PDA

Zobacz pełną wersję : [bok] Ten prawdziwy Kazimierz i nie tylko...



bok
28-02-2007, 00:49
Witam,
Kilka kroków dalej, niby nie daleko...a inaczej

Scream
28-02-2007, 21:06
Co Ci się podoba w tym zdjęciu ?

bok
01-03-2007, 00:53
byłeś kiedyś w kazimierzu dolnym?
to jest kilka kroków od tętniącego życiem rynku, a tam nadal mieszkają ludzie, to mi się w tym podoba, odrobina życia gdzie na pozór go nie ma

mattnick
01-03-2007, 00:54
to popatrz na to zdjęcie i odpowiedz sobie na pytanie...gdzie jest ostrość...

snow
01-03-2007, 00:55
Na tym zdjeciu tez tego zycia nie widac i ze ktos tu mieszka tym bardziej:P

A co do Kazimierza to mi po głowie chodzi plener tam :) Jak sie wypogodzi to może się wybiore.

bok
01-03-2007, 01:09
wybaczcie panowie, ale to nie wina braku ostrosci zdjęcia lecz jego szybkiej obróbki do jpega akcept. przez stronę, więc mi wybaczcie proszę :)
z resztą nie to było głownym zamiarem moim
byłem w kazimierzu kilka godzin, przejazdem, i ciekawy jestem co macie w swoich zapasach z kazimierza
i najważniejsze, tylko ja wiem co się kryje pod "niczym" w tym prostokącie, a wy się pośrednio oto zapytaliście, lubie patrzeć na swoje wspomnienia i mieć świadomość że to tylko moja tajemnica eh,
swoją droga z dwójką dzieci pod walącym się dachem, to życiowa sztuka

mattnick
01-03-2007, 01:12
lubie patrzeć na swoje wspomnienia i mieć świadomość że to tylko moja tajemnica eh,
swoją droga z dwójką dzieci pod walącym się dachem, to życiowa sztuka

Sorry ale to brzmi dość dwuznacznie ...przynajmniej dla mnie

bok
01-03-2007, 01:14
ludzie lubia zdradzac tajemnice...:)
nie wszystkie, ale jak kto pyta...

fotosc
02-03-2007, 23:17
czujesz do tej fotki sympatie , wspomnienie , ok , wiec nie pokazuj jej , no bo po co , kazdy Ci powie ze nic nie przedstawia ta fotka oprocz walacej sie budy i ze jest nieostra , a jak ta fotke zrobiles i ile miales czasu na to , to tez jest malo istotne , czy kogos interesuje ile ja czasu leze na lodzie czekajac na odpowiednia chwile aby zrobic zdjecie ? - NIE , tu liczy sie efekt koncowy , to co wyszlo :)
pozdr i zycze lepszych fotek
sc

gwozdzt
02-03-2007, 23:52
Sorry, ale to zdjęcie naprawdę nic nie mowi.
Ja nawet nie wiedzialem, czy chodzi o krakowski Kazimierz czy o Kazimierz Dolny...?

snow
03-03-2007, 00:27
Ja nawet nie wiedzialem, czy chodzi o krakowski Kazimierz czy o Kazimierz Dolny...?


byłeś kiedyś w kazimierzu dolnym?
to jest kilka kroków od tętniącego życiem rynku, a tam nadal mieszkają ludzie, to mi się w tym podoba, odrobina życia gdzie na pozór go nie ma

Gwozdzt, czytaj uważnie co się pisze ;)

Krisspy
03-03-2007, 09:27
byłeś kiedyś w kazimierzu dolnym?
to jest kilka kroków od tętniącego życiem rynku, a tam nadal mieszkają ludzie, to mi się w tym podoba, odrobina życia gdzie na pozór go nie ma

Ale właśnie tego nie przedstawiłeś. Nie widać "tętniącego życiem rynku" ani "odrobiny życia" Pojedź tam jeszcze raz :-) i przemyśl zdjęcie zanim zrobisz inaczej nikt się nie dowie co chcesz przekazać, bo przecież nie będziesz wszystkim w koło opowiadał i tłumaczył co przedstawia, prawda?
Zresztą fotograf (artysta), który to właśnie musi robić, wcale nim nie jest :-)

wprawka
03-03-2007, 21:40
ale kolegę podsumwali :):):)

gwozdzt
04-03-2007, 00:41
Gwozdzt, czytaj uważnie co się pisze ;)
Zobacz w ten sposób:
http://canon-board.info/showpost.php?p=288280&postcount=1

zdjęcie jest zaprezentowane jedynie z następującym podpisem (a właściwie nadpisem :-))
"Kilka kroków dalej, niby nie daleko...a inaczej"

i nijak z tego nie wynika czy to jest kilka kroków dalej od rynku w Kazimierzu Dolnym czy też od Wolnicy?
Późniejsze tłumaczenia autora doczytałem, ale chyba nie chodzi o to, aby do zdjęcia potrzebny był opis ciągnący sie przez kilka postów.