PDA

Zobacz pełną wersję : a400



arek_k1
05-02-2005, 10:25
:?: siemka mam pytanko jak zdazylem zauwazyc na tym forum jest wiele pytan o instrukcje ja tez bym sie dolaczyl potrzebuje polska do a400 no i takie pytanko: mam juz ten aparat jestem z niego b.zadowolony ale.. nie wiem czy to normalne ze on potrzebuje tak duzo czasu pomiedzy zdjeciami (chyba na zapis na karte) czy to tylko moj jest jakis wolny?ogulnie jestem jak juz pisalem zadowolony z tego aparacika no tylko ten czas mnie tropche martwi moze da sie to jakos ustawic? pomozcie, dzieki Pozdrawiam :D

karbain
13-02-2005, 14:43
Witam,
mam również tego Canona i u mnie działa tak samo tzn. troszeczkę musze poczekać zanim zapisze zdjecie. Co do polskiej instrukcji - powinna byc dołączona przy zakupie aparatu - przynajmniej tak było w moim przypadku :D

arek_k1
13-02-2005, 14:53
8) no tak dzieki tylko ze ja ten aparat kupilem w Niemczech i polskiej instrukcji nie bylo :cry:
ale moze ty moglbys mi ja przeslac jesli takowa masz z gory dzieki pozdrawiam

karbain
13-02-2005, 22:23
przesłac?? a w jaki sposób??? mam to kserować (skanowac nie mam możliwości)?? Jest to małego formatu więc też nie wiem jakby to wyszło, ale... jak masz jakis pomysł napisz (np. e-mail'am by na forum tego nie rozpatrywać).

Vitez
14-02-2005, 01:50
przesłac?? a w jaki sposób??? ma(skanowac nie mam możliwości)??

Sfotografuj kazda kartke z osobna. Po cos jest ta cyfrowka 8) . Tylko tak by na pewno byly literki ostre. Potem zmienic nazwe masowo i zmniejszyc np IrfanView nadajac nazwy tylko cyferkami - kolejnych stron, wrzucic do jednego katalogu i zzipowac.
Wyzssza szkola jazdy to z tych jpgow przygotowac PDFa.

volker0
28-03-2005, 11:43
ja rownez,szukam tej instrukcji,na necie od kilku dni:( problem moj,jest taki,ze mam taka ,tylko w jezyku francuskim....podajcie jakis link,lub.....odstapcie mi ja.dziekuje