PDA

Zobacz pełną wersję : [dan7770] galeria początkującego "canoniera"



dan7770
11-03-2007, 18:45
Ja,poczatkujacy canonier,dopiero po przesiadce na lustrzanke,poddaje
sie publicznej krytyce bardziej doswiadczonych.

Fotografuje mniej wiecej od roku,najpierw canonem a410 (małpka) ,obecnie
posiłkuję sie canonem 500n,uzbrojonym w kit'a 28-80,heliosa 44M-7,
jupitera 135mm,3 pierscionki,torbe oraz chwiejny statyw.

Galeria amatorska,wiec prosze nie krzyczec ze do kategorii trzeba wracac
"wsteczem" przegladarki.

prosze o rady,sugestie i konkstruktywną krytyke.

nadstawiam policzek.

Smaczny
11-03-2007, 20:50
Nie obraź się, napiszę prawdę. Wszedłem na Twoją stronę, mam Firefoxa z NoScriptem. Flash nie działa, HTML nie działa. Wyszedłem... sorry taka jest prawda.

mungo
11-03-2007, 20:54
A ja wszedłem posiadając Safari i stronka działa. Fajne foty, ładna oprawa. Podoba mi się!

dan7770
11-03-2007, 21:21
Nie obraź się, napiszę prawdę. Wszedłem na Twoją stronę, mam Firefoxa z NoScriptem. Flash nie działa, HTML nie działa. Wyszedłem... sorry taka jest prawda.

ja tez mam firefoxa,mam flasha i wszystko dziala.
no coz,nie moja wina,ze nie potrafisz sobie skonfigurowac komputera tak,aby internet dzialal poprawnie ;] a z tym antyskryptem to ani poczta nie chodzi,ani nic.

mungo - milo slyszec,ze podobaja sie tobie zdjecia me,zwlaszcza ze twoje zdjecia sa bardzo dobre . reportaz jest naprawde swietny,z dusza,z zyciem. masz pan oko. jakosciowo tez mi sie bardzo podoba !

RobertN
11-03-2007, 21:55
Podobają mi się. Cała galeria chodzi ok. Najbardziej spodobał mi się szpital.
pozdr Robert

Smaczny
11-03-2007, 22:01
Coż, ten antyskrypt jest jednym z najbardziej popularnych rozszerzeń FireFoxa. Ja oczywiście wiem jak go wyłączyć aby Twoja galeria działała, ale tego nie robię bo mi się nie chcę. I to Ci chciałem właśnie [w dobrej wierze a nie złośliwości] powiedzieć...

dan7770
11-03-2007, 22:04
ok,spoko. tylko zamiast sie rozpisywac mogles czas ten poswiecic na wylaczenie skryptu i juz ,byloby mi milo. ale nie nalegam. pozdro.

mungo
11-03-2007, 22:32
Dan7770 - skąd jesteś?

dan7770
11-03-2007, 22:56
studiuje w Olsztynie a w wakacje "wozilem" sie w stolicy (pracowalem w profilabie) no i planuje tam wrocic na stale za pol roku.

mungo
11-03-2007, 22:59
OO:D A w którym ProfiLabie?:p Mogę liczyć na zniżki?;)

Krzychu
11-03-2007, 23:03
Ja,poczatkujacy canonier,dopiero po przesiadce na lustrzanke,poddaje
sie publicznej krytyce bardziej doswiadczonych.

Fotografuje mniej wiecej od roku,najpierw canonem a410 (małpka) ,obecnie
posiłkuję sie canonem 500n,uzbrojonym w kit'a 28-80,heliosa 44M-7,
jupitera 135mm,3 pierscionki,torbe oraz chwiejny statyw.

Galeria amatorska,wiec prosze nie krzyczec ze do kategorii trzeba wracac
"wsteczem" przegladarki.

prosze o rady,sugestie i konkstruktywną krytyke.

nadstawiam policzek.

GALERIA (http://danielolszewski.ovh.org/)

Jak dla mnie - przede wszystkim mniej zdjęć- gdzieś o 70%. Niektóre niezłe, większość (stąd sugestia okrojenia ilości zdjęć) mierna a ilość taka że trzeba mieć niezłą cierpliwość żeby wszystko obejrzeć....
Następna sugestia to pozbycie się Simpleviewera - flash da się przeżyć, ale zdjęć o rozmiarze znaczków pocztowych już nie za bardzo, no i nawigacji jakiekolwiek w poszczególnych galeriach brak...

dan7770
11-03-2007, 23:03
na dzikiej. niestety,juz tam nie pracuje ;] ale moze powroce. niestety,na dzial DTP,wiec jak jakis bannerek to sie wstawie za toba :P
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!

Jak dla mnie - przede wszystkim mniej zdjęć- gdzieś o 70%. Niektóre niezłe, większość (stąd sugestia okrojenia ilości zdjęć) mierna a ilość taka że trzeba mieć niezłą cierpliwość żeby wszystko obejrzeć....
Następna sugestia to pozbycie się Simpleviewera - flash da się przeżyć, ale zdjęć o rozmiarze znaczków pocztowych już nie za bardzo, no i nawigacji jakiekolwiek w poszczególnych galeriach brak...

zaznaczalem,ze amatorska galeria i prosilem,zeby sie na tym nie skupiac.
nawigacja w galeriach jest jak najbardziej,widocznie nie zauwazyles strzalek przelaczajacych zdjecia,niewazne.
chcialem uslyszec jakies konkretne uwagi,krytyka w stylu "fajne,niefajne" za duzo mi nie mowi.to moge uslyszec na np. photoblogu.

Krzychu
12-03-2007, 07:36
na dzikiej. niestety,juz tam nie pracuje ;]
zaznaczalem,ze amatorska galeria i prosilem,zeby sie na tym nie skupiac.
nawigacja w galeriach jest jak najbardziej,widocznie nie zauwazyles strzalek przelaczajacych zdjecia,niewazne.

Chodzi mi np. o możliwość powrotu poziom wyżej, przycisk w browserze to kiepska opcja...



chcialem uslyszec jakies konkretne uwagi,krytyka w stylu "fajne,niefajne" za duzo mi nie mowi.to moge uslyszec na np. photoblogu.

Przy tej ilości zdjęć nic mniej ogólnego niż "fajne,niefajne" nie da się powiedzieć - zmniejsz ilość zdjęć, będzie niezłe portfolio.

dan7770
12-03-2007, 11:12
ok,dzieki za sugestie.