,
Beata Suska zawsze podaje, że jest gwarancja 12 miesięcy.
Jeśli jest realizowana w Canon Polska, to takie info dopisuje.
Jeśli realizowana jest przez Jej sklep to opisuje tylko "gwarancja 12 miesięcy"
i jak się coś dzieje ze sprzętem, to wiezie go do Niemiec
(z czym zresztą nie ma większego problemu, bowiem jeździ tam
zazwyczaj dwa razy w miesiącu).

Reasumując - nie wszyscy kłamią i oszukują...
:-)

wprawka
13-03-2007, 21:48
no i po problemie, kupiłem body w Media Markt, cena 4099zł. Gwarancja bez problemu, moge zamienić na inny model, a w ciągu tgodnia moge zwrócić, jutro będe miał 24-105 L do testów w cenie 3600 zł. Idę rozgryzać instrukcję. Trochę sę dziwnie czuję po przesiadce z NIKONA D50 :):):):):), kilka dni i się przyzwyczaję. Pozdrawiam :):):):)

jacekxyz
14-03-2007, 02:08
no i po problemie, kupiłem body w Media Markt, cena 4099zł. Gwarancja bez problemu, moge zamienić na inny model, a w ciągu tgodnia moge zwrócić, jutro będe miał 24-105 L do testów w cenie 3600 zł. Idę rozgryzać instrukcję. Trochę sę dziwnie czuję po przesiadce z NIKONA D50 :):):):):), kilka dni i się przyzwyczaję. Pozdrawiam :):):):)

Ja kupilem u TIPA za 3600

wprawka
14-03-2007, 14:30
... a jeśli chodzi o sprzedawcę beata.su to sprawdziłem i jest to solidna firma, nawewt konkurencja wyraża się o nich pochlebie. Są rzetelni, towar mają na miejscu można podjechać i sprawdzić, przetestować na miescu. )::):)
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
jedyny minus to problem z gwarancją :):):)

borkomar
14-03-2007, 19:54
Właśnie w/w chciałem kupić T 17-50 f2,8 - czekam na info odnośnie gwarancji.
Pewnie jest tak jak u Cichego i innych - czyli za ich pośrednictwem.
Ale wstrzymam sie na razie dopóki odpowiedzi nie dostanę.
Mam tam po drodze więc dlatego u nich chciałem zakupić w/w towar - nie płace za przesyłkę i wybieram najlepszy z możliwych obiektyw.

krzysp
14-03-2007, 20:54
Witam wszystkich,
Co możecie powiedzieć o Gandinim? Oferuje gwarancję 12 m-cy Canon Polska + 12 miesięcy za jego pośrednictwem zapewne w Niemczech.
I pytanie z troszkę innej beczki:
Czy karta gwarancji europejskiej musi być podbita przez sklep mieszczący się w Polsce żeby była honorowana przez Canon Polska ? Zakładam, że otrzymuję w Polskim sklepie dowód zakupu w postaci paragonu.

Dziękuję za odpowiedzi.

suchyHc
14-03-2007, 21:57
Właśnie reklamuję Tamiego 28-75 u Beaty.Su ( to chyba ta sama osoba, co BeaBlysk )

Pojechal do Niemiec i czekam az wroci, ma to potrwac tydzien - zobaczymy :)